kan niet ver weg zijn toch... kunnen nog niet zo snel met die korte pootjes!quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 10:22 schreef amaranta het volgende:
In Spanje is een baby van 18 mnd weggelopen van het kinderdagverblijf. Vraag me af wat voor deuren ze daar hebben.
nee, ik moet van artic altijd stomme opmerkingen over eindhoven posten in een nieuw topic.quote:
Waffer?quote:
ligt er aan hoe lang het duurt voor je het in de smiezen hebt. Die krengen gaan verrektes hard!quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 10:23 schreef -moppie- het volgende:
[..]
kan niet ver weg zijn toch... kunnen nog niet zo snel met die korte pootjes!
braafquote:
Deesquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 10:25 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
nee, ik moet van artic altijd stomme opmerkingen over eindhoven posten in een nieuw topic.
Kater valt mee, ben enkel wat dufjes
[..]
Waffer?
Ik zal straks ff kijken hoe toegankelijk de korf isquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 10:32 schreef -moppie- het volgende:
[..]
Dees
http://www.debijenkorf.nl(...)el&fh_refview=lister
lijkt me ook helemaal niks...wil je 's ochtends duf water in je gezicht gooien om wakker te worden steek je je hand in het kokend waterquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 10:34 schreef Inu het volgende:
Is zo'n kokendwaterkraan 1000 euro??? Pff, dan hou ik het wel bij mn waterkokertje hoor
Het is een aparte kraanquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 10:36 schreef ArTiC het volgende:
[..]
lijkt me ook helemaal niks...wil je 's ochtends duf water in je gezicht gooien om wakker te worden steek je je hand in het kokend water
een klets water in je gezicht noem ik geen wassenquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 10:38 schreef Inu het volgende:
[..]
Het is een aparte kraanEn was jij je gezicht in de keuken?
quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 10:33 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Ik zal straks ff kijken hoe toegankelijk de korf is
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |