quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 13:05 schreef PriemGirl het volgende:
Poeh kwaaltjes..Ik ben van de meeste gelukkig af. 1 'kwaal' zal nog even duren voor ik daar overheen ben. Al met al heb ik niet veel te klagen/zeuren.
Ow en ik heb een slakkenfobieIk spring letterlijk 2 meter in de lucht als ik die beesten een meter van me af zie
Vleeschquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 13:02 schreef IJsdraakje het volgende:
Salade is
Maar m'n vader "vreet geen konijnenvoer".
Argh.![]()
(Als het aan hem ligt, eet 'ie trouwens alleen maar vleesch. Dus mja.)
Freaaaaaking eng !!!!quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 13:06 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Slakken toch!! Oke, ze zijn goor, maar toch niet eng?
Ach, ik eet sowieso zwaar onregelmatig. Dat krijg je met wisseldiensten en een sportend kind. Gister at ik mijn avondeten om 3 uur.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 13:05 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Is het ook! En dan komkommer er door en gewone tomaat, dus dan heb je zo'n koude pastasalade![]()
Kwart over 4 eten is wel heel erg vroeg trouwens
Lust wel vlees, maar eet liever vis. En soms ook gewoon vegetarisch. Zo lang het maar lekker isquote:
Slakken zien er vies uit. Mijn dochter vindt het geweldig om er mee te spelenquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 13:05 schreef PriemGirl het volgende:
Poeh kwaaltjes..Ik ben van de meeste gelukkig af. 1 'kwaal' zal nog even duren voor ik daar overheen ben. Al met al heb ik niet veel te klagen/zeuren.
Ow en ik heb een slakkenfobieIk spring letterlijk 2 meter in de lucht als ik die beesten een meter van me af zie
Hebben wij dezelfde vader?quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 13:02 schreef IJsdraakje het volgende:
Salade is
Maar m'n vader "vreet geen konijnenvoer".
Argh.![]()
(Als het aan hem ligt, eet 'ie trouwens alleen maar vleesch. Dus mja.)
I knowquote:
Ik vind het (nog steeds) tof om er zout op te gooien, liefst op zo'n dikke naaktslak.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 13:25 schreef mirannie het volgende:
[..]
Slakken zien er vies uit. Mijn dochter vindt het geweldig om er mee te spelen
Ze smaken overigens heerlijk in een dikke laag kruidenboter.
quote:
quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 13:29 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Ik vind het (nog steeds) tof om er zout op te gooien, liefst op zo'n dikke naaktslak.![]()
Gebruik je wel eens neusspray? Otrivin heeft Otrivin Duo, das ook bij een loopneus maar het maakt al je holtes vrij en dat is zo fijn als je oren pijn doen en je helemaal 'vol' zit.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 13:23 schreef mirannie het volgende:
Zo, mijn eerste doos kleenex is er door in anderhalve dag 2. Voel me gelukkig niet zo grieperig meer als gister. Geen keel- en oorpijn meer. Dus nu nog even een week flink de bagger eruit snuiten en dan ben ik weer de oude.
ik gooi ze wel uit het raam ... want vies ... maar ik ben er niet bang voorquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 13:35 schreef Joysa het volgende:
Geen spinnenfobie hier btw?
Zoveel vrouwen en dan niemand.......
Naja, dit beestje is een tijd m'n "huisbeest" geweest:quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 13:35 schreef Joysa het volgende:
Geen spinnenfobie hier btw?
Zoveel vrouwen en dan niemand.......
Ja wanneer is het een fobie? Als het spinnentijd is droom ik vaak dat er echt een enorme op me afkomt, en vol op mijn gezicht landt, en dan ga ik heeeel hard gillen, doe ik de lamp aan en is er niets.. Gemiddeld zon 6 keer per jaar ofzo. Toch ben ik wel weer zon held op sokken dat ik ze rustig weghaal met de stofzuigerquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 13:35 schreef Joysa het volgende:
Geen spinnenfobie hier btw?
Zoveel vrouwen en dan niemand.......
Dat was ikkequote:Op dinsdag 5 oktober 2010 13:38 schreef Joysa het volgende:
Wie was dat ook alweer die zei dat ie met zn poten om de stofzuigermond ging?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |