Nee idd, Daarom stoken tussen duitsland en frankrijk.quote:Op donderdag 20 januari 2011 19:25 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Alleen moet mijn leger dan wel immens zijn, want zij kunnen natuurlijk gigantische reserves mobiliseren. Normaal speel ik meer EU3, daar werk je natuurlijk niet met reserves, dus het is weer even wennen.![]()
Onderhand heb ik tweeëntwintig brigades opgeroepen, waarvan de helt in Batavia staat. Transportbootjes bouwen en heen en weer varen dus. Ik kreeg ondertussen een leuk berichtje:
[ afbeelding ]
Brazilië heb ik binnen invloedssfeer gebracht, nu ben ik Argentinië aan het doen.
Maar vriendjes worden met buren is om te beginnen al onhandig.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 14:00 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Waarom kan de AI veel meer legers maken?![]()
Kleine landjes als Chili en Peru kunnen met legers twee keer zo groot als het totaal aan legers dat ik als Argentinië kan maken.
Die zijn drukker bevolkt op, inderdaad, kleinere gebieden. Zij hebben meer inwoners, omdat jij vies veel landbouwgrond hebt. Daarom moet je ze al vroeg onschadelijk maken, geef ze de tijd en je maakt geen kans meer.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 14:00 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Waarom kan de AI veel meer legers maken?![]()
Kleine landjes als Chili en Peru kunnen met legers twee keer zo groot als het totaal aan legers dat ik als Argentinië kan maken.
Ben nu een nieuw spel begonnen, maar dan als China.quote:Op zondag 23 januari 2011 12:36 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Die zijn drukker bevolkt op, inderdaad, kleinere gebieden. Zij hebben meer inwoners, omdat jij vies veel landbouwgrond hebt. Daarom moet je ze al vroeg onschadelijk maken, geef ze de tijd en je maakt geen kans meer.
Lol, pleur ze dan direct in het westen neer, anders krijgt Groot-Brittannië ideeën.quote:Op zondag 23 januari 2011 12:39 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Ben nu een nieuw spel begonnen, maar dan als China.Kan ik in ieder geval de meeste legers maken.
Ze zijn inderdaad helaas vriendjes met Rusland.quote:Op zondag 23 januari 2011 19:21 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
F11 en F12 voor screenshot en politieke screenshot van de wereld![]()
Het leeuwendeel van Groot-Brittannië's bondgenote zijn natuurlijk die achtergebleven Indische kleine rotlandjes, dus dat zou geen probleem moeten zijn, in principe. Of ze moeten vriendjes met Rusland/de VS/Spanje ofzo zijn.
Japan en Korea kan inderdaad slimmer zijn
Hehe gecondoleerd, dit spel is niet te begrijpen.quote:Op zondag 23 januari 2011 20:29 schreef Eclaire84 het volgende:
Tof spel, gelijk gekocht op Steam. Nu aan het downloaden
Dit plaatje doet me denken aan een mp sessie. Zal morgen daar eens een afbeelding van postenquote:Op zondag 23 januari 2011 17:34 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Zit intussen al in 1867. Heb de benodigde technologieën en prestige behaald voor Westernisatie. En sta nu op plek 5 als Great Power.
Heb zo'n 21 miljoen aan geld.En krijg er per dag zo'n 2.000,- bij.
![]()
Dus mijn financiën gaan best lekker op het ogenblik. Ben nu allerlei technologieën aan het onderzoeken om zo verbeteringen door te voeren. Zit nu alleen te twijfelen wie mijn volgende slachtoffer gaat worden. Ik neig momenteel richting Korea, omdat die enkel Japan als alliantie hebben. Hoewel Groot Brittanië natuurlijk ook een leuk gevecht op kan leveren. Echter hebben zij een beetje teveel allianties naar mijn zin.![]()
[ afbeelding ]
Voor de gemiddelde vmbo'er waarschijnlijk niet idd.quote:Op zondag 23 januari 2011 20:31 schreef b4kl4p het volgende:
[..]
Hehe gecondoleerd, dit spel is niet te begrijpen.
Ja, in het rts-genre is dit inderdaad één van de ingewikkeldere*, maar als je een beetje geoefend hebt, vind je het supertof, zeker weten.quote:Op zondag 23 januari 2011 20:26 schreef Saninl het volgende:
Wow, ik zie toevallig dit topic..
Het lijkt me wel wat.. Maar het klinkt ingewikkeld
Beterpeter!quote:Op zondag 23 januari 2011 20:29 schreef Eclaire84 het volgende:
Tof spel, gelijk gekocht op Steam. Nu aan het downloaden
Ja, dat klopt.quote:Op zondag 23 januari 2011 19:56 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Huh? Zijn dat de VS, daar in Alaska?
En het CSA is los?
Ze gaan lekker, maar toch ook weer niet..![]()
Eerst even legers pompen en dan overgaan tot de aanvalquote:Maarre, Korea + Japan klinkt eigenlijk wel slimmer om mee te beginnen
Brazilië is net in de Franse invloedssfeer geraakt, Als één-regio-staten kosten Paraguay en Uruguay teveel infamy en mijn relatie met Peru is te goed. Alleen een regio van Chili blijft over om te pakken, voor 10 infamy.quote:Op zondag 23 januari 2011 20:59 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Ja, dat klopt.CSA is nog een eigen staat en de VS zit al in Alaska.
[..]
Eerst even legers pompen en dan overgaan tot de aanval
Moet ik denken aan een soort Tropico? Of Simcity? Of wat?quote:Op zondag 23 januari 2011 20:37 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Ja, in het rts-genre is dit inderdaad één van de ingewikkeldere*, maar als je een beetje geoefend hebt, vind je het supertof, zeker weten.![]()
*vergeleken met Age of Empires of Civilization dan, hé. Hearts of Iron is weer een stapje stugger
[..]
Beterpeter!
Tropico, een beetje. Het is serieuzer, de regeringsvormen zijn érg realistisch.quote:Op zondag 23 januari 2011 21:32 schreef Saninl het volgende:
[..]
Moet ik denken aan een soort Tropico? Of Simcity? Of wat?ik kan me er geen voorstelling bij maken...
Dankje.quote:Op zondag 23 januari 2011 21:54 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Tropico, een beetje. Het is serieuzer, de regeringsvormen zijn érg realistisch.
Als je communistisch bent, moet je bijvoorbeeld zelf de fabrieken financieren en bouwen. Ben je liberaal, dan bouwen de capitalistische rijken zelf fabrieken. Ténzij de belastingen voor rijkeluitjes zo hoog staan, dat ze geen geld voor projecten overhouden![]()
Het is vrij moeilijk, in de zin dat je succes in het spel relatief is. Als je met Luxemburg begint, dan kan ik me zelf geen enkel scenario voorstellen waarin je groot wordt. Begin je met Nederland, dan is dit te doen. Begin je met Groot-Brittannië, dan win je gegarandeerd en is er haast geen zak aan![]()
Ben je bekend met Hearts of Iron of Europa Universalis?
De makers daarvan hebben dit gemaakt.![]()
Eventueel kun je een piratenversie proberen, voor je het koopt, dan kun je het sowieso proberen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |