Arrecife, 6.15quote:Op vrijdag 24 september 2010 13:34 schreef Qebbel het volgende:
Brittie hoe laat vlieg je ook alweer naar Las Palmas (was het toch??![]()
). Ze zijn bezig met de roosters namelijk, dus hoor het wsl zometeen.
Ohw jaquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Als kunst volmaakt is, is de wereld overbodig.
Wees wie je bent, maar accepteer ook anderen!
Omdat ze denken dat je voor de kat z'n viool internet op je telefoon hebt en het toch amper gebruikt, en verder de klant sowieso niet serieus nemen.quote:Op vrijdag 24 september 2010 14:38 schreef Vanyel het volgende:
Godverdevliegendetyfushoerenzeg!
Kom ik in de winkel, vertelt dat ventje doodleuk dat bij overzetten van het abonnement ALTIJD de eerste dag internet niet werkt, omdat het netwerk niet zo snel compleet kan worden omgezet.
WAAROM VERTELT NIEMAND MIJ DAT????
Wat een tof woordquote:Qebbel schreef
yak-toon
quote:Op vrijdag 24 september 2010 14:41 schreef Qebbel het volgende:
[..]
Ohw ja. Blame moeheid. En ligt in de buurt! Heb nog niks ontvangen, maar omdat ik de laatste weken geen weekeinden heb gedraaid is de kans zeer groot dat ik moet werken dan.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.That's okSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben benieuwd, zou wel cool zijn om de bagage bij jou te droppen. En als je collega dan kutopmerkingen gaat maken over dat we vast potten waren gaan we gewoon recht voor haar neus vozen - dat zal haar leren
. Ik kan me wel voorstellen dat je het niet ziet zitten om jezelf te outen in zo'n groep. Maar meestal valt het achteraf altijd wel mee qua nare reacties...
Je weet toch zichzellef.
Dat is inderdaad zoquote:Op vrijdag 24 september 2010 15:12 schreef Vanyel het volgende:
Als ze je inmiddels een beetje kennen en aardig vinden, komt het vast allemaal goed.
quote:Op vrijdag 24 september 2010 14:41 schreef Qebbel het volgende:Heb je haar toen niet gigantisch in de zeik genomen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ja dat is ook zo.quote:Op vrijdag 24 september 2010 16:01 schreef Vanyel het volgende:
Organisatie doet inderdaad een hoop. Toch moet je soms niet overschatten hoe makkelijk mensen je herkennen als pot. Dat wisselde in mijn huidige werkomgeving extreem, van directe herkenning tot totale schok na bijna een jaar daar werken.
Kan ook juist zijn dat men iets aan je probeert te ontlokken.quote:Op vrijdag 24 september 2010 16:12 schreef lezzer het volgende:
Ja dat is ook zo.
Ik denk altijd dat iedereen van 3km afstand ziet dat ik een pot ben, en dan krijg je in de supermarkt toch nog van "uw man dit, uw man dat" (bij wijze van, je snapt het wel).
Nee, toen werkte ik er ook net een week. Daara haar nooit meer gezien. Het boeit me ook niet echt eigenlijk.quote:Op vrijdag 24 september 2010 16:09 schreef Alicey het volgende:
[..]
Heb je haar toen niet gigantisch in de zeik genomen?
Als ze naar je tieten kijken, heb je redelijke kans dat je een gelijkgestemde tegenkomtquote:Op vrijdag 24 september 2010 16:28 schreef Qebbel het volgende:
Ik zie zelf ook geen potentiele pot collega's, want iedereen ziet er zo uit! Maar who knows...
Of een complete head-to-toe check-outquote:Op vrijdag 24 september 2010 16:35 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Als ze naar je tieten kijken, heb je redelijke kans dat je een gelijkgestemde tegenkomt
Of kwijlen, even voelen, je kent het wel.quote:Op vrijdag 24 september 2010 16:40 schreef Brittie het volgende:
[..]
Of een complete head-to-toe check-out. Of uitermate lang naar andervrouws kont staren
.
En dan heel hard wegrennenquote:Op vrijdag 24 september 2010 16:42 schreef Bakfiets. het volgende:
[..]
Of kwijlen, even voelen, je kent het wel.
Ik doelde er eerder op dat het nogal naief was.quote:Op vrijdag 24 september 2010 16:28 schreef Qebbel het volgende:
Nee, toen werkte ik er ook net een week. Daara haar nooit meer gezien. Het boeit me ook niet echt eigenlijk.
Je herkent vast niet alle lesbo's.quote:Buiten het feit dat mensen er sowieso in eerste instantie niet zo snel aan denken dat iemand ook weleens met een vrouw zou kunnen zijn, zie ik er inderdaad niet erg potachtig uit. Zeker niet in uniform, op hakken met haar netjes opgestoken en make-up e.d.
Ik zie zelf ook geen potentiele pot collega's, want iedereen ziet er zo uit! Maar who knows...
Ik ook. Helemaal mooi, op die hakjes.quote:Op vrijdag 24 september 2010 16:51 schreef Brittie het volgende:
Ja anders telt het niet. Ik zie het helemaal voor me
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |