quote:Op zaterdag 12 februari 2011 13:23 schreef Snuf. het volgende:
Je kunt dus gewoon op internet kijken?
ik hoop dat GAE wint want Zwolle zijn van die paupers.
-knip-
Ach, hij kan het nergens anders doen blijkbaarquote:Op maandag 14 februari 2011 17:12 schreef daftme het volgende:
Makkelijk juichen is dat he, als je wint.
Dit dus hequote:Op maandag 14 februari 2011 17:33 schreef mattttPUNTnl het volgende:
[..]
Ach, hij kan het nergens anders doen blijkbaar
Jup, toegegeven.quote:Op maandag 14 februari 2011 17:45 schreef Afwazig het volgende:
Was zeker een zaadpot ja, wat geluk met de arbitrage, maar een verdiende overwinning voor Zwolle.
Niet te vroeg juigen, iedereen was ook blij dat Koentje terug wasquote:Op zaterdag 19 februari 2011 16:22 schreef Blinker het volgende:
[..]
De weg naar is weer ingezet?
Patrick Gerritsen is weer terug. En hoe!
Cambuur en GAE allebei in de playoffs, dan zijn we ook weer tevreden.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 19:39 schreef Uw_ergste_nachtmerrie het volgende:
Belangrijk genoeg voor het ( ontbrekend ) scorend vermogen lijkt me. Ik hoop dat jullie nu nog een flink stuk mogen stijgen, maar net onder ons blijven natuurlijk.
Dat dus, m'n kont doet nog steeds zeer!quote:Op zondag 20 februari 2011 13:19 schreef Uw_ergste_nachtmerrie het volgende:
Tot de 70-75e minuut was het bloedstollend, daarna was bij ons de pijp leeg en de zekerheid bij jullie dat jullie door waren.
Die beroerte kwam waarschijnlijk ook door dat vroege doelpunt van onze kant, dan is het lang billenknijpen en hopen dat die tweede niet valt..
Ach ik heb het de laatste keren in de Adelaarshorst gehad ( muv de PO wedstrijd dan )
Mwah, hij zat op de bank bij het NL Elftal onder van Basten (quote:Op dinsdag 22 februari 2011 13:46 schreef daftme het volgende:
Heb hem met de beloften van PSV zien voetballen en dat zag er aardig uit. Niet eredivisie-waardig als je het mij vraagtMaar hij is zeker welkom!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |