Ja dat is het dus. Al vind ik dat het af en toe best duidelijk aan de oppervlakte komt, 'kopvoddentaks' bijv. Misschien zijn pvv-stemmers daar gewoon oblivious voor? Ik kan er eigenlijk nog steeds niet over uit hoe je het in je hoofd kan halen zoiets te zeggen, of zelfs al zoiets te bedenken. Ik ben helemaal geen bomenknuffelaar (noujaquote:Op zondag 3 oktober 2010 14:16 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Hebben jullie de PVV-site wel eens bekeken? Als je het programma doorleest, nou, ik kan me echt heel goed voorstellen dat enorm veel mensen daarvoor stemmen. De PVV verwoordt namelijk alles prima. En dat vind ik zelf zo scary; dat ik begrijp waarom veel mensen zich hier tot aangetrokken voelen.
Ik denk dat ze (de PVV) het ook moeten hebben van de wat meer 'naïeve' medemens & de wat minder bedeelde mensen. En dat zijn er veel. Bovendien weet de PVV precies hoe ze die groep(en) moet bespelen.
Zelf vind ik Geert een gluiperd, vertrouw ik de standpunten voor geen meter (dingen mooi verwoorden om ze te kunnen 'verkopen', is zó eenvoudig) en snap ik niet dat zoveel mensen ze niet doorzien.
Maar goed, wie ben ik
Er zijn gelukkig ook heel veel mensen die niet zo denken natuurlijk.quote:Op zondag 3 oktober 2010 14:46 schreef shinydiscoball het volgende:
En als ik dan zo'n sjonnie zie op tv die zegt 'joa ik stem op Geertje want ik wil alle negers d'ruit' (als kut op peren, echt) dan denk ik als dit is hoe de gemiddelde Nederlander denkt dan denk ik dat ik best een beetje teleurgesteld ben in dit land
Inderdaad. Op naar een werelt zonder d/t-fouten!quote:Op zondag 3 oktober 2010 15:26 schreef neen het volgende:
Jullie lachen erom maar ik maak me oprecht zorgen over de Nederlandse taal die verloederd. Waar gaat dit heen?
Naar mensen die niet meer weten wat stam + t is.quote:Op zondag 3 oktober 2010 15:26 schreef neen het volgende:
Jullie lachen erom maar ik maak me oprecht zorgen over de Nederlandse taal die verloederd. Waar gaat dit heen?
Friesisme Viking, dat zou jij toch moeten weten.quote:Op zondag 3 oktober 2010 15:56 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Naar mensen die niet meer weten wat stam + t is.
Leg eens uit hoe dit een Friezisme zou kunnen zijn?quote:Op zondag 3 oktober 2010 15:58 schreef neen het volgende:
[..]
Friesisme Viking, dat zou jij toch moeten weten.
Als je Fries bent mag je al je taalfouten daar onder scharen, dat is logisch. Is het Friesisme of Frisisme?quote:Op zondag 3 oktober 2010 15:59 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Leg eens uit hoe dit een Friezisme zou kunnen zijn?.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |