Er zijn al versies (niet de beta) die rondgaan op XDA. Maar ik wacht nog wel even moet sowieso telefoon terug gaan brengen zo, alleen het bonnentje opzoekenquote:Op donderdag 14 oktober 2010 16:05 schreef Antony1989 het volgende:
De source code is inderdaad uit maar de officiële firmware wacht nog even op zich denk ik zo. Anders hadden ze het wel aangekondigd denk ik zo.
Welke?quote:Op donderdag 14 oktober 2010 17:36 schreef Kandijfijn het volgende:
Ik gooi die Froyo build er wel ff op nu,
JP6 net ff gedaan, maar ze hebben nu op nog meer plekken kauwgombal kleuren doorgevoerd. Maar kan het niet echt testen omdat delen van touchscreen het niet meer doenquote:
Dat het wel officieel is maar dat hij nog niet uit is, al lees ik nu op tweakers dat een reperateur hem geupload heeft en gerepareerde toestellen al die nieuwe firmware hebben.quote:
Las het ook ja, maar zolang ze niks aan KIES doen heeft de normale consument er geen reet aan.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 20:16 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Dat het wel officieel is maar dat hij nog niet uit is, al lees ik nu op tweakers dat een reperateur hem geupload heeft en gerepareerde toestellen al die nieuwe firmware hebben.
Jij hebt toch Voodoo gedaan? Kies herkent je telefoon niet als je Voodoo hebt gedaan namelijk dus ff disable lagfix. Als die daarna nog steeds niet dood harde reset (dat was mijn uiteindelijke oplossing).quote:Op donderdag 14 oktober 2010 22:43 schreef Antony1989 het volgende:
[..]
Las het ook ja, maar zolang ze niks aan KIES doen heeft de normale consument er geen reet aan.
In het begin deed KIES het wel, nu niet meer.............
Jezelf laten bellen om hem zo van screenlock te halen, daarna kan je naar instellingen om hem weer goed te zetten. Als dat niet werkt 3 button combination geluid omhoog knop+home knop+powerknop tegelijk een tijdje inhouden tot het moment dat je Galaxy S in beeld ziet verschijnen dan loslaten. Dan komt hij in recovery menu daar kan je fabrieksreset doenquote:Op donderdag 14 oktober 2010 23:04 schreef mirrie1986 het volgende:
Ik ben erg blond geweest, vandaag deze telefoon gekregen.. Wat aan het uitproberen geweest en dus ook het patroon ingevoerd.. Maar deze niet opslagen.. Erg dom, weet het. Maar wat kan ik doen om het op te lossen. Heb er nog niks geen gegevens in staan. Moet ik hem resetten en is dat mogelijk? Of moet ik naar de winkel? :$
Ik heb ff geen Galaxy S bij de hand (bij reperatie). typ ff wat er allemaal staat.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 23:19 schreef mirrie1986 het volgende:
Ok.. Dan heb ik 4 dingen staan: moet ik reboot system.now doen?
Trouwens een te gekke telefoon
Heb je het nu voor elkaar danquote:Op donderdag 14 oktober 2010 23:26 schreef mirrie1986 het volgende:
Heb ik nog niet.. Abonnement is nog niet ingegaan. Vanaf 31 oktober. Doe het nu nog via mijn andere simkaart, zonder internet..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |