In dat geval, laat maar.quote:
Ik stopte om te pissen, niet om aandacht te krijgen van Poolse huisvrouwen die met asperges steken kennelijk niet voldoende in hun levensonderhoud kunnen voorzien.quote:Op zondag 26 september 2010 10:47 schreef Ploertendoder het volgende:
Krijgt TS eens aandacht en dan is het nog niet goed![]()
Die kende ik nog niet.quote:RTFM
De verkiezingen Miss Polen gaat ze niet winnen, maar echt lelijk was ze niet. Zou ze in 'n kroeg staan, dan zou ze bij de mooiere dames horen zeg maar.quote:Op zondag 26 september 2010 10:53 schreef Rezzy het volgende:
Maar zag het er een beetje uit, of was het bagger?
Schutzstaffel, ofwel ‘bewakingseenheid’quote:Op zondag 26 september 2010 10:59 schreef Halcon het volgende:
[..]
En ik maar denken dat SS ergens anders voor stond...
Het zal in de Schipperstraat eerder Schutz-swaffel zijn denk ik.quote:Op zondag 26 september 2010 11:05 schreef DroefSnor het volgende:
[..]
Schutzstaffel, ofwel ‘bewakingseenheid’
In welke zwarte school heb jij Duits gehadquote:
Heb ook altijd gedacht dat een gummi een rubbertje is...quote:Op zondag 26 september 2010 11:22 schreef o.us het volgende:
[..]
In welke zwarte school heb jij Duits gehad?
Ohne gummi = zonder condoom.
quote:Op zondag 26 september 2010 11:22 schreef o.us het volgende:
[..]
In welke zwarte school heb jij Duits gehad?
Ohne gummi = zonder condoom.
Ik begrijp er ook geen snars van, want oom Agent zit inderdaad een paar meter verderop in de berm te flitsen.quote:Op zondag 26 september 2010 11:33 schreef longinus het volgende:
vroeger kon je er parkeren om uit te rusten en wat te eten, nu is het een open bordeel geworden en smerig ( smeriger).
Ik denk dat ze er niks aan doen om oom agent die ook in de berm zit wat te geven tegen de verveling, wat is nu 15 euro, dat is minder dan 5 km te hard rijden en de 6 euro admin kosten verdienen ze toch wel.
als ze het willen aanpakken zetten ze een auto dwars op de uitrit en controleren ze alle mensen daar.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop