Even mezelf quotenquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 20:49 schreef IHVK het volgende:
Meestal moet je dit soort voorspellingen met een grote korrel (strooi)zout nemen hoor.
Klinkt in mijn oren als bullshit in ieder geval.
quote:Op zondag 23 januari 2011 10:58 schreef IHVK het volgende:
Ja echte klimaatwetenschappers inderdaad deze Polen
Werd ook zonder scepsis ontvangen dit visioen.
Anthony Watts, die de echo kamer was van deze onzin, is inderdaad geen klimaatwetenschapperquote:Op zondag 23 januari 2011 10:57 schreef Pietverdriet het volgende:
Toch grappig dat het naar het zuiden komen van de ganzen een betere indicator was dan deze klimaatwetenschappers
Dat zekerquote:Op zondag 19 december 2010 22:47 schreef SeLang het volgende:
Het is denk ik de schuld van de linksen
http://en.wikipedia.org/wiki/Marie_curiequote:Op dinsdag 5 oktober 2010 20:52 schreef Hyperdude het volgende:
Poolse wetenschappers.![]()
Wat hebben die tot nu toe uitgevonden/bedacht?
NB
Behalve de Polka, natuurlijk.
Of je luistert natuurlijk naar échte klimaatwetenschappers, mits je niet gelooft dat ook zij in het grote mondiale complot van socialisten en Al Gore zitten om onze hardverdiende centen in te pikken.quote:Op zondag 23 januari 2011 10:57 schreef Pietverdriet het volgende:
Toch grappig dat het naar het zuiden komen van de ganzen een betere indicator was dan deze klimaatwetenschappers
Een inleiding statistiek zou voor jou ook geen kwaad kunnen.quote:Op zondag 23 januari 2011 16:24 schreef Monidique het volgende:
Overigens, om het even in perspectief te zetten: sinds de metingen begonnen zijn, zijn er maar zo'n twintig decembers warmer geweest op het noordelijk halfrond dan de afgelopen.
"Milieubroeders, waar blijven de warme winters?" De zoveelste fail van de zogenaamde "sceptici".
Want?quote:Op zondag 23 januari 2011 16:31 schreef Nobu het volgende:
[..]
Een inleiding statistiek zou voor jou ook geen kwaad kunnen.
Het is al lang bekend dat het een verzinsel van een journalist was. Klimaatontkenners worden steeds wanhopiger dus worden de leugens steeds absurder. ;rquote:Op zondag 23 januari 2011 10:19 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
Zo, en waar zijn die Poolse wetenschappers nu?
Ik wist niet dat die ook nog bestonden, maar dan sta je natuurlijk sterk: iets dat niet bestaat kan ook niet veranderenquote:Op zondag 23 januari 2011 16:54 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Het is al lang bekend dat het een verzinsel van een journalist was. Klimaatontkenners worden steeds wanhopiger dus worden de leugens steeds absurder. ;r
Die bestaan ja. NWS en POL zitten er vol mee. Ze kennen alleen maar 'weer' en 'klimaat' gaat ze de pet te boven.quote:Op zondag 23 januari 2011 16:57 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Ik wist niet dat die ook nog bestonden, maar dan sta je natuurlijk sterk: iets dat niet bestaat kan ook niet veranderen
quote:Op zondag 23 januari 2011 10:19 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
Zo, en waar zijn die Poolse wetenschappers nu?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |