quote:Oeps, ik bedoel VlugOp maandag 25 oktober 2010 11:57 schreef Xurk het volgende:
Alleen jammer dat Ars niet voor Eindhoven, maar voor Zwolle speelt
Echt bizar dat de verschillen zo klein zijnquote:Op zaterdag 6 november 2010 04:46 schreef Blinker het volgende:
Drie punten weer in de pocket!
Het gat naar de derde plek is nog maar twee punten, dus dat is meer dan haalbaar! Volgende competitie wedstrijd is emmen-uit. Moet te doen zijn!
Ik zie GAE niet hoger dan plek 6 komen as. vrijdag. Cambuur gaat het lastig krijgen tegen Sparta en zie ik wel verliezen eerlijk gezegd. Dan moet je hopen op een gelijkspel tussen DB - Volendam en dat zie ik niet gebeuren, die 2 gaan ook vol voor een plekje hoger op de ranglijst. Tis ook maar de vraag hoe erg ze morgen moeten inspannen, want ik zie een paar er wel voor aan om bij verlies morgen een beetje te slacken vrijdag onder het mom van "moe, veel inzet moeten leveren woensdag.."..quote:Op dinsdag 9 november 2010 10:47 schreef Xurk het volgende:
[..]
Echt bizar dat de verschillen zo klein zijnNet als in Engeland, waar Liverpool met één overwinning stijgt van plek 16[?] naar 9
Wel lekker spannend zo! Enig nadeel is dat je net zo makkelijk weer uit de [sub]top kan kelderen als dat je erin komt
Wel echt mooi dat mijn voorspelling grotendeels uit is gekomen maar eigenlijk nog beter dan verwacht aangezien nu zowel Sparta als Helmond Sport punten verspeelden en DB ook nog eens niet wonEn ik zit even de komende speelronde even te bekijken, wederom met de ranglijst erbij, is het gewoon wéér zo eentje als vorige week
Het moet niet gekker worden! Op naar plek 3 of 4 dan maar?
GAE [#7] speelt tegen Emmen [#14]. Wederom, de in te halen ploegen vetgedrukt:
Cambuur [#9] - Sparta [#6]
Den Bosch [#5] - Volendam [#2]
Helmond Sport [#4] - RKC [#3]
Oh ze spelen maandag? Dan heb ik niks gezegd en zie ik ze wel 3 punten pakkenquote:Op dinsdag 9 november 2010 13:25 schreef Xurk het volgende:
Ja, wat ik omschrijf is ook puur een best-case-scenario. Maar zoals ik vorige week aangaf, leuk om over te fantaseren
Wat betreft eventuele vermoeidheid na de bekerwedstrijd tegen Roda, het komt GAE wel goed uit dat ze pas maandagavond tegen Emmen hoeven aan te treden. Dat gaat voor Volendam, Cambuur, RKC en Zwolle niet op want die moeten allemaal vanavond in de beker spelen en op vrijdag alweer in actie komen.
http://www.fanproject98.nl/quote:Je hebt leugens en statistieken: Go Ahead Eagles-Roda JC
maandag, 08 november 2010 21:52
Hoera! We gaan weer bekervoetbal spelen! Daar waar iedereen zich in de eerste ronde al had neergelegd bij een uitschakeling (en de publieke belangstelling dientengevolge schandalig laag was) spelen we nu uit tegen een fraaie volksclub club uit de Jupiler League: Go Ahead Eagles. Helaas geen Telstar, geen AGOVV en ook geen FC Eindhoven. Immers: tegen de club uit Deventer speelden we niet zo lang geleden ook al twee maal in het bekertoernooi. Maar toch is een wedstrijdje aan de Vetkampstraat veel leuker en sfeervoller dan de fabriekshallen in Arnhem en Amsterdam. DUS is de belangstelling groot en DUS begint het bekertoernooi te leven bij de fans. Wat gaat het worden? Schaakt Roda JC ook na woensdagavond nog op twee borden of kunnen we ons volledig gaan concentreren op de competitie? Fanproject98.nl kijkt vooruit op de 16e finales in het bekertoernooi!
Laatste ontmoeting: Go Ahead Eagles-Roda JC 0-1 (2005-2006). Ook toen betrof het een duel uit het bekertoernooi en ook toen was het een duel in het kader van de 16e finales. Dirk-Jan Derksen was verantwoordelijk voor de treffer waardoor Roda doorging. Ook het seizoen daarvoor was Roda JC te gast in de Adelaarshorst en toen gingen we met 2-0 ten onder tegen de (op de moment) nummer 17 uit de Eerste divisie. De laatste ontmoeting daarvóór was in het seizoen 1995-1996 in de Eredivisie. Toen won Roda JC met 1-2. De grootste zege in deze tweestrijd boekte Go Ahead Eagles in het seizoen 1980-1981 (5-1). Ook met vier doelpunten verschil won Roda JC in het seizoen 1994-1995 (0-4). De gememoreerde 5-1 zege is tevens de meest doelpuntrijke ontmoeting tussen Go Ahead Eagles en Roda JC. Pas één keer vielen er geen doelpunten in de Adelaarshorst.
Statistieken om vrolijk van te worden:
- Ongeslagen status: Roda JC verloor de laatste 11 gespeelde officiële duels niet.
- Sterk in uitduels: Roda JC verloor slechts 2 van de laatste 11 gespeelde uitduels (7 zeges, 2 gelijke spelen).
- Ongeslagen in uitduels in bekertoernooi: Roda JC verloor geen uitduel meer in het bekertoernooi sinds 28 februari 2007 (RKC Waalwijk-Roda JC 1-0).
- Zwak in eigen huis in bekertoernooi: van de laatste 10 duels in de knock-out fase in de Adelaarshorst verloor Go Ahead Eagles er liefst 7.
- In de laatste 20 jaargangen van het bekertoernooi bereikte Roda JC slechts zes keer níet de 8e finales van het bekertoernooi.
Statistieken om niet vrolijk van te worden:
- Go Ahead Eagles won de laatste 3 thuisduels in de Jupiler League met de doelcijfers 14-0.
- Go Ahead Eagles won vaker in het bekertoernooi van Roda JC dan het verloor (2 zeges voor Go Ahead, 1 voor Roda JC).
- Alleen Sparta scoorde meer doelpunten in thuisduels dan Go Ahead Eagles in het lopende seizoen (reeds 19 gemaakte treffers in de Adelaarshorst).
- Veel blamages tegen clubs uit de eerste divisie: van de laatste 12 uitduels die Roda JC speelde tegen clubs die (op dat moment) uitkwamen in de Eerste divisie verloor Roda JC er liefst 6 (tegen achtereenvolgens Vitesse, SVV, BVV Den Bosch, TOP Oss, Helmond Sport en Go Ahead Eagles). Verder blameerde Roda JC zich in die tijdspanne ook nog bij het tweede elftal van Sparta en de Baronie.
Balans bekertoernooi Go Ahead Eagles-Roda JC:
3 duels
2x wins voor Go Ahead Eagles, 1x winst voor Roda JC. Doelsaldo: 5-1 (-4).
Balans Eredivisie Go Ahead Eagles-Roda JC:
18 duels
7x winst voor Go Ahead Eagles, 4x gelijk, 7x winst voor Roda JC. Doelsaldo: 28-33 (+5).
Inderdaad, ondanks dat het onze rivalen zijn toch respect met de manier hoe ze tegen FC Twente hebben gestreden. Eagles, make us proud!quote:Op woensdag 10 november 2010 01:53 schreef daftme het volgende:
Komoptan, hopelijk net zo veel strijd en passie als onze "vrienden" down the river...
We kunnen met opgeheven hoofd focussen op de competitie.quote:Op donderdag 11 november 2010 13:54 schreef daftme het volgende:
En of. Een paar idioten in het uitvak konden hun bek niet houden tijdens de minuut stilte, maar werden wel gecorrigeerd door mede supporters, waarvoor hulde.
Wat een geweldenaar is die Tyton zeg. Pakt praktisch alles klem. Met een middelmatige keeper was Roda onderuit gegaan in Deventer en waren we gewoon een ronde verder.
Janota was briljant, en zelfs pedro was goed en niet lui. De rest van het team haalde ook een goed niveau. Geeft toch een goed gevoel, maar daar koop je niks voor. Maar als je zo tegen die blauw-witten speelt win je die wedstrijd gewoon. Emmen uit ook "eventjes" winnen en je staat zo weer op de 3/4de plek.
Cambuur stond voor de wedstrijd negende en nu staat Sparta negende. Niet echt een topper toch?quote:sc Cambuur heeft de topper tegen Sparta Rotterdam gewonnen.
Dat vind ik sportief van je. Vandaag is bekend geworden dat het al uitverkocht is, dus volle bak!quote:Op donderdag 18 november 2010 21:17 schreef Monopoly het volgende:
Bij deze wil ik als Zwolle fan jullie een mooie en sportieve wedstrijd toe wensen.
Altijd spannend is het als de Ijsselderby wordt gespeeld
Moge de beste winnen
Maandagavond kleine 15 man van jullie kant nog in Zwolle. Duurde niet lang, aangezien ze twee keer het hazenpad kozen.quote:Op woensdag 17 november 2010 20:06 schreef Blinker het volgende:
DEVENTER - Door een noodverordening uit te vaardigen wil de burgemeester van de gemeente Deventer zondag een confrontatie voorkomen tussen fans van voetbalclubs Go Ahead Eagles en FC Zwolle, die dan tegen elkaar spelen. De derby leidt vaak tot spanningen tussen supporters van beide clubs.
Met de noodverordening, die vrijdagavond van kracht wordt, mogen supporters preventief gefouilleerd worden.
Mensen die zich gedragen of kleden als fan van de club uit Zwolle kunnen, als ze niet in bezit zijn van een combikaart voor de wedstrijd, de stad uit worden gezet. Ook mag de horeca in de binnenstad zondag tot een uur in de middag geen alcohol schenken. (ANP)
[ afbeelding ]
Ze zullen wel weer geprobeerd hebben om een Zwolle-bord buit te makenquote:Op donderdag 18 november 2010 23:50 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Maandagavond kleine 15 man van jullie kant nog in Zwolle. Duurde niet lang, aangezien ze twee keer het hazenpad kozen.
Of stiekem met de graffitibus weer op pad.quote:Op donderdag 18 november 2010 23:53 schreef Blinker het volgende:
Ze zullen wel weer geprobeerd hebben om een Zwolle-bord buit te maken
Wat een boefjes zijn het tochquote:Op donderdag 18 november 2010 23:55 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Of stiekem met de graffitibus weer op pad.
Inderdaad. Maar goed, dergelijke acties geven toch enigszins kleur aan de wedstrijd. Heb overigens ook geen kaartje; was binnen 45 minuten uitverkocht. Ook opvallend weinig kaartjes; slechts 400.quote:Op donderdag 18 november 2010 23:58 schreef Blinker het volgende:
Wat een boefjes zijn het toch
Van die figuren die waarschijnlijk niet eens een kaartje hebben voor a.s. zondag
Klopt. Bij het thuispubliek is er ook 600 kaartjes oid minder verkocht. Onder het mom van de veiligheid e.d. Ik vind het altijd wel balen dat de wedstrijd om half 1 is, dan moet ik nog wakker wordenquote:Op vrijdag 19 november 2010 00:02 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Inderdaad. Maar goed, dergelijke acties geven toch enigszins kleur aan de wedstrijd. Heb overigens ook geen kaartje; was binnen 45 minuten uitverkocht. Ook opvallend weinig kaartjes; slechts 400.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |