quote:Ik ben erg blij dat er zoveel enthousiaste reacties zijn op ons idee voor de TVGids iPad app. Voorlopig blijft het bij een idee. Wat je ziet in het filmpje is een Keynote presentatie op een iPad. De demo hebben we gemaakt ter ondersteuning van onze inzending voor de Sanoma digital iPad challenge. Intussen weten we dat de iPad challenge gewonnen is door een….. poppenhuis. Ons idee kwam niet eens bij de top 5.
Inmiddels is er wel een echte TVGids iPad app klaar voor lancering. Deze app is vrijdag door TVgids.nl aangeboden bij Apple en zal dus normaal gesproken over anderhalve week beschikbaar zijn. In de nieuwe app kun je je eigen overzichten maken op basis van zenders, tijd en genre. Daarnaast kun je zien wat er over een bepaald programma gezegd wordt op Twitter en kun je promo’s en/of trailers bekijken. Nog niet alle features uit onze demo dus, maar het gaat iig vooruit!
Nogmaals bedankt voor de enthousiaste reacties. Wie weet gaan we ‘m echt nog een keer maken!
Tja, dat was natuurlijk geweldig geweest. Leuk idee om social media er in op te nemen op die manier.quote:Op maandag 27 september 2010 13:56 schreef Roel_Jewel het volgende:
Jammer dat die 'aangekondigde' social tv-gids voorlopig slechts een idee blijft![]()
. Zie reactie @ http://www.ipadplanet.nl/10140/tvgids-nl-binnenkort-op-de-ipad/
[..]
Deze app komt wel in de store, en iig ook met zien wat er op Twitter over het programma gezegd wordt. Tevens ook in portrait en de tvgids heeft een gelijkwaardige interface.quote:Op maandag 27 september 2010 18:05 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Tja, dat was natuurlijk geweldig geweest. Leuk idee om social media er in op te nemen op die manier.
Nu moeten we het doen met de Veronicagids, ook lekker uitgebreid maar niet met de leuke opties zoals dit plan had.
Macally BookStand. Gebruik ik nu aantal maanden nar volle tevredenheidquote:Op dinsdag 28 september 2010 12:25 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Nou, mijn iPad Snugg case is ook wel ah einde van zijn/haar latijn. Iemand een goed alternatief voor een goede stevige iPad case?
Zag het al voorbij komen via twitter. Duurt wel bijzonder lang.quote:Op dinsdag 28 september 2010 12:30 schreef Roel_Jewel het volgende:
[ afbeelding ]
Backup loopt sinds gisteravond 21:00 uur....
Alleen al over het backuppen van PressReader heeft ie een uurtje of 2,5 gedaanquote:Op dinsdag 28 september 2010 12:32 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Zag het al voorbij komen via twitter. Duurt wel bijzonder lang.
Ik ga 's rondsnuffelen: danke!quote:Op dinsdag 28 september 2010 12:29 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Macally BookStand. Gebruik ik nu aantal maanden nar volle tevredenheid.
You're welcomequote:Op dinsdag 28 september 2010 13:23 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Ik ga 's rondsnuffelen: danke!
Die van mij is alweer uit elkaar aan het vallenquote:Op dinsdag 28 september 2010 12:29 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Macally BookStand. Gebruik ik nu aantal maanden nar volle tevredenheid.
Hmquote:Op dinsdag 28 september 2010 13:25 schreef Sander het volgende:
[..]
Die van mij is alweer uit elkaar aan het vallen
De rug. De voorkant begint er langzaam maar zeker af te vallen. Het begint nu aan de onderkant, een centimeter of twee. Binnenkort is het ducttape tijdquote:
Hmzquote:Op dinsdag 28 september 2010 13:40 schreef Sander het volgende:
[..]
De rug. De voorkant begint er langzaam maar zeker af te vallen. Het begint nu aan de onderkant, een centimeter of twee. Binnenkort is het ducttape tijd
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |