Nee dat ga ik niet doenquote:Op donderdag 30 september 2010 16:40 schreef Miendientje het volgende:
Ga je een handeltje beginnen ofzo?
pm gestuurdquote:Op donderdag 30 september 2010 16:41 schreef Jelleb18 het volgende:
Ik heb volgende week ergens een LG Viewty over..
Zit wel flink vol met krassen
Maar hij werkt, ik gebruik hem nu nog steeds
Accu gaat 2-3 dagen mee bij normaal gebruik.
Simlock-vrij? weet ik eerlijk gezegd niet.
Adapter zit erbij
Heb er nog wel een paar thuis, maar dan moet ik ff kijken of ze nog werken en ik een adapter erbij heb..
Echt niet doorverkopen, als ik er dubbel heb geef ik ze aan een kennis meequote:Op donderdag 30 september 2010 16:44 schreef MissKriel het volgende:
wtf jij onze oude mobieltjes inleveren en geld vangen.
toevallig ken ik iemand die dat ook doet!![]()
Waarom moeten ze dan werkend zijn en ook nog simlockvrij? Dan wil toch dat je er mee kunt bellen, dat is toch iets anders dan een verzameling?quote:Op donderdag 30 september 2010 16:43 schreef joeykirsten het volgende:
[..]
Nee dat ga ik niet doenIk heb er al een aantal liggen (nokia's 3310, samsungs etc
)
[..]
pm gestuurd
Ik wil een werkende verzameling hebbenquote:Op donderdag 30 september 2010 16:47 schreef Miendientje het volgende:
[..]
Waarom moeten ze dan werkend zijn en ook nog simlockvrij? Dan wil toch dat je er mee kunt bellen, dat is toch iets anders dan een verzameling?
Ah ok, ik heb er geen. Ik neem pas een nieuwe als de oude kapot is of gejat is.quote:Op donderdag 30 september 2010 16:48 schreef joeykirsten het volgende:
[..]
Ik wil een werkende verzameling hebbenLijkt me ook leuk om dan als iemand een keer iets vraagd, dat ik ze ook kan laten zien dat ze werken
Sommige mensen kopen steeds een nieuwe als er weer iets nieuws in de winkel isquote:Op donderdag 30 september 2010 16:51 schreef Miendientje het volgende:
[..]
Ah ok, ik heb er geen. Ik neem pas een nieuwe als de oude kapot is of gejat is.
....quote:Op donderdag 30 september 2010 17:02 schreef Iphone4-appeltaart het volgende:
Is het voor joey kindt?
Dat dacht ik ook te horen.quote:
Dacht het nietquote:Op donderdag 30 september 2010 17:07 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
Dat dacht ik ook te horen.
pm is gestuurdquote:Op donderdag 30 september 2010 22:42 schreef Crientj het volgende:
Heb hier een roze sagem my c5-3 liggen. Ding moet het nog wel doen, heeft alleen wel een simlock van Vodafone.
Graag een PM bij interesse.
ligt eraan wat je hebt liggenquote:
Die heb ik alquote:
Wat voor telefoon is dat?? pm mijquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 14:51 schreef pgrferrari het volgende:
Heb een Benq Siemens voor je, compleet met doosje adapter en handleiding.
Die heb ik al eentje liggen, maar toch bedanktquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 15:46 schreef Thijz het volgende:
heb hier nog een iPhone 2g liggen, simlock vrij > ¤150,-
Zal je morgen wel ff PM'en, weet zo niet welk type het is.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 19:22 schreef joeykirsten het volgende:
[..]
Wat voor telefoon is dat?? pm mij
[..]
Die heb ik al eentje liggen, maar toch bedankt
Alvast bedankt voor de moeitequote:Op vrijdag 1 oktober 2010 19:24 schreef pgrferrari het volgende:
[..]
Zal je morgen wel ff PM'en, weet zo niet welk type het is.
Niet bepaald, ik zoek ook niet eens mobieltjes die iets opleveren, alleen om (echt!) te verzamelen.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 19:46 schreef Synthesist het volgende:
mensen die telefoons of printercardridges zeggen te verzamelen doen dat niet omdat ze zo mooi zijn.
nee, ze brengen geld op.
Dat doe ik dus echt niet, ik zoek ook niet de nieuwste modellen, ik zoek gewoon oude telefoontjes die in de weg liggen of overbodig zijn.quote:
Dat regel ik na het weekend wel, ben nou bij mijn vriendinquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 20:25 schreef joey_k het volgende:
Na het zien van foto's heb ik ook nog wel iets liggen, werkend en simlockvrij....
pm gestuurd....quote:Op zondag 3 oktober 2010 11:01 schreef pgrferrari het volgende:
Ik heb even gekeken voor je en het is een BenQ A38.
Krasvrij en zo goed als nieuw.
Afbeelding van internet:
[ afbeelding ]
Ben niet thuis he, kan ik morgen pas doenquote:
pm gestuurdquote:Op zondag 3 oktober 2010 11:12 schreef Gunsmoke het volgende:
Nokia 7650 (werkend incl. lader)
Motorola V3690 navy (nieuw in doos)
Sony P800 (nieuw in doos en PDA uitvoering)
Doe maar een bod.
pm gestuurdquote:Op zondag 3 oktober 2010 12:18 schreef groggy het volgende:
simlockvrije samsung i600, laat maar weten via pm als je interesse ehbt
In afwachting dan maar!quote:Op zondag 3 oktober 2010 11:37 schreef joeykirsten het volgende:
[..]
pm gestuurd....
[..]
Ben niet thuis he, kan ik morgen pas doen
[..]
pm gestuurd
okee en wat lul jij nou?quote:Op zondag 3 oktober 2010 23:13 schreef Levolution het volgende:
Waarom gelooft men dit nog?
Zijn vast ook de types die ¤1000 euro naar een Nigeriaan opsturen die vast zit in Engeland. Zulke mensen verdienen het om opgelicht te worden.
Stel dat je ze echt verzamelt (quote:
Ik hoef ze ook niet voor noppes en ik wil ook niet de nieuwste modellen hebbenquote:Op zondag 3 oktober 2010 23:18 schreef Levolution het volgende:
[..]
Stel dat je ze echt verzamelt (), vind je zelf dan ook niet dat je verdacht overkomt? Je kan het sowieso niet bewijzen (een foto maken is geen bewijs).
Dat is geen antwoord op de vraag, maar in ieder geval succes met je verzameling of je handeltje.quote:Op zondag 3 oktober 2010 23:20 schreef joeykirsten het volgende:
[..]
Ik hoef ze ook niet voor noppes en ik wil ook niet de nieuwste modellen hebben
Hoe moet ik het anders presenteren???quote:Op zondag 3 oktober 2010 23:25 schreef Levolution het volgende:
[..]
Dat is geen antwoord op de vraag, maar in ieder geval succes met je verzameling of je handeltje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |