quote:SJANGHAI - Thiemo de Bakker heeft tijdens het ATP-toernooi van Sjanghai een dubbelpartner van formaat hestrikt. De Nederlandse tennisser vormt een koppel met Andy Roddick. In de eerste ronde treffen De Bakker en Roddick het als vierde geplaatste koppel Frantisek Cermak/Michal Mertinak.
Hij is er zelf ook wel achter.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 19:49 schreef Norrage het volgende:
wtf, Thiemo dubbelt met Roddick? Geniaal
En weer een tiebreak verloren...wtf is dat echt??
quote:@StokerSports how many did i win in the last few months:)
@StokerSportstiebreaks offcourse
Rustig aan met die volgende stap.quote:Op zondag 10 oktober 2010 00:01 schreef Norrage het volgende:
ThiemoVoor het eerst zitten de lotingen ook eens tegen nu...Hij moet echt de volgende stap maken! Hopelijk is hij een soort Rafa die er met het gravelseizoen ineens weer staat
Ok laten we het anders zeggen. Minimaal consolideren en gaan voor de top30quote:Op maandag 11 oktober 2010 09:24 schreef F.M.D. het volgende:
nou ik hoop dat thiemo als doel volgend jaar toch zeker top 30 stelt...daar blijven waar je nu staat lijkt me geen uitdaging voor hem
ssst... niet zo hard....quote:Op maandag 11 oktober 2010 13:43 schreef Salamando het volgende:
Ik zie de tiebreak al weer aankomen, de servicegames gaan redelijk snel
Ja maar als ik dat zeg, jinx ik het toch?quote:
Hoe bedoel je dat?quote:Op maandag 11 oktober 2010 13:51 schreef rob1828 het volgende:
Thiemo heeft meer kansen op de service van Verdasco dan andersom, maar verwacht inderdaad wel een tie-break dus 1ste set Verdasco
Gezien het feit dat Thiemo er de laatste tijd weinig van bakt in tie-breaks....quote:Op maandag 11 oktober 2010 13:59 schreef Szura het volgende:
[..]
Hoe bedoel je dat?
Kijk de wedstrijd niet maar aan de statistieken is het niet af te zien. Nog geen BP geweest
Eerst service punten nagenoeg gelijk en Verdasco pakt er juist meer op Thiemo's tweede service.
Het ging me om het eerste deel van je zinquote:Op maandag 11 oktober 2010 14:00 schreef rob1828 het volgende:
[..]
Gezien het feit dat Thiemo er de laatste tijd weinig van bakt in tie-breaks....
2x op 15-30 voor de Bakker met kansen op 15-40 die hij dan niet pakt, zulke kansen heb ik nog niet gezien bij de service van de Bakkerquote:Op maandag 11 oktober 2010 14:01 schreef Szura het volgende:
[..]
Het ging me om het eerste deel van je zin
Ah, het oude liedje dusquote:Op maandag 11 oktober 2010 14:03 schreef F.M.D. het volgende:
Thiemo serveert uitstekend, maar kan weinig uitrichten in de rally helaas. Mist een beetje de winnende slagen. Het is voornamelijk verdasco die uitdeelt..
Dat is het risico met het spelen in Aziëquote:Op maandag 11 oktober 2010 14:06 schreef TheGeneral het volgende:
2e service die volledig op de lijn is en uitgegeven wordt...
2e goede challenge van de Bakker gelukkig.
6-5*.
quote:Op maandag 11 oktober 2010 13:51 schreef rob1828 het volgende:
Thiemo heeft meer kansen op de service van Verdasco dan andersom, maar verwacht inderdaad wel een tie-break dus 1ste set Verdasco
Verdasco die nog geen set won in Azië en verloor van Kohlschreiber en Benji Beckerquote:Op maandag 11 oktober 2010 14:27 schreef Komakie het volgende:
Geweldig
We hebben het wel over Verdasco he. Zou heel netjes zijn als hij die verslaat
Het kan nog!quote:Op maandag 11 oktober 2010 14:56 schreef luckass het volgende:
Hij had gewoon in de eerste game moeten breaken.
Derde set dan maar.
return @ 170kmpuquote:Op maandag 11 oktober 2010 15:16 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Moordaanslag! Opsluiten die man!
En daarna eventueel Davydenko. Die presteert ook matig de laatste tijd.quote:Op maandag 11 oktober 2010 15:19 schreef TheGeneral het volgende:
Volgende ronde Monaco of Serra. Dat moet kunnen!
Hij verloor ook van Daniel Brands he, vergeet dat nietquote:Op maandag 11 oktober 2010 15:20 schreef luckass het volgende:
[..]
En daarna eventueel Davydenko. Die presteert ook matig de laatste tijd.
Koningquote:
'Beelden', 3 ralliesquote:Op maandag 11 oktober 2010 19:45 schreef Bramaldo11 het volgende:
Mooi stukje over Thiemo de Bakker als rising star op de ATP-site:
http://bit.ly/cPg9DF
Beelden van De Bakker-Verdasco: http://www.atpworldtour.c(...)Late-Highlights.aspx
Converting... probleempje met de vertaling. Is dat nu verzilveren of verliezen of tegen krijgenquote:Op dinsdag 12 oktober 2010 00:05 schreef Tim86 het volgende:
@Thiemodebakker You are in top 20 with 42% of converting break points.This will rise off course after your 50% of today.Younzhy = No.1 (46%)
Dit gaat denk ik over het maken van break punten. Volgens mij staat Nadal namelijk op 1 als je kijkt naar het redden van BP's tegenquote:Op dinsdag 12 oktober 2010 08:48 schreef Komakie het volgende:
[..]
Converting... probleempje met de vertaling. Is dat nu verzilveren of verliezen of tegen krijgen
Ben ff de draad kwijt
Verzilverenquote:Op dinsdag 12 oktober 2010 08:48 schreef Komakie het volgende:
[..]
Converting... probleempje met de vertaling. Is dat nu verzilveren of verliezen of tegen krijgen
Ben ff de draad kwijt
Ah thnxquote:
Valt mee, hij pakt alleen 0 uit 5 breakkansen, terwijl monaco 1 uit 3 pakt in set 2.quote:
Daar gaat dat gemiddelde.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 15:47 schreef Salamando het volgende:
[..]
Valt mee, hij pakt alleen 0 uit 5 breakkansen, terwijl monaco 1 uit 3 pakt in set 2.
niet goed dus. maar 2 van de 13 kansen gepakt. hopelijk kost hem dat niet de partijquote:Op woensdag 13 oktober 2010 15:47 schreef Salamando het volgende:
[..]
Valt mee, hij pakt alleen 0 uit 5 breakkansen, terwijl monaco 1 uit 3 pakt in set 2.
wil je dat niet zeggen, je jinx't me altijdquote:Op woensdag 13 oktober 2010 16:24 schreef Tim86 het volgende:
Daarstraks begon hij goed, dus hopelijk gaat het nu weer zo.
op de 1 of andere manier zal het toch tegen me werkenquote:Op woensdag 13 oktober 2010 16:36 schreef Tim86 het volgende:
"hopelijk" heeft niets met jinxen te maken
Thiemo nu te zien op de streamquote:Op woensdag 13 oktober 2010 16:50 schreef franklop het volgende:
[..]
op de 1 of andere manier zal het toch tegen me werken
Volgens mij moet thiemo vandaag nog als ze op baan 1 klaar zijn met davydenko-zverev
wat zei ik ?...quote:Op woensdag 13 oktober 2010 16:50 schreef franklop het volgende:
[..]
op de 1 of andere manier zal het toch tegen me werken
Alsof dit werkt.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 17:31 schreef Tim86 het volgende:
Zonde dit, maar dit geeft Monaco echt niet meer weg
*5-4 Monaco 3e set, maar 3 BP's de Bakker!quote:Op woensdag 13 oktober 2010 17:38 schreef Outlined het volgende:
hou op met dat gelul over jinxen, GEEF ME DE FUCKIN STAND!
Doe ff normaalquote:Op woensdag 13 oktober 2010 17:38 schreef Outlined het volgende:
hou op met dat gelul over jinxen, GEEF ME DE FUCKIN STAND!
Niet vreemd dat er reacties komen op zulke debiele posts hoor.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 17:46 schreef Outlined het volgende:
[..]
je had er ook niet op kunnen replyen
enkelvoud he. je bent de enigequote:Op woensdag 13 oktober 2010 17:48 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Niet vreemd dat er reacties komen op zulke debiele posts hoor.
Als ik het niet had gedaan was het wel een ander geweest. Dat je vroeger wellicht dingen bij je moeder voor elkaar kreeg op die manier wil niet zeggen dat het in de rest van de wereld ook zo gaat.quote:
Echt zonde dit ja. 2e keer in korte tijd dat hij echt een fantastische loting heeft en dan toch against the odds er vroeg uit vliegt. Zeker nu op een Masters toernooi had hij een gigantische sprong kunnen maken met 3 overwinningen.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 17:48 schreef Norrage het volgende:
Bah, zonde Thiemo. Als hij deze ook had gepakt was dat goed voor zijn zelfvertrouwen geweest, en had hij nog wel een ronde verder kunnnen komen! Maar het lijkt erop alsof Thiemo wel weer iets beter aan het spelen is.
komt misschien als een verassing maar je bent geen mod, hou effe op me terecht te wijzen.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 17:51 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Als ik het niet had gedaan was het wel een ander geweest. Dat je vroeger wellicht dingen bij je moeder voor elkaar kreeg op die manier wil niet zeggen dat het in de rest van de wereld ook zo gaat.
Hou toch op. Er is niets mis met een beetje frustratie en een beetje racket meppen. Maakt mensen als Gonzalez en Safin ook alleen maar grotere helden. Dat correcte gedrag altijd ... hij breekt het racket toch niet op zn tegenstander?quote:Op woensdag 13 oktober 2010 17:48 schreef Outlined het volgende:
Laat ie een voorbeeld aan Nadal nemen, nog nooit een racket kapot geslagen. Natuurlijk erg jammer, had hem kunnen pakken.
Jouw bevel was o.a. aan mij gericht vriendelijke vriend, dus deze "verassing" is niet van toepassing.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 17:53 schreef Outlined het volgende:
[..]
komt misschien als een verassing maar je bent geen mod, hou effe op me terecht te wijzen.
Mn entertainment, wat doe jequote:Op woensdag 13 oktober 2010 18:30 schreef Norrage het volgende:
Heerlijk altijd. Outlined wordt altijd uitgeluld en doet altijd gestresst op dit forum, en Tim86 ergert zich altijd aan alles en iedereen die zich een beetje misdragen. Kunnen jullie niet wat liever zijn voor elkaar en voor de rest van het forum?
Ik ben aardig mellow, maar als je iemand gaat provoceren of op bovenstaande wijze met me denkt te communiceren dan komt de klootzak in me naar boven (L)quote:Op woensdag 13 oktober 2010 18:30 schreef Norrage het volgende:
Heerlijk altijd. Outlined wordt altijd uitgeluld en doet altijd gestresst op dit forum, en Tim86 ergert zich altijd aan alles en iedereen die zich een beetje misdragen. Kunnen jullie niet wat liever zijn voor elkaar en voor de rest van het forum?
quote:de bakker break achter in de 3deOp dinsdag 26 oktober 2010 14:18 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Oud-Uruguayaans setje tanken dit hoor, 6-1 de Bakker
quote:Verliezen van Sijsling in Rosmalen vond ik erger..Cuevas is gewoon in vorm. Won vorige week van Brands, Davydenko en Stepanek en haalde daarmee de smi's in Moscow..Op dinsdag 26 oktober 2010 17:10 schreef Norrage het volgende:
Verliezen indoor tegen Cuevas
Dit is in ieder het geval zijn dieptepunt van het jaar, dat is duidelijk....op naar 2011!
quote:Ohja die pot tegen Sijsling was ik vergeten, en had idd niet door dat Cuevas zover kwam vorige weekOp dinsdag 26 oktober 2010 17:40 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Verliezen van Sijsling in Rosmalen vond ik erger..Cuevas is gewoon in vorm. Won vorige week van Brands, Davydenko en Stepanek en haalde daarmee de smi's in Moscow..
Het is geen Davis Cup hequote:Op zaterdag 30 oktober 2010 20:37 schreef Tim86 het volgende:
Kans is groot dat Melzer geen fuck geeft om dit toernooi..morgen finale in Wenen tegen Haider-Maurer. Stepanek is ook al lastig genoeg.
Niet dat ik weet. Unibet heeft hem niet in ieder geval, die hebben wel straks Haase.quote:
Of een tweesetterquote:Op woensdag 3 november 2010 15:15 schreef luckass het volgende:
Thiemo. Hopelijk verliest ie niet weer een driesetter.
Ik word hier steeds beter inquote:Op woensdag 3 november 2010 15:15 schreef luckass het volgende:
Thiemo. Hopelijk verliest ie niet weer een driesetter.
Want die stond niet te choken van de weekquote:Op woensdag 3 november 2010 15:40 schreef luckass het volgende:
Godver wat slecht dit weer.
Break voor in de tweede, 2x een minibreak voor maar nee hoor.
Gelukkig hebben we Baase straks nog.
Ja maar als je tegen PHM speelt ben je nooit de choker van de wedstrijd.quote:Op woensdag 3 november 2010 15:41 schreef The_BoezelaaR het volgende:
[..]
Want die stond niet te choken van de week
Dat was dan ook zijn enige redding inderdaad. En PHM is als LL toch het hoofdtoernooi ingerold, dus die wijvenpartij die ze op de mat legden ging dus echt daadwerkelijk nergens overquote:Op woensdag 3 november 2010 15:42 schreef luckass het volgende:
[..]
Ja maar als je tegen PHM speelt ben je nooit de choker van de wedstrijd.
als ik de reactie lees, zie ik niet een tennisser die net heeft verloren en er ongelooflijk van baalt..misschien zegt dat ook wel wat.quote:Op woensdag 3 november 2010 16:14 schreef luckass het volgende:
Wel meteen ff tweeten natuurlijk: http://twitter.com/Thiemodebakker/status/29579556776
Reken er maar op dat hij niet tegen zijn verlies kan. Ik heb inside-informatie!quote:Op woensdag 3 november 2010 16:32 schreef F.M.D. het volgende:
[..]
als ik de reactie lees, zie ik niet een tennisser die net heeft verloren en er ongelooflijk van baalt..misschien zegt dat ook wel wat.
Er waren helaas geen beelden, maar het is gewoon erg pijnlijk hoe het liep. Uit het niets choken aan het eind van set 2 terwijl hij serveerde voor de set en vanaf 5-3 in de tiebreak ook geen punt meer pakken..quote:Op woensdag 3 november 2010 16:36 schreef rooneyelst het volgende:
Is er hier iemand die het heeft gezien of weten jullie ook alleen amar de eind uitslag?! Misschien speelde stephanek wel gewoon heel goed..niet altijd van het negatieve uitgaan!
Ach, als hij overdag gewoon getraind heeft en elke avond een bioscoopje pakt lijkt me dat geen probleem. Als hij maar niet de voorstelling van 23.00 neemt ofzo..quote:Op maandag 8 november 2010 12:20 schreef F.M.D. het volgende:
Hopelijk is Thiemo er klaar voor deze week. Op z'n twitter lijkt het net of die naar de cinema gaan belangrijker vind.
Nog 1 keer vlammen zou leuk zijn!
quote:Op maandag 8 november 2010 16:46 schreef rooneyelst het volgende:
ergens een stream? op adthe namelijk niets.
Daar moest ik ook aan denken, vreselijk zeg.quote:Op maandag 8 november 2010 16:45 schreef F.M.D. het volgende:
de bakker zit nog met ze hoofd bij de film van gisteravond, echt wat speelt ie ongeinspireerd
Eindelijk een goede Thiemo in de TB: 7-6.quote:Op maandag 8 november 2010 17:11 schreef luckass het volgende:
Thiemo en TB, we weten allemaal hoe dat af gaat lopen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |