Wat een mooie wol heb je daarvoor gebruikt!quote:Op zaterdag 9 oktober 2010 12:46 schreef KarinJ. het volgende:
Hier mijn volgende project....weer sloffen![]()
[ afbeelding ]
En nog een foto van een sjaal dubbel gebreid met een lange knifty knitter
[ afbeelding ]
dit is het vervolg op deel 1 Breien, breien, breien...
Daar is een jaar of anderhalf geleden volgens mij een uitgebreide discussie over geweest en toen is door de modjes besloten dat het zo blijft, waarom is mij nog steeds niet duidelijk.quote:Op zondag 10 oktober 2010 10:25 schreef trui het volgende:
(en waarom staat dit topic in UVT, terwijl 't grote haaktopic in LIF staat?)
ik ben nu begonnen met dit patroon, maar dan wel hakend met halve stokjes. ik zit toch een beetje met die 14x14, dat is zoveel groter dan het patroon aangeeft. ik probeer wel vrij los te haken, met extra dikke naald, zodat er veel krimp-ruimte is, maar blijf beducht dat 't allemaal veel groter zal eindigen dan ik gepland heb. nou ja, we zullen zien. desnoods geef ik ze aan m'n man (die heeft schoenmaat 47quote:Op zondag 10 oktober 2010 23:11 schreef KarinJ. het volgende:
Voor die rode sloffen iets van 14x14 cm. na t krimpen past dat voor schoenmaat 40.
Als je ze aantrekt als ze net uit de wasmachine komen ( nat dus) dan gaan ze naar je voeten staan, zijn ze veel te groot dan was je ze nog een keer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |