Hij is gewoon niet tevreden met een laag cijfer, dat vind ik chef waardig.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 19:59 schreef Djokotron het volgende:
Nouri is het weer niet eens hoor, sukkeltje. Als vossius zegt dat het niet gaar is, is het niet gaar, face it
Nee hij zei. "Ik ben het niet eens met die olijven, die waren wel goed"quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 20:00 schreef wolferl het volgende:
[..]
Hij is gewoon niet tevreden met een laag cijfer, dat vind ik chef waardig.
Waarom genoegen nemen met een 6.
Nou tijdens de opdracht met Alison nam hij geen genoegen met een 7, terwijl Alison een gat in de lucht sprong.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 20:03 schreef Djokotron het volgende:
[..]
Nee hij zei. "Ik ben het niet eens met die olijven, die waren wel goed"![]()
![]()
![]()
Die kranenborg is geen onbenul als het om eten gaat, maar ja hij denkt dat ie het beter weet dan hemtja dan houdt het op
Wat ie daar voor zei interesseert me niets. Dat ie zoiets zei na de laatste opdracht, zegt al genoeg over hem.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 20:05 schreef wolferl het volgende:
[..]
Nou tijdens de opdracht met Alison nam hij geen genoegen met een 7, terwijl Alison een gat in de lucht sprong.
Wat sommigen hebben gedaan klonk eigenlijk nog best logisch. Best zelf het proberen waardquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 20:06 schreef Windigo het volgende:
Ik ben nog steeds niet over mijn verbazing van olijven met rijstebrij heen, vraag me af wat de heren meesterkoks daar in vredesnaam mee hadden bedacht
Ik ga straks zeker kijken als het er op staatquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 20:16 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Wat sommigen hebben gedaan klonk eigenlijk nog best logisch. Best zelf het proberen waard
Het staat eropquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 20:17 schreef Windigo het volgende:
[..]
Ik ga straks zeker kijken als het er op staat
Jij quote mij, en je reageert op die quote. Maar je vergeet dat ik over het cijfer gedeelte met de duo opdracht iets zei.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 20:10 schreef Djokotron het volgende:
[..]
Wat ie daar voor zei interesseert me niets. Dat ie zoiets zei na de laatste opdracht, zegt al genoeg over hem.
Voor een date of voor op Facebookquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 20:19 schreef Windigo het volgende:
Lol WTF BBQ Hij heeft mn verzoek geaccepteerd!
Voor facebook en msnquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 20:20 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Voor een date of voor op Facebook
Gezellig.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 20:22 schreef Windigo het volgende:
[..]
Voor facebook en msnDus wie weet ooit een date
Ik wil wel worden uitgenodigd op de bruiloft, ik heb jullie immers samengebrachtquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 20:22 schreef Windigo het volgende:
[..]
Voor facebook en msnDus wie weet ooit een date
True!quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 20:27 schreef Windigo het volgende:
[..]
Ach ja als je nooit eens wat probeert gebeurt er ook nooit wat
FOKTopchef meeting!quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 20:27 schreef Sideshowbobbie het volgende:
Ik wil wel worden uitgenodigd op de bruiloft, ik heb jullie immers samengebracht
En Pascal erbij niet te vergetenquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 20:32 schreef wolferl het volgende:
[..]
Maartje-Anne mag kokkerellen.![]()
#aangebrandeten
Uiteraardquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 20:27 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Ik wil wel worden uitgenodigd op de bruiloft, ik heb jullie immers samengebracht
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |