Ik zag het. Heb hem maar even gelist om het te bekijken.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 09:27 schreef DutchieBre het volgende:
Er is opnieuw geboden .. Hopen dat er een "bied oorlog" komt
Het zal wel meevallen denk ik. Wat vind jij overigens een normaal bedrag voor een trainee ? (stel jij die ook op in de zondag matchen ?)quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 09:28 schreef Drassss het volgende:
[..]
Ik zag het. Heb hem maar even gelist om het te bekijken.
Hij heeft natuurlijk wel wat sh he.. dat scheelt wel iets in de prijs.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 09:35 schreef DutchieBre het volgende:
Hahaha, had er een spelertje opgezet voor 95,000 euro. Op de TV komt ie niet boven de 5,000 uit, biedt er gewoon iemand op
Dat geluk heb je zo af en toe wel eens.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 09:35 schreef DutchieBre het volgende:
Hahaha, had er een spelertje opgezet voor 95,000 euro. Op de TV komt ie niet boven de 5,000 uit, biedt er gewoon iemand op
Dat is heel moeilijk. Het ligt eraan wat je wilt trainen, hoe hoog je de stats wilt hebben en zo. Het bedrag dat je dus uit wilt geven moet je helemaal zelf uitvinden. Ik koop bijvroobeeld trainees met bedragen tussen de 50k en 1M, terwijl nixx altijd rond de 4M zit.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 09:32 schreef DutchieBre het volgende:
[..]
Het zal wel meevallen denk ik. Wat vind jij overigens een normaal bedrag voor een trainee ? (stel jij die ook op in de zondag matchen ?)
quote:Trainingsrapport
Je trainer Rolcis Rep heeft het volgende vastgesteld:
José María Canals
Al het harde trainingswerk was niet tevergeefs! Op verdedigen steeg hij van formidabel naar uitmuntend.
Jędrzej Haczek
Zag zijn mate van verdedigen toenemen van formidabel naar uitmuntend.
Marian Cisiński
Al het harde trainingswerk was niet tevergeefs! Op verdedigen steeg hij van goed naar uitstekend.
Jezus je hebt er 37quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 09:42 schreef DutchieBre het volgende:
Maar, ik ben ook echt uitverkoop aan het houden (oudere spelers, etc ..) Van de 6 met de deadline voor 10 uur vandaag is er nu toch al op 3 geboden. Dat scheelt, ik had namelijk veel te veel spelers.
Daar was ik ook al mee bezig, maar dat proces gaat zo langzaamquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 09:43 schreef Drassss het volgende:
[..]
Jezus je hebt er 37Ik zou er ook een paar ontslaan als ik jou was?
Ik zag dat je er wel een paar had met non-skills.. Die kan je beter ontslaan dan nog proberen te verkopenquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 09:44 schreef DutchieBre het volgende:
[..]
Daar was ik ook al mee bezig, maar dat proces gaat zo langzaam.. Ik probeer ze liever te verkopen
En van het geld.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 09:46 schreef Drassss het volgende:
[..]
Ik zag dat je er wel een paar had met non-skills.. Die kan je beter ontslaan dan nog proberen te verkopenZonde van je tijd.
Komt voor de bakker :-P .. Het lijkt wel "real life" kan ik ook zo moeilijk afstand doen van zakenquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 09:46 schreef Drassss het volgende:
[..]
Ik zag dat je er wel een paar had met non-skills.. Die kan je beter ontslaan dan nog proberen te verkopenZonde van je tijd.
Ik moet zeggen dat ik dat niet als een verlies zie nu .. Hij speelde toch al niet. Had hem ook al erg lang in mijn gelederen. Nu ben ik rustig op zoek naar trainees, maar moet zeggen dat ze nog redelijk duur zijn. Wil graag wat sterke verdedigers.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 09:54 schreef DutchieBre het volgende:
De nummer 2 uit mijn competitie biedt op mijn 30 jarige speler met een tsi van 300
Met wat voor stats zoek je ze?quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 10:25 schreef DutchieBre het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat ik dat niet als een verlies zie nu .. Hij speelde toch al niet. Had hem ook al erg lang in mijn gelederen. Nu ben ik rustig op zoek naar trainees, maar moet zeggen dat ze nog redelijk duur zijn. Wil graag wat sterke verdedigers.
Verdedigen minimaal goed daarnaast de bijstat van positiespel of vleugelspel minimaal redelijkquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 10:30 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Met wat voor stats zoek je ze?
En je traint verdedigen?quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 10:32 schreef DutchieBre het volgende:
[..]
Verdedigen minimaal goed daarnaast de bijstat van positiespel of vleugelspel minimaal redelijk
Hmm. Dan zou ik voor spelers geen met minimaal redelijk verdedigen en goed vleugelspel. Dan train je ze tot aan de switch op vleugelspel en daarna zet je ze om naar verdedigen. Het beste kun je dan 18 jarige spelers nemen in jou situatie. Daar zul je het meeste rendement uithalen dan.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 10:36 schreef DutchieBre het volgende:
Dat wil ik na komend seizoen gaan doen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |