Die is helemaal niet oud man, dat is zelfs de facelift nogquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 19:13 schreef von_Preussen het volgende:
Zie bijvoorbeeld deze 7-serie, weliswaar oud, maar toch oh so sophisticated:
http://suchen.mobile.de/f(...)Number=1&tabNumber=2
En dat is niet oud? Na 5 jaar is een auto zowat afgeschreven hoorquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 22:27 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Die is helemaal niet oud man, dat is zelfs de facelift nog2001.
Ik vind het ook niet echt oud, maar vergeet niet dat het basis model al uit '94 isquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 22:27 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Die is helemaal niet oud man, dat is zelfs de facelift nog2001.
Idd, en we zijn al 2 generaties verder ('01 de E65, en '08 de F01). En in dat opzicht vind ik de auto oud, terwijl het absoluut gezien (in jaren) best wel meevalt, hoewel de wagen zoals je aangeeft al uit '94 komt.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 23:39 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Ik vind het ook niet echt oud, maar vergeet niet dat het basis model al uit '94 is
F01quote:Op woensdag 6 oktober 2010 08:34 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Idd, en we zijn al 2 generaties verder ('01 de E65, en '08 de F10). En in dat opzicht vind ik de auto oud, terwijl het absoluut gezien (in jaren) best wel meevalt, hoewel de wagen zoals je aangeeft al uit '94 komt.
Hier in de buurt zie ik steeds vaker Audi's zo rond rijden, en het lijkt wel alsof Mercedes compleet uitgerangeerd is in die groepenquote:Op woensdag 6 oktober 2010 11:12 schreef YoshiBignose het volgende:
Dank jemaar idd, de E46 kan je ook ombouwen tot pooierbak en daar komen er steeds meer van. Dikke velgen vind ik wel kunnen en een m-tech setje zou nog mooi zijn maar geen rare spoilers, regenpijpen of extreme verlagingen.
Dat kun je nog op smaak gooien (ik ben het met je eens overigens), maar dat ding is gewoon al verouderd. De 6-serie heeft een beetje hetzelfde probleem.quote:Op woensdag 6 oktober 2010 11:15 schreef YoshiBignose het volgende:
De E65 voor de facelift is gewoon 1 van de lelijkste BMW's ooit gemaakt. De achterkant klopt niet en de voorkant klopt niet.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Eens, de auto klopt wel, maar de details gewoonweg niet. Waarom klopt ie dan wel? Omdat ik hem voor de Facelift spuuglelijk vond, en na de facelift wederom erg mooi.quote:Op woensdag 6 oktober 2010 11:15 schreef YoshiBignose het volgende:
De E65 voor de facelift is gewoon 1 van de lelijkste BMW's ooit gemaakt. De achterkant klopt niet en de voorkant klopt niet.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik zeg altijd maar zo, BMW geeft miljoenen uit en heeft goed opgeleide designers in dienst om het design van velgen, spoilers etc. op dat van de auto af te stemmen. En Shouf Shouf Habibi Tuning uit Rotterdam Zuid heeft die kennis en mogelijkheden niet + dat de klantenkring een wat andere smaak heeft.quote:Op woensdag 6 oktober 2010 11:12 schreef YoshiBignose het volgende:
Dank jemaar idd, de E46 kan je ook ombouwen tot pooierbak en daar komen er steeds meer van. Dikke velgen vind ik wel kunnen en een m-tech setje zou nog mooi zijn maar geen rare spoilers, regenpijpen of extreme verlagingen.
HE-LE-MAAL mee eens, daar kan ik niks meer aan toevoegen.quote:Op woensdag 6 oktober 2010 11:13 schreef tjoptjop het volgende:
Het mooie van die e38 vind ik nu juist die tijdloosheid. Ook nu straalt het nog echt klasse uit. Daar waar de E65 eigenlijk alleen gedateerd en groot oogt.
En dat geldt ook voor de e39
ahja, ik zeg ook niet dat jij de doelgroep bent.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |