Idd gaafquote:Op zondag 17 oktober 2010 04:56 schreef febster het volgende:
http://www.huffingtonpost(...)-iphon_n_765369.html
Hoe vet is dit?
Mooi is dat he.quote:Op zondag 17 oktober 2010 15:05 schreef amaranta het volgende:
Zo, even de kozijnen opgefrist. Ipv butgeel zijn ze nu mooi ral 9001. Op een (niet zo heel) klein drupje bij de deur nazijn ze super goed gelukt!
Ik wist niet dat ik het niet me had. Huis ziet er gelijk een stuk frisser uit! Ik doe het voortaan zelf (binnen, buiten nie)
Alle plintjes zijn ook klaar. Lichtschakelaar kamer Fabian is vervangen. Morgen voegenwit op de tegels badkamer en de kopers kunnen kopen.
Ik heb er echt een positief gevoel over.
Gisteren op feestje geweest, die mensen hebben een perzische ??korthaar??? isdat een kattensoort?
Ik was na een uur al schor en had ademahalingsproblemen. NIet voor herhaling vatbaar dus.
Maargoed.
Zij; dat is zeker een geintje, dat je naar Veldhoven gaat.
Ik: nee.
Zij: dan woon je super ver van de stad
ik: dichterbij dan jij hoor
(zij woont áchter winkelcentrum woensel)
ja, ook op aanraden van de makelaar.quote:Op zondag 17 oktober 2010 15:36 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Mooi is dat he.
Zodra je de toko wil verkopen ga je puntjes op de i zetten.
Heel herkenbaar.
natuurlijk hebben ze gezogen, tzijn 2 smerige vrouwen die volgens mij anders zelden stofzuigenquote:Op zondag 17 oktober 2010 15:38 schreef bleiblei het volgende:
En wat betreft die kat, dikke kans dat ze vlak voor het feestje stof gezogen hebben.
Dat is echt een hel voor allergische mensen. Door nog ff te stofzuigen blaas je juist alle haren en huidschilfers van die beesten door de kamer.
Beste is om OF niet te stofzuigen, OF in de week voor het feestje dagelijks een keer te stofzuiger en de laatste keer stofzuigen, 2 a 3 uur voor het feest te doen.
En de beesten die week natuurlijk uit de woonkamer weren.
Tenminste, dat is onze ervaring met Feb, mijn pa, Levi en nog wat andere vrienden/kennissen met een kattenallergie.
Inderdaad.quote:Op zondag 17 oktober 2010 15:45 schreef bleiblei het volgende:
Dat van die actionverf is dan weer jammer. Maar goed, gevalletje, het boeit ons niet, als het maar netjes lijkt.
Ik heb dat fixen gedaan voordat de makelaar langs kwam. Gaat die man ook niet roepen in het verkoopverhaal bij kijkers wat er allemaal recent gemaakt is.
Wat betreft dat stofzuigen... .Dat snap ik, maar ik post dan ook, ga met een kat en allergisch bezoek niet vlak voordat het bezoek komt, stofzuigen. Al helemaal niet als je zelden stofzuigt. Dan blaas je helemaal kilo's zooi de lucht weer in. Maar goed, is niet jouw probleem. Is een probleem voor die smerige vrouwen.
is ook niet mijn 1e keusquote:Op zondag 17 oktober 2010 15:58 schreef bleiblei het volgende:
Hier in de straat heeft iemand zijn voordeur opnieuw in goud laten schilderen.
Ik dacht nog, ah! Ze hebben een schilder die de boel komt schilderen (de vorige deur zag er zeer slecht geschilderd uit), schildert die vent die deur ook goud.
Ja, het 6jarig jongetje had het zelf uitgekozenquote:Op zondag 17 oktober 2010 15:58 schreef bleiblei het volgende:
Hier in de straat heeft iemand zijn voordeur opnieuw in goud laten schilderen.
Ik dacht nog, ah! Ze hebben een schilder die de boel komt schilderen (de vorige deur zag er zeer slecht geschilderd uit), schildert die vent die deur ook goud.
alles doen wat een zesjarige wilquote:Op zondag 17 oktober 2010 16:10 schreef Inu het volgende:
[..]
Ja, het 6jarig jongetje had het zelf uitgekozenMet Star Wars behang...
Hij wilde eerst fluor, dus ze hebben al damage control gedaanquote:Op zondag 17 oktober 2010 16:12 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
alles doen wat een zesjarige wildat behang had gemogen van me, maar no way dat de deuren goud werden
Als hij dat toch leuk vindt? Ik mocht ook mn eigen behang uitzoeken, maar wel met de mededeling erbij dat het de komende 10 jaar mee moest gaan..quote:Op zondag 17 oktober 2010 16:22 schreef Stormqueen het volgende:
het gaat me er ook niet om of het stijltechnisch verantwoord is
behang is wat anders dan je houtwerk goud maken! Maar het zal wel aan mij liggenquote:Op zondag 17 oktober 2010 16:26 schreef Inu het volgende:
[..]
Als hij dat toch leuk vindt? Ik mocht ook mn eigen behang uitzoeken, maar wel met de mededeling erbij dat het de komende 10 jaar mee moest gaan..
Ach, het is maar verfquote:Op zondag 17 oktober 2010 16:28 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
behang is wat anders dan je houtwerk goud maken! Maar het zal wel aan mij liggen
vergeet de burenservice niet...via hyves melden als je kliko in de weg staatquote:Op zondag 17 oktober 2010 20:18 schreef amaranta het volgende:
voortaan zijn de ah strijpsestraat, hoogstraat en tarwelaan op zondag open (volgens de cassiere van de grote ah)
Zo, net ff de buuf uitgehoord. Zij gaan hun huis koop zetten voor 249,5 en wij voor 275
Wat een verschil!![]()
![]()
Maar zij zei zelf ook al. Jullie hebben luxe badkamer, nieuwe keuken, nieuwe vloer, garage...
En wij (zij dus) hebben dat allemaal niet....
Ben erg benieuwd.....
C1000 in het WCW ook, tering het leek daar klein Marokko wel. Nog nooit zoveel Noord-Afrikaans uitziende mensen met en zonder hoofddoek, en met en zonder baard tegelijk gezien daar in die C1000 (of in welke andere winkel dan ook).quote:Op zondag 17 oktober 2010 19:06 schreef bleiblei het volgende:
Jumbo op geldropseweg was net wel open
Zeik niet zo manquote:Op zondag 17 oktober 2010 20:38 schreef ArTiC het volgende:
ik wacht nog ff met reageren tot je al je tweets hier ook gepost hebt
omdat de vergunningen voor zondagopening elk jaar naar andere supermarkten gaan en ze zijn 1 oktober veranderdquote:Op zondag 17 oktober 2010 18:26 schreef Jerruh het volgende:
nou, leuk! sta je voor de AH vestdijk, blijkt ie dicht te zijn... en waarom? je ne sais pas! het staat ook nergens aangegeven... Nou dan maar friet eten! Ola trouwens.
Het is niet gauw goed hè?quote:Op zondag 17 oktober 2010 23:21 schreef bleiblei het volgende:
Neh. Maar je ziet nu wel iig de plaatjes.
En nu?quote:Op zondag 17 oktober 2010 23:51 schreef Juup© het volgende:
[..]
Hier iets later, maar ik ben eigenlijk al 1,5 uur te laat met naar bed gaan
Misschien wel nietquote:Op zondag 17 oktober 2010 23:53 schreef Juup© het volgende:
[..]
Zal ik morgen een probleem hebben denk ik.
Die tegels? Ja ben ik met je eens.quote:Op zondag 17 oktober 2010 22:19 schreef Juup© het volgende:
Als ik dan toch foto's aan het posten ben dan dit ook maar
[ afbeelding ]
Smaken verschillen, maar ik vind het lelijk.
quote:
Bedankt voor de herinneringquote:Op maandag 18 oktober 2010 07:18 schreef ArTiC het volgende:
Goedemorgen...de verwarming slaat weer eens niet aan hier op kantoor
Deze gaat het worden:quote:Op maandag 18 oktober 2010 07:59 schreef Juup© het volgende:
[..]
Bedankt voor de herinneringIk moet even zoeken op een thermostaat voor hier thuis.
je hebt vast wel ergens nog een halfje oxazepam of een slaappilletje liggen. Is ze zo weer fitquote:Op maandag 18 oktober 2010 07:58 schreef Juup© het volgende:
[..]
Ik heb bijna niet geslapen vannacht. Evi sliep enorm onrustigen dat hield mij wakker.
Arme dame, heeft veel te lijden van de laatste weken. Is enorm moe en dat straalt zij ook uit. Haar nagenoeg constante glimlach heeft plaatsgemaakt voor een vermoeide en verdrietige blik. Doet mij pijn![]()
Ik snap hetquote:Op maandag 18 oktober 2010 08:27 schreef bleiblei het volgende:
[..]
je hebt vast wel ergens nog een halfje oxazepam of een slaappilletje liggen. Is ze zo weer fit. (niet doen hè! Is een grapje juup
).
quote:Op maandag 18 oktober 2010 08:33 schreef amaranta het volgende:
grmbl ben net met Eva van de trap gevallen.
Nouja, laatste 2 treden. Ik heb een enorme smak gemaakt.
Ik had haar vast dus was denk ik mn instict ofzo om haar val te breken.
Elleboog ligt open en knie zal binnen een paar uur ook goed dik zijn.
(stomme maxicosi ook, dnek dat ik daardoor ben gevallen, en nee die staat niet op de trap maar onderaan de trap)
Hij is aan het oefenen:quote:Op maandag 18 oktober 2010 08:40 schreef amaranta het volgende:
En ondertussen was fabian met de pleeborstel aan de haal gegaan. Zodra ik de deur naar de wc open laat staat gaat hij meteen die borstel pakkenraar kind
Fabian is idd heel oraal ingesteld.quote:Op maandag 18 oktober 2010 08:47 schreef Juup© het volgende:
[..]
Hij is aan het oefenen:
[ afbeelding ]
Eet smakelijk Fabianquote:Op maandag 18 oktober 2010 08:50 schreef amaranta het volgende:
[..]
Fabian is idd heel oraal ingesteld.
Hij is nu mijn slof (die net uit de wasmachine komt) aan het verorberen.
Hij oefent voor hond denk ik.
Hier ook nietquote:Op maandag 18 oktober 2010 07:18 schreef ArTiC het volgende:
Goedemorgen...de verwarming slaat weer eens niet aan hier op kantoor
ouch en beterschapjesquote:Op maandag 18 oktober 2010 08:33 schreef amaranta het volgende:
grmbl ben net met Eva van de trap gevallen.
Nouja, laatste 2 treden. Ik heb een enorme smak gemaakt.
Ik had haar vast dus was denk ik mn instict ofzo om haar val te breken.
Elleboog ligt open en knie zal binnen een paar uur ook goed dik zijn.
(stomme maxicosi ook, dnek dat ik daardoor ben gevallen, en nee die staat niet op de trap maar onderaan de trap)
quote:Op maandag 18 oktober 2010 13:38 schreef febster het volgende:
Proest. De trailer voor het nieuwe album van de Jeugd van Tegenwoordig: http://www.dejeugdvantegenwoordig.com/
vond het wel wat spannends hebben, zeker toen VF op dat meisje af liepquote:Op maandag 18 oktober 2010 14:15 schreef febster het volgende:
Briljant toch? Maar goed, echt objectief ben ik niet, ik zit in de 'Pepijn' fase.
Ja idd, zeker al die blikken. "We kijken moeilijk, we kijken moeilijk, shit is ingewikkeld."quote:Op maandag 18 oktober 2010 14:43 schreef FUFR het volgende:
[..]
vond het wel wat spannends hebben, zeker toen VF op dat meisje af liep
ik schakel iedere keer te laat inquote:Op maandag 18 oktober 2010 15:05 schreef febster het volgende:
Het Wildersproces. Hippieadvocaat loopt constant door het beeld, brabbelt maar wat, en Enait (de niet handschuddende advocaat) praat moeilijk en wordt constant onderbroken door de rechter en Mosko "waar ben ik toch in beland"
quote:
mja, tot nu toe wel, maar het kan altijd nog veranderen, je weet zelf.quote:Op maandag 18 oktober 2010 15:42 schreef febster het volgende:
[..]Ik ga de 20e naar STRP trouwens, jij nog steeds alleen de 19e?
en dr kniequote:
Daar zijn wij overheen gegroeidquote:Op maandag 18 oktober 2010 17:39 schreef Dale. het volgende:
Zeg waarom heeft Eindhoven niet zo'n mooie OP als -> Tilburg #209; Zusje zoekt bed!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ach dan zal ik wel als een uithuil-schouder dienen, ook goed hoor!quote:Op maandag 18 oktober 2010 19:49 schreef FUFR het volgende:
Dan zit je hier ook niet goed. Allemaal bezet behalve Artic
stationquote:
dat zal hij waarderenquote:Op maandag 18 oktober 2010 19:51 schreef Dale. het volgende:
[..]
Ach dan zal ik wel als een uithuil-schouder dienen, ook goed hoor!
quote:Op maandag 18 oktober 2010 18:44 schreef Dale. het volgende:
Ah ok jammer. Nu weet ik niet welke lekkere foksters er in Eindhoven te hosselen zijnmisschien kan je mexicano omkopen met een fiets?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.disclaimer
de mijne is blauwquote:Op maandag 18 oktober 2010 08:19 schreef Juup© het volgende:
[..]
Deze gaat het worden:
[ afbeelding ]
Nu nog de financiën ervoor zien te regelen
Nah fietsen zijn me veel te kostbaar.quote:Op maandag 18 oktober 2010 19:52 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
misschien kan je mexicano omkopen met een fiets?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wij hebben een hippe wittequote:Op maandag 18 oktober 2010 19:54 schreef FUFR het volgende:
Y
[..]
de mijne is blauw
Maar belachelijk wat die dingen kosten
Dat hoorde ik ook idd, ga ik maar eens even kijken.quote:Op maandag 18 oktober 2010 19:52 schreef bleiblei het volgende:
Die staan tegenwoordig daar bij de BCC
quote:Op maandag 18 oktober 2010 19:54 schreef Dale. het volgende:
[..]
Nah fietsen zijn me veel te kostbaar.Mag ik er eentje van je overkopen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En jij wilt dat wij dat naar je tuin dragen?quote:Op maandag 18 oktober 2010 20:58 schreef bleiblei het volgende:
Met een beetje geluk komen ze dan hier voor de deur 4 kuub bestrating uit 1900 dumpen.
Heb waarschijnlijk (onder voorbehoud van de prijs die ze vragen) een stuk straat gekocht voor de tuin.
Jepquote:Op maandag 18 oktober 2010 21:28 schreef amaranta het volgende:
[..]
En jij wilt dat wij dat naar je tuin dragen?
Denk niet dat je het geld hebt, wil er tenminste 300 voor hebben, als ik zou overwegen om ze te verkopen. Zijn goeie fietsen namelijk geen bagger dingenquote:Op maandag 18 oktober 2010 21:18 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Mag ik er eentje van je overkopen?
Vrijdag krachttraining, stenen sjouwenquote:Op maandag 18 oktober 2010 22:34 schreef Stormqueen het volgende:
kijken of ik mezelf morgenvroeg eindelijk weer de sportschool in krijgergo: truste!
Ja no way dus. Fiets kan je voor 9 euro in een mooi kleurtje spuiten, slot van 17 euro (had ik, maar die fiets is meegenomen door de gemeente volgens mijquote:Op maandag 18 oktober 2010 22:30 schreef bleiblei het volgende:
Mexicaantje, gewoon voor 190 euro max zoon opoefiets kopen met een dik slot en een debiel kleurtje.
Gaan redelijk lang mee, worden niet gejat en je kan ze makkelijk terugvinden.
ik ga vrijdag gewoon werkenquote:Op maandag 18 oktober 2010 22:35 schreef ArTiC het volgende:
[..]
Vrijdag krachttraining, stenen sjouwen![]()
Truste
dan heb je een gejatte fiets, dat is heling. Echt, fietsendieven en mensen die fietsendieven aan het werk houdenquote:Op maandag 18 oktober 2010 22:35 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Ja no way dus. Fiets kan je voor 9 euro in een mooi kleurtje spuiten, slot van 17 euro (had ik, maar die fiets is meegenomen door de gemeente volgens mijof gejat) en dan een fiets voor 10 euro is ook prima.
Dan ben je gewoon een laffe pauperquote:Op maandag 18 oktober 2010 22:36 schreef Mexicaantje. het volgende:
Ik ga geen maandsalaris uitgeven (zeker nu ik ontslag heb genomen) aan een fiets die ik voor m10% van dat bedrag ook wel kan krijgen.
* 5 duimen naast elkaar legtquote:Op maandag 18 oktober 2010 22:25 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Is 40m2.
En het zijn 5 en 7 duims straatstenen, dus om en nabij de 10cm dik.
Kortom, 4 kuub.
quote:
Ik zeg ook niet dat ik per se een gejatte fiets wil hè. Dat maken jullie ervan.quote:Op maandag 18 oktober 2010 22:48 schreef FUFR het volgende:
er zijn zat 4e hands fietsen te koop voor 30-50 euro, men neme 1 marktplaats, 1 theelepel zoeken in uw buurt, even roeren. klaar.
quote:Op maandag 18 oktober 2010 22:52 schreef Mexicaantje. het volgende:
Oh en als je fiets gejat wordt moet je hem beter op slot doen. Simpelll.
Als je dat ding aan een boom gooit of aan de fietsenstalling vastmaakt worden die niet zo heel snel meegenomen hoor.quote:
Nee, als je fiets gejat wordt moet je er iets van zeggen: Blijfvan mijn fiets af stomme dief!quote:Op maandag 18 oktober 2010 22:52 schreef Mexicaantje. het volgende:
Oh en als je fiets gejat wordt moet je hem beter op slot doen. Simpelll.
je snapt met je vwo diploma toch hopelijk wel dat een rijdende fiets van een tientje niet wit verkregen kan wordenquote:Op maandag 18 oktober 2010 22:51 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Ik zeg ook niet dat ik per se een gejatte fiets wil hè. Dat maken jullie ervan.
Er zijn ook mensen die een fiets over hebben en hem voor een tientje aan je kwijt willen.quote:Op maandag 18 oktober 2010 22:54 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
je snapt met je vwo diploma toch hopelijk wel dat een rijdende fiets van een tientje niet wit verkregen kan worden
ja, die zijn er. Meestal hebben ze geen zadel, geen ketting of geen vooorwiel. Maar als dief fiets wil, dan krijgt dief fiets. Enige wat helpt zijn bewaakte stallingenquote:Op maandag 18 oktober 2010 22:53 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Als je dat ding aan een boom gooit of aan de fietsenstalling vastmaakt worden die niet zo heel snel meegenomen hoor.Staan fietsen waar ik elke dag langsloop/fiets/rijdt die er al weeeeeken staan, helemaal alleen maar ze staan er nog wel.
Je mag mijn fiets kopen, 2000 euroquote:Op maandag 18 oktober 2010 22:54 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Er zijn ook mensen die een fiets over hebben en hem voor een tientje aan je kwijt willen.
echt niet, je zette ons aan tot het verkopen van een gejatte fiets!quote:Op maandag 18 oktober 2010 22:51 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Ik zeg ook niet dat ik per se een gejatte fiets wil hè. Dat maken jullie ervan.
ja maar..das dan toch te laat?quote:Op maandag 18 oktober 2010 22:52 schreef Mexicaantje. het volgende:
Oh en als je fiets gejat wordt moet je hem beter op slot doen. Simpelll.
een werkende? Met twee wielen en luchtbanden en een ketting? Misschien bij een pijpbeurt...quote:Op maandag 18 oktober 2010 22:54 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Er zijn ook mensen die een fiets over hebben en hem voor een tientje aan je kwijt willen.
Ik kan je zo 10 fietsen aanwijzen die nog in prima staat zijn.quote:Op maandag 18 oktober 2010 22:56 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ja, die zijn er. Meestal hebben ze geen zadel, geen ketting of geen vooorwiel. Maar als dief fiets wil, dan krijgt dief fiets. Enige wat helpt zijn bewaakte stallingen
Dat ka nje toch van te voren bedenken.quote:
dan laat dat tientje maar zittenquote:Op maandag 18 oktober 2010 22:57 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
een werkende? Met twee wielen en luchtbanden en een ketting? Misschien bij een pijpbeurt...
ik had er 1 gekocht voor op de camping: tientjequote:Op maandag 18 oktober 2010 22:57 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
een werkende? Met twee wielen en luchtbanden en een ketting? Misschien bij een pijpbeurt...
Ja een werkende. Ik weet niet met wat voor mensen jij omgaat maar ik kreeg er al eentje gratis aangeboden met een lekke band, alleen die is heel klein dus daar kan ik niet op fietsen ivm mijn knieën.quote:Op maandag 18 oktober 2010 22:57 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
een werkende? Met twee wielen en luchtbanden en een ketting? Misschien bij een pijpbeurt...
Ze is 17!quote:
ja snap ikquote:Op maandag 18 oktober 2010 22:59 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Ja een werkende. Ik weet niet met wat voor mensen jij omgaat maar ik kreeg er al eentje gratis aangeboden met een lekke band, alleen die is heel klein dus daar kan ik niet op fietsen ivm mijn knieën.
Ik koop geen gejat spul iddquote:Op maandag 18 oktober 2010 22:59 schreef Mexicaantje. het volgende:
Jullie kopen zeker ook allemaal biologisch eten en dragen geen spijkerbroeken die niet Fair Trade zijn? Want mensen die kinderarbeid in stand houden
wacht maar tot je hard werkt voor je geld, en dat klotevolk tot vier keer toe je nieuwe fiets confisceertquote:
ik ken de wetquote:
Hypocrieten hequote:Op maandag 18 oktober 2010 22:59 schreef Mexicaantje. het volgende:
Jullie kopen zeker ook allemaal biologisch eten en dragen geen spijkerbroeken die niet Fair Trade zijn? Want mensen die kinderarbeid in stand houden
precies, en ze verdienen er geld mee, da's nuttigquote:Op maandag 18 oktober 2010 23:03 schreef FUFR het volgende:
ik heb helemaal niets tegen kinderarbeid, ik gun iedereen een baan
Die negers verdienen er ook geld mee. En jij ook want ji jgeeft 180 euro minder uit.quote:Op maandag 18 oktober 2010 23:03 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
precies, en ze verdienen er geld mee, da's nuttig
Gefeliciteerdquote:
plus ze hoeven weer een oud besje minder te overvallen. das ook positiefquote:Op maandag 18 oktober 2010 23:04 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Die negers verdienen er ook geld mee. En jij ook want ji jgeeft 180 euro minder uit.
•
quote:Op maandag 18 oktober 2010 23:04 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]ik wil zo'n fiets in het groot. Supervet.
Inderdaad. Dus i ksnap niet waar jullie over zeuren.quote:Op maandag 18 oktober 2010 23:05 schreef FUFR het volgende:
[..]
plus ze hoeven weer een oud besje minder te overvallen. das ook positief
nee, ik eigenlijk ook niet. Hoe langer ik er over nadenk hoe beter het idee wordt om de fiets bij de plaatselijke steeldief te kopen.quote:Op maandag 18 oktober 2010 23:05 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Inderdaad. Dus i ksnap niet waar jullie over zeuren.
nee, ik kan weer een nieuwe fiets kopen, want ik koop geen gejat spul! D'oh!quote:Op maandag 18 oktober 2010 23:04 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Die negers verdienen er ook geld mee. En jij ook want ji jgeeft 180 euro minder uit.
•
Jawel ik wil intergreren in dit topic, maar volgens mij faal ik keihard... help jij me even?quote:Op maandag 18 oktober 2010 23:02 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
je hoeft hier niet te posten he!
ik heb net zelfs een naakte Roos gezien..quote:Op maandag 18 oktober 2010 23:11 schreef febster het volgende:
Ja hoi, ik boemel weer naar huis. Om 12 uur herhaling van Pauw en Witteman kijken met Sterretje en Jokertje.
Ik vraag me af waarom ze bij P&W zitten.quote:Op maandag 18 oktober 2010 23:11 schreef FUFR het volgende:
[..]
ik heb net zelfs een naakte Roos gezien..
wat een volk..
Naakte Roosquote:Op maandag 18 oktober 2010 23:11 schreef FUFR het volgende:
[..]
ik heb net zelfs een naakte Roos gezien..
wat een volk..
een van die sletjes uit oh oh cherso?quote:
Aha, ken ik niet.quote:Op maandag 18 oktober 2010 23:45 schreef FUFR het volgende:
[..]
een van die sletjes uit oh oh cherso?
en een ander hoofd!quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 08:56 schreef -moppie- het volgende:
En haar benen wat dunner en haar buik wat platter en haar tieten wat gelift........
Nouja de wijze hoe ik hem gebruik istie toch binnen een jaar verrot.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 08:36 schreef Inu het volgende:
Hadden ze Roos der cellulitus niet ff kunnen weg fotoshoppen?....
Oh, en ik ben laatst ook op zoek geweest naar een goedkope fiets, die zijn erg zeldzaamHeb er uiteindelijk eentje voor 30 euro gevonden die met tiewraps aan elkaar hangt
Nu is dat prima voor hoe weinig ik hem gebruik, maar als echte fiets zou ik toch wel iets meer uitgeven
Je krijgt een gratis fiets bij een Volkskrant studentenabo...quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 09:02 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Nouja de wijze hoe ik hem gebruik istie toch binnen een jaar verrot.Maar ik ga wel even kijken. EIgenlijk wil ik een Zwitsalfiets
Maar weet niet hoe ik daarop kan fietsen.
[ afbeelding ]
vrouwenquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 09:02 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Nouja de wijze hoe ik hem gebruik istie toch binnen een jaar verrot.Maar ik ga wel even kijken. EIgenlijk wil ik een Zwitsalfiets
Maar weet niet hoe ik daarop kan fietsen.
[ afbeelding ]
Die heeft geen bagagedrager.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 09:03 schreef Inu het volgende:
[..]
Je krijgt een gratis fiets bij een Volkskrant studentenabo...
Want je brengt kranten rond?quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 09:08 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Wattttt ik moet er toch fietstassen op hebben.
Neeee want dan pleur ik om.quote:
Jezus anders ga je even huilen.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 09:13 schreef -moppie- het volgende:
fietstassen![]()
tassen gewoon aan je stuur hangen inderdaad!
Ik had een bruine Gazelle die in 1 middagje blauw met sterren werd, kun je ook zelf dus doenquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 09:14 schreef Mexicaantje. het volgende:
http://link.marktplaats.nl/384104531
Ik vind deze wel kek maarja da's zo ver weg.
Nee ik ben niet veeleisend, ik wil gewoon goedkoop zijn. Juist omdat ik gee ngeld heb. En ik wil een bagagedrager. En fietstassen heb ik al heeeeeeel lang en die doen het nog wel. En het was meer qua prijs.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 09:19 schreef Inu het volgende:
[..]
Ik had een bruine Gazelle die in 1 middagje blauw met sterren werd, kun je ook zelf dus doen![]()
Ik vind dat je wel veeleisend bent voor iemand zonder geld of fiets
Ja heb van die zwarte megadingen. Heel lelijk maar care.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 09:18 schreef -moppie- het volgende:
Ik ga niet huilen omdat jij fietstassen wilt.... ik wens je er veel plezier mee![]()
doe dan wel gewone en niet met van die bloemetjes ofzo
Je hebt toch een OV? Ga je lekker een dagje op en neerquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 09:24 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Nee ik ben niet veeleisend, ik wil gewoon goedkoop zijn. Juist omdat ik gee ngeld heb. En ik wil een bagagedrager. En fietstassen heb ik al heeeeeeel lang en die doen het nog wel. En het was meer qua prijs.
Hout erachter of ze eraf halen?quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 09:27 schreef FUFR het volgende:
Mijn fietstassen hebben de neiging tussen de spaken te kruipen, maar daar heb ik gelukkig een hele simpele oplossing voor gevonden.
Misschien haal i kmijn moede rwel over om een dagje met me naar Groningen te gaan.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 09:30 schreef Inu het volgende:
[..]
Je hebt toch een OV? Ga je lekker een dagje op en neer
quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 09:31 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Hout erachter of ze eraf halen?
ik ook, ik ga met de autoquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 09:27 schreef FUFR het volgende:
Mijn fietstassen hebben de neiging tussen de spaken te kruipen, maar daar heb ik gelukkig een hele simpele oplossing voor gevonden.
Fufrt vergeet dat je om kunt vallen op een fietsquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 09:32 schreef FUFR het volgende:
[..]aan mijn vrouw dr fiets gehangen
(dat en ik fiets niet)
Je kunt ook gewoon alleenquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 09:31 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Misschien haal i kmijn moede rwel over om een dagje met me naar Groningen te gaan.
quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 09:34 schreef Inu het volgende:
[..]
Fufrt vergeet dat je om kunt vallen op een fiets
[..]
Damn! dat ik daar zelf niet op ben gekomenquote:
Brommer?quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 09:37 schreef FUFR het volgende:
[..]
Damn! dat ik daar zelf niet op ben gekomen
hoe denk je dat ik die 6 km naam de airport overbrug?
kruipendquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 09:37 schreef FUFR het volgende:
[..]
Damn! dat ik daar zelf niet op ben gekomen
hoe denk je dat ik die 6 km naam de airport overbrug?
Joah maar als ik er toch heenga kan ik er meteen van profiteren hè.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 09:34 schreef Inu het volgende:
[..]
Fufrt vergeet dat je om kunt vallen op een fiets
[..]
Je kunt ook gewoon alleenStudieboek mee en klaar
En trouwens, er zijn vast iets dichter bij ook wel cheapie fietsen te vinden waarvoor je maar een uurtje hoeft te treinen... Als je voor een dubbeltje op de eerste rij wilt zitten moet je er ook wel wat voor over hebben
echt niet, dan ben ik een half uur onderwegequote:
Nee joh, zelfs na de marathon game avond met de boys (za van 16:30 - 04:00 uur) kan ik nog gewoon lopend en rijdend naar huis. Kruipend naar huis is echt lang geledenquote:
Niet meer neequote:
je gaat met je kont op het zadel, je voeten op de pedalen en trappen maar!quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 09:02 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Nouja de wijze hoe ik hem gebruik istie toch binnen een jaar verrot.Maar ik ga wel even kijken. EIgenlijk wil ik een Zwitsalfiets
Maar weet niet hoe ik daarop kan fietsen.
[ afbeelding ]
wel eerst wat Zwitsal op je billetjes!quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 09:52 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
je gaat met je kont op het zadel, je voeten op de pedalen en trappen maar!
dan ruiken ze lekker!quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 09:54 schreef ArTiC het volgende:
[..]
wel eerst wat Zwitsal op je billetjes!
Heb ik al!quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 09:54 schreef ArTiC het volgende:
[..]
wel eerst wat Zwitsal op je billetjes!
oh, ik ben geen fanatiek gamert, gewoon heul af en toe eens casual een beetje skietequote:Op dinsdag 19 oktober 2010 09:59 schreef FUFR het volgende:
Artic Bad company 2 was ook wel goed te spelen.
Alleen is de AI een beetje dom.
witnie, das toch tegen taliban en tegen USA?quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 10:32 schreef ArTiC het volgende:
[..]
oh, ik ben geen fanatiek gamert, gewoon heul af en toe eens casual een beetje skiete![]()
Klopt het dat in die nieuwe MOH ze met zombie's enzo gaan werken?
dan haak ik af...wil wel iets realisme
ik bedoelde CoD, zo fanatiek ben ik nouquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 10:34 schreef FUFR het volgende:
[..]
witnie, das toch tegen taliban en tegen USA?
ik heb die nog niet goed bekeken, 2 dagen beta gedaan maar ginne zombie gezien.
quote:Eindelijk heeft BradyGames dan toch per ongeluk verklapt dat de zombie modus terugkeert in Call of Duty Black Ops. Deze zombie modus was al eerder te zien in Call of Duty: World at War en was toen al een daverend succes. Mede daarom hebben de makers natuurlijk besloten om deze modus ook in Call of Duty Black Ops te gebruiken. Al langere tijd ging het gerucht, maar nog niet eerder werden onze vermoedens bevestigd. Door een foutje van BradyGames is nu toch naar buiten gekomen dat het weer zombies schieten wordt in Call of Duty Black Ops!!
oh zombies had je in 4 al, heb wel wat over BO (nieuwe versie) gelezen maar niks met zombies.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 10:38 schreef ArTiC het volgende:
[..]
ik bedoelde CoD, zo fanatiek ben ik nou
nummer 5 zit er net in.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 10:33 schreef ArTiC het volgende:
Ben zo druk bezig dat ik pas 1 kop koffie gehad heb
Ga eens op stap in Helmondquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 10:39 schreef FUFR het volgende:
[..]
maar vooral steken. (50 kills op een avond met da knife)
daar ben ik voor aan het oefenenquote:
Ik heb drie slokken thee gehad en that's it.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 10:33 schreef ArTiC het volgende:
Ben zo druk bezig dat ik pas 1 kop koffie gehad heb
die studenten van tegenwoordigquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 11:21 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Ik heb drie slokken thee gehad en that's it.Hoera voor videocolleges kijken in bed.
Die hebben zo helemaal geen fiets nodigquote:
jawel maar ik ging niet naar de echte colleges omdat ik geen zin had om 3 kwartier te lopen.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 11:34 schreef ArTiC het volgende:
[..]
Die hebben zo helemaal geen fiets nodig
Er rijden toch ook bussen?quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 12:11 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
jawel maar ik ging niet naar de echte colleges omdat ik geen zin had om 3 kwartier te lopen.
Ja maar ik heb geen geld om OV op te waarderen (heb weekend-OV) want had een excursie laatst die ik zelf moest betalenquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 12:18 schreef Inu het volgende:
[..]
Er rijden toch ook bussen?
Ik vind dat zo vaag, die colleges op internet. Ik snap het wel voor mensen die van buitenaf studeren, maar gewone studenten zouden daar geen toegang toe moeten hebben volgens mijJe mist toch een heleboel lijkt me, vooral ook omdat je niks kunt vragen of kunt inspringen en ik zou me in mn bed ook niet echt kunnen concentreren op een college
dikke!quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 12:36 schreef -moppie- het volgende:
zo 2x lunch gehaald, honger!!!!!!!!!!111
Dat was ook niet veel.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 12:43 schreef -moppie- het volgende:
1x bouillon, 2 boterhammen en 1 triangel broodje... valt toch nog wel mee??!!
nr. 1 bouillon en 2 sneeën met boterhamworstquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 12:45 schreef Blueman het volgende:
[..]
Dat was ook niet veel.
En hoe was de verdeling= Wat at je bij lunch 1 en wat bij 2...
en hoe ziet dat er dan uit? kan ik dat ergens zien?quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 12:20 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Ja maar ik heb geen geld om OV op te waarderen (heb weekend-OV) want had een excursie laatst die ik zelf moest betalenEn teon was mijn geld op.
Mwah ik kijk het ook meer als herhaling, of als ik een keer een college mis, dan kijk ik het terug. En concentratie is idd minder. Maar het is wel fijn want mechanica vind ik heeeeel erg moeilijk en ik heb nu gewoon vanaf het punt dat ik het niet goed meer snapte teruggekeken. En die herhaling is heel fijn.
geen idee, maar het lijkt me lastig doorslikken.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 12:48 schreef FUFR het volgende:
WTF zijn triangelbroodjes?
hier een baguette met Rode ui en sla en tonijnsalade.
ies broodje van week.
ja maar dat hoeft toch niet in een keer naar binnen?quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 12:50 schreef ArTiC het volgende:
[..]
geen idee, maar het lijkt me lastig doorslikken.
ik had gewoon een boterham met kaas..dat is weer het nadeel van homeworking
prijzen mensen, PRIJZEN!quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 12:51 schreef FUFR het volgende:
ik heb net een windows cd besteld.
Dat moet je niet te vaak doen, wat een prijzen
oh, gewoon een driehoekig broodjequote:Op dinsdag 19 oktober 2010 12:53 schreef -moppie- het volgende:
[ afbeelding ]
Dit is een triangel broodje
oh dat heet hier een piramide waldkorn oidquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 12:53 schreef -moppie- het volgende:
[ afbeelding ]
Dit is een triangel broodje
eerst 309 euro, toen bij 4L maar een OEM cd besteld. 119 euro.quote:
nee kan je niet zien, moet je inlogcodes van de TU voor hebben (tenzij je dat dus hebtquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 12:48 schreef FUFR het volgende:
[..]
en hoe ziet dat er dan uit? kan ik dat ergens zien?
zie je de leraar of alleen een scherm?
Interactie mogelijk?
vragen, vragen..
geef je codes eens, dan kijk ik effequote:Op dinsdag 19 oktober 2010 12:59 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
nee kan je niet zien, moet je inlogcodes van de TU voor hebben (tenzij je dat dus hebt). Bij een powerpoint presentatie wordt de leraar gefilmd, maar zie je de sheets aan de zijkant van de video en dit is een slideshow die precies met de presentatie v an de leraar meegaat. Je kunt de slideshow stopzetten, de sheets vergroten, de video vergroten etc. Bij een 'gewoon' college (dus met gebruik van het bord) is het soms wel kut gefilmd, net te laat ingezoomd op de goede tekening ofzo, maar ook te volgen als je gewoon oplet. Enneh nee geen interactie mogelijk. Maar tijdens college stel ik ook nooit vragen.
ruilen tegen een fiets?quote:
Iddquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 13:04 schreef -moppie- het volgende:
heb net op linkje geklikt met nog meer 'naakte' Roos.... my eyes
deal.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 13:07 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Hmmmm verleidelijk maar nee. Ik wil wel een screenshot voor je maken?
van die inlogcodes?quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 13:07 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Hmmmm verleidelijk maar nee. Ik wil wel een screenshot voor je maken?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |