Dat is natuurlijk ook heel essentieel.quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 14:13 schreef justmattie het volgende:
[..]
Zeskamp en koekhappen in Appelscha is er vanavond voor de spelers
aan het krijten geweest of je scootergedemonteerd?quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 17:44 schreef Opdekop het volgende:
Mijn handen zijn helemaal zwart. Ziet er wel artistiek uit.
OMG @ 2cvquote:Op donderdag 7 oktober 2010 15:29 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Klopt, ik heb 'Barely Legal' weer een jaar geschorst
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Myaquote:Op vrijdag 8 oktober 2010 18:52 schreef Alexxxxx het volgende:
nou Paal, ik heb je zebra gezien @ de centrale hoor!
quote:Op zaterdag 9 oktober 2010 00:00 schreef Alexxxxx het volgende:
wil iemand even een ijsje voor me uit de vriezer halen? Geen zin om naar beneden te lopen.
Laatst zei een DJ op de radio, dat er ergens een alcoholcontrole was en dat men, als men daar langs moest, maar beter om kon rijden of een tijdje wachten alvorens er langs te gaan.quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 23:42 schreef Paladijn het volgende:
n1, de blauwhemden staan hier om de hoek een alcoholcontrole af te nemen... alsof ze verwachten dat er mensen met wat alcohol gaan rijden
Volgens mij ben jij een van de weinigen uit dit topic die nog nooit bij mij thuis is geweest dus zo raar is die gedachte niet?quote:Op zaterdag 9 oktober 2010 00:08 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Haha, dat is grappig, want dat kan eigenlijk helemaal niet, omdat we niet bij jou in huis zitten allemaal!
eenschquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 00:09 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Laatst zei een DJ op de radio, dat er ergens een alcoholcontrole was en dat men, als men daar langs moest, maar beter om kon rijden of een tijdje wachten alvorens er langs te gaan.
Zo dom, laat ze juist maar lekker betrapt worden. Mensen die met teveel alcohol op achter het stuur gaan zitten
Vanaf de LC naar't ziekenhuis, dus reed maar via de binnenstad, hadden ze ook een controle naast de blokhuispoort... zou al gas geven na de bocht tot ik wat veiligheidsvestjes op de weg zagquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |