Waar ben jij geweest dan..?quote:Op maandag 8 november 2010 13:58 schreef JohnB52 het volgende:
Dat zijn de nieuwe dolmus-bussen zeker?
Ik zag, toen ik er was, dezelfde soort busjes rijden als op de wiki-pagina.
Ehm....ik weet niet goed wat ik zie op die fotoquote:Op dinsdag 9 november 2010 17:56 schreef JohnB52 het volgende:
ja klopt, heb die busjes ook wel gezien, die nieuwe, maar met van die "sport" accessoires erop, verwacht je juist niet dat het dolmus busjes zijn. ( of zijn dolmus-bussen particulier?)
DIe oude ook nog genoeg gezien hoor!
edit: bijdrage van vandaag:
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 11 november 2010 12:44 schreef TR08 het volgende:
Vandaag gespot in Borne:
[ afbeelding ]
Wat hier bijzonder aan is is dat Ziggo ondanks dat ze geen merkbare service verlenen toch de moeite nemen hiervoor om een wagen aan te schaffen
Je snapt 'm nietquote:Op donderdag 11 november 2010 17:04 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
![]()
Kijk eens beter om je heen.. die ziggo wagens rijden wel een heeeeel stuk vaker rond hoor, ook in oranje
Ik dacht er ook zo over na, maar kweet niet..TR08 is toch een serieuze fokkerquote:Op donderdag 11 november 2010 17:10 schreef Anne het volgende:
[..]
Je snapt 'm niet.
Nouja, ik vind hem grappig TR08.
De ambitie wereldwijd is er nooit geweest...wel op iets kleinere schaal. Hoe het ook zij: Er staat een kale romp in plastic ingepakt in mijn schuur. Een nieuw huis, nieuwe baan en nieuw huwelijk hebben vervolgens enigszins tot verschuivingen in mijn prioriteiten geleid zal ik maar zeggenquote:Op donderdag 11 november 2010 12:48 schreef belegingnewbie het volgende:
@tr08 Hoe zit het met je zelfgebouwde scooter brom mobiel geval ding iets met kantelsysteem die wereldwijd in productie zou gaan, Is het al te koop?
Kleine update: Ook serieuze fokkers maken soms een grapje. Helaas wel slechte grapjes maar het blijven grapjes.quote:Op donderdag 11 november 2010 17:18 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
Ik dacht er ook zo over na, maar kweet niet..TR08 is toch een serieuze fokker
Lol, die Sylvia staat vlakbij The Roadhouse, een poolcafe waar ik weleens komquote:Op dinsdag 9 november 2010 17:56 schreef JohnB52 het volgende:
ja klopt, heb die busjes ook wel gezien, die nieuwe, maar met van die "sport" accessoires erop, verwacht je juist niet dat het dolmus busjes zijn. ( of zijn dolmus-bussen particulier?)
DIe oude ook nog genoeg gezien hoor!
edit: bijdrage van vandaag:
[ afbeelding ]
wauw die is vet!quote:Op zondag 14 november 2010 20:26 schreef D. het volgende:
Een spot van 2 maanden geleden, maar kwam 'm toevallig vandaag weer tegen, dus toch ff posten
[ afbeelding ]
Ik bedenk me nu dat mijn vorige post voor wat twijfel kan zorgen.quote:Op zondag 14 november 2010 20:33 schreef mylifeisgrey het volgende:
[..]
wauw die is vet!
ook met spaakwielen helemaal, en in mooie staat. en cabrio - die zal wel wat waard zijn.
wel beetje koud nu denk ik
oh toen was het nog niet zo koud, en vast wel lekker voor de bestuurder dat het een cabrio isquote:Op zondag 14 november 2010 20:42 schreef D. het volgende:
[..]
Ik bedenk me nu dat mijn vorige post voor wat twijfel kan zorgen.
Ik kwam vandaag het filmpje tegen met deze spot, de auto zelf dus niet
Ik heb die auto enige tijd geleden in Nijmegen gezien toen die naast me stond, eerste wat ik dacht was 'gvd wat een lelijke spinners'. Sowieso, spinners zijn altijd lelijk, op iedere auto.quote:Op woensdag 27 oktober 2010 20:37 schreef Rainesz het volgende:
Vanmiddag op de parking Hummer H2.
Was net te laat,had ook graag even de binnekant bekeken.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Was het je al opgevallen dat bijna alle spots van mij in de buurt van Middelburg zijnquote:Op zondag 14 november 2010 19:19 schreef Faxie het volgende:
[..]
Lol, die Sylvia staat vlakbij The Roadhouse, een poolcafe waar ik weleens kom![]()
Reed er vandaag langs, en het kwam me heel bekend voor van die foto hier
Ja maar die Sylvia kwam ik zelf ook tegenquote:Op zondag 14 november 2010 23:21 schreef JohnB52 het volgende:
[..]
Was het je al opgevallen dat bijna alle spots van mij in de buurt van Middelburg zijn
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |