Aangezien ik nu 200 km verder woon dan waar ik geboren ben, is de kans dat ik oude klasgenoten tegen kom nog kleiner geworden.. totdat is dit linkje zag: http://www.schoolbanken.nl
Ben best benieuwd wat iedereen nu doet...
Jammer genoeg heb ik nog niemand "gevonden" maar dat komt vast nog wel
Erg leuk inderdaad. Ik he me ook opgegeven en helaas ook nog niemand gevonden, maar wie weet... Het lijkt me leuk om eens te horen waar iedereen gebleven is en wat iedereen nu doet.
quote:Zou best kunnen, moet zeggen dat ik er eigenlijk nooit kijk...
Op vrijdag 24 mei 2002 16:10 schreef Jojogirl het volgende:
Die link heeft volgensmij ook in de weblog gestaan.
ben benieuwd wat er met al die knakkers gebeurt is
quote:doettie toch ook. :S
Op vrijdag 24 mei 2002 16:22 schreef RAiDEN het volgende:
Dem, je moet handmatig namen zoeken. Had liever gehad dat alle namen werden getoont van school x. Kon ik zo bekenden eruit pikken
tenminste hiero wel
quote:Hier doet ie dat ook gewoon, mits je ingelogd bent.
Op vrijdag 24 mei 2002 16:23 schreef bfm het volgende:
[..]
doettie toch ook. :S
tenminste hiero wel
quote:Ik heb het nu ook door. Nog voor de regiustratie zag ik niks, maar als je weer je school opzoekt wel. Kwam zo over dat het alleen bij de registratie moet
Op vrijdag 24 mei 2002 16:23 schreef bfm het volgende:[..]
doettie toch ook. :S
tenminste hiero wel
quote:Was ik ook, 1 moet de eerste zijn toch?
Op vrijdag 24 mei 2002 16:17 schreef Stranger het volgende:
ik durf me niet in te schrijven, dalijk ben ik de eerste/enige, en dat staat zo kansloos
Ach ja eigelijk heb ik het voor de fun gedaan. Heb nog een vriendin die ik al van de peuterspeelzaal ken
quote:Dan zorg je toch gewoon even dat ze toegevoegd worden. Staat keurig ergens een optie 'meld een shcool aan' o.i.d. op de site.
Op vrijdag 24 mei 2002 16:44 schreef original_blond het volgende:
Ik heb op 5 basis scholen gezeten, en er geen een van gevonden. Vervolgens 2 middelbare en 1 hogere, en die staan er ook niet bij. Beetje sucky site hoor.
Over de middelbare school maar niet te spreken...
quote:Ik bedoel dus dat ik niemand vond die ik kende.
Op vrijdag 24 mei 2002 17:14 schreef Jojogirl het volgende:[..]
Dan zorg je toch gewoon even dat ze toegevoegd worden. Staat keurig ergens een optie 'meld een shcool aan' o.i.d. op de site.
quote:Ow zo. Ja die site is volgensmij nog vrij nieuw, dus zoveel mensen staan er nog niet op. Maar sinds ik me 2 weken geleden ofzo heb ingeschreven heb ik al wel 4 meels gehad dat er zich mensen van mijn school hadden aangemeld, dus hij groeit wel aardig snel. Alleen waren het helaas mensen die ik niet kende, maar hoe meer mensen zich inschrijven hoe groter de kans dat er wel bekenden op komen.
Op vrijdag 24 mei 2002 17:35 schreef original_blond het volgende:[..]
Ik bedoel dus dat ik niemand vond die ik kende.
Heb zojuist even gecheckt, er zijn 11244 oudstudenten op schoolbank.nl en er komen zo'n 500 per dag bij.
Als je de eerste bent op je school kan je dus binnen korte tijd ook verwachten dat je niet meer de enige bent. Mijn buurman bijvoorbeeld was de eerste op zijn school in Den Haag en nu zijn 11 mensen geregistreerd.
Ik heb vorig jaar een reunie georganiseerd voor de 6de klas van de basisschool en had al mijn klasgenootjes van toen gevonden. Van de 31 waren er 24 op de reunie, 1 woont in Canada, 2 wilden niet en 4 konden niet op die dag.
Het was heel leuk 25 jaar na dato.
Dank voor de tip!
quote:Als iedereen zo denkt
Op maandag 27 mei 2002 23:03 schreef trance40 het volgende:
Ga me niet aanmelden want ik verwacht zekker niemand te vinden. De meesten gasten zijn een stel druiloren en zullen zich daar ook zekker niet aanmelden. Dus dat zou een beetje zinsloos zijn
quote:Hmmm, elke week melden zich wel een paar leerlingen van de basisschool en de middelbare school waar ik op gezeten heb zich aan. Alleen nog geen klasgenoten. Wel met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid de oudere zus van een klasgenootje van de lagere school die al in de 3e of 4e wegens verhuizing van school is gegaan. De enige reden dat ik me haar nog zo goed kan herinneren, is omdat zij mij verteld heeft dat Sinterklaas niet bestaat!
Op maandag 24 juni 2002 17:06 schreef Lucille het volgende:
Hoe groot is het succes bij jullie?
Mijn scholen komen nu allemaal 2 of 3 keer voor, omdat ze allemaal van naam zijn veranderd in de loop der tijd. Ik heb zelf toen ik me aanmeldde, ook maar mijn kleuterschool aangemeld, maar omdat die weer is overgegaan in mijn (inmiddels van naam veranderde lagere school) is het nu wel een wirwar geworden.
Ach, eigenlijk hoef ik ook niet zonodig contact met oude klasgenoten, maar ben gewoon nieuwsgierig.
Helaas niet uit mensen uit de tijd op het Jan Lighthart school in 1993/1994 was het volgens mij.
Was een rotzooi "klas 7" maar we hebben een lol gehad.
Had toch wel weer contact willen hebben met een aantal van die mensen en met 1tje in het bijzonder.
Komen weer allemaal herrineringen boven drijven.
Is trouwens alweer bijna 10 jaar geleden word wel oud zeg *sugd*
[Dit bericht is gewijzigd door bobjuh op 10-04-2003 23:15]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |