quote:wo 22 sep 2010, 18:49
Rusland verstevigt claim op Noordpool
MOSKOU - Wetenschappers maken zich zorgen over het smeltende ijs op de Noordpool, maar Russen zien vooral voordelen.
Zonder het ijs kunnen ze makkelijker boren naar olie en gas om die uit de poolbodem halen. Volgens studies liggen daar grote voorraden van deze grondstoffen.
Een grote conferentie woensdag en donderdag in Moskou, waar donderdag ook premier Vladimir Poetin verschijnt, is bedoeld om de Russische claims op het veelbelovende gebied te versterken.
Rusland baarde drie jaar geleden al opzien door plompverloren een Russische vlag te plaatsen op de grond van de zee in het Noordpoolgebied.
Dit terwijl de grenzen met de Verenigde Staten en Canada in dit gebied onzeker zijn.
Er schijnen voorraden te zitten groter dan in het middenoostenquote:Op woensdag 22 september 2010 20:21 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Olie en Gas... heeft die grap nu niet lang genoeg geduurd?
Tegelijkertijd verandert het wel de huidige landbouwgronden en gedwongen aanpassing is nooit goed, anders was het al gedaan, als het ware. De bosbranden zoals dit jaar kunnen vaker voorkomen en meer verdroging is mogelijk. Dingen die niet goed zijn voor Rusland. Maar ik denk dat het zeker een van de landen is die netto vooruit kunnen gaan door de door mensen veroorzaakte klimaatverandering.quote:Op woensdag 22 september 2010 20:13 schreef Verburg_K het volgende:
Mooi he , er is geen ene Rus die ook maar een enkele nacht wakker ligt van smeltend ijs, behalve de oliemagnaten die zien vooral heel veel Dollartekens / Roebeltekens
[..]
Het is vergelijkbaar met junkies die voor hun heroïne afhankelijk zijn van een Arabische dealer, wetende dat als zij zo doorgaan zullen sterven maar dan opeens samen een verlaten pakhuis ontdekken dat vol ligt met het spul.quote:Op woensdag 22 september 2010 20:30 schreef Verburg_K het volgende:
[..]
Er schijnen voorraden te zitten groter dan in het middenoosten
aanpassen, aanpassen, iedere 25 miljoen jaar is er een soort beschaving geweestquote:Op woensdag 22 september 2010 20:35 schreef Monidique het volgende:
[..]
En poolsteden, natuurlijk, altijd tof.
Joh 100 jaar? Door Yellowstone park? Dat kan ook volgende maand gebeuren maar ook over 10.000 jaar. En dan? De moderne samenleving zal een flinke klap krijgen maar de mensheid sterft er niet door uit en over 10 jaar zijn we weer lekker druk bezig op zoek naar olie en gas. En hoezo is er iedere 25 miljoen jaar een soort beschaving geweest? Waar haal je dat vandaan?quote:Op woensdag 22 september 2010 20:51 schreef Verburg_K het volgende:
[..]
aanpassen, aanpassen, iedere 25 miljoen jaar is er een soort beschaving geweest
en de aarde bestaat al 5.000 .000.000 jaar
Ik geef de mens nog 100 jaar maximaal en de oorzaak van het verdwijnen van de mens kon wel eens liggen in Yellowstone park
Dus Vuur , niet Water
Dat wordt van elke mogelijke nieuwe reserve gezegd.quote:Op woensdag 22 september 2010 20:30 schreef Verburg_K het volgende:
[..]
Er schijnen voorraden te zitten groter dan in het middenoosten
quote:do 23 sep 2010,
Poetin wil afspraak over Noordpoololie
MOSKOU - De Russische premier Vladimir Poetin wil dat landen rond de Noordpool afspreken hoe ze de rijke grondstoffen daar gaan onderzoeken. De premier gelooft niet dat er gevechten ontstaan over de lonkende olie- en gasvoorraden.
„Het is al moeilijk om in je eentje te overleven in het poolgebied. De natuur dwingt mensen en landen om elkaar daar te helpen”, zei Poetin donderdag in Moskou bij een groot congres over het poolgebied.
Rusland meent dat het recht heeft op een groot deel van de Noordpool, omdat de poolbodem vast zou zitten aan het Russisch continentaal plat. Het land gelooft dat daar tweemaal zoveel olie en gas ligt als in Saudi-Arabië vandaag de dag.
De komende winter zullen ze weer snel onder die steen kruipen..quote:Op woensdag 22 september 2010 20:18 schreef NorthernStar het volgende:
O god de klimaatalarmisten komen weer onder hun steen vandaan.
Sinds climategate was het heerlijk stil maar helaas.
quote:Op donderdag 23 september 2010 19:35 schreef kawotski het volgende:
[..]
De komende winter zullen ze weer snel onder die steen kruipen..
Oh ja, want de "sceptici" hebben ook zulk overtuigend wetenschappelijk bewijs.quote:Op donderdag 23 september 2010 19:35 schreef kawotski het volgende:
[..]
De komende winter zullen ze weer snel onder die steen kruipen..
Krijg je weer van die topics als vorig jaar 'Warme winter, klimaatverandering HOAX'quote:Op donderdag 23 september 2010 20:43 schreef Appelknaller het volgende:
[..]
Oh ja, want de "sceptici" hebben ook zulk overtuigend wetenschappelijk bewijs.
Met "sceptici" bedoel ik in deze reactie mensen die ontkennen dat het klimaat van de aarde opwarmt.
Dat inderdaad, zo vermoeiendquote:Op donderdag 23 september 2010 20:46 schreef Zith het volgende:
[..]
Krijg je weer van die topics als vorig jaar 'Warme winter, klimaatverandering HOAX'
warmt wel wat op, maar daar kun je echt niets tegen doen hoorquote:Op donderdag 23 september 2010 20:43 schreef Appelknaller het volgende:
[..]
Oh ja, want de "sceptici" hebben ook zulk overtuigend wetenschappelijk bewijs.
Met "sceptici" bedoel ik in deze reactie mensen die ontkennen dat het klimaat van de aarde opwarmt.
en vroeger was er hier zee, dus dat zal best wel weer terug komen eensquote:bron
De plaatselijke klimaten werden door de ondiepe zeeën ook mild - ongeveer zoals de huidige Middellandse Zee. De gemiddelde temperatuur van het oceaanbodemwater lag ongeveer op 17 graden Celsius (no ongeveer 4 graden C).
Door het ontbreken van de poolkappen was ook het zeeniveau ongeveer 100 tot 200 meter hoger.
ga anders alle vulkanen maar een dicht maken en de vele bosbrandenquote:Tijdens het Laat-Krijt waren Zuid-Limburg en een groot gebied eromheen bedekt door een ondiepe tropische zee. Zuid-Limburg in de tijd van het Krijt kan vergeleken worden met de zee rond de Bahama's nu. Restanten uit dit tijdperk worden nog dagelijks aangetroffen.
Stellen dat het niet door mensen veroorzaakt wordt is een ding, maar ontkennen dat de aarde niet opwarmt is gewoon je kop in het zand steken.quote:Op donderdag 23 september 2010 20:49 schreef Verburg_K het volgende:
[..]
warmt wel wat op, maar daar kun je echt niets tegen doen hoor
Daarnaast krijgen we veel meer bossen door de CO2
en vroeger was er hier zee, dus dat zal best wel weer terug komen eens
In Limburg hebben ze fossielen van vissen gevonden en daar was geen viswinkel
[..]
ga anders alle vulkanen maar een dicht maken en de vele bosbranden
daarnaast woont 70% van de wereldbevolking in Azie en die zal het worst zijn
Het warmt wel op maar denk je dat als jij een andere auto koopt dat het iets helpt ???quote:Op donderdag 23 september 2010 20:53 schreef Appelknaller het volgende:
[..]
Stellen dat het niet door mensen veroorzaakt wordt is een ding, maar ontkennen dat de aarde niet opwarmt is gewoon je kop in het zand steken.
Dus dan kunnen we er niks aan doen??quote:Op donderdag 23 september 2010 20:56 schreef Verburg_K het volgende:
[..]
Het warmt wel op maar denk je dat als jij een andere auto koopt dat het iets helpt ???
weet je hoeveel vulkanen er zijn en bosbranden en industrie en auto's in China en India
Ik denk dat de mensheid geen 100 jaar meer heeft
http://www.bertsgeschiede(...)aarde/laatkrijt2.htm
nee , over 100 of 200 jaar is er geen Nederland meer, deal with itquote:Op donderdag 23 september 2010 21:00 schreef Appelknaller het volgende:
[..]
Dus dan kunnen we er niks aan doen??
quote:Het einde van het Krijt kwam met een enorme knal.
De inslag van een tien kilometer grote meteoriet op Yucatan, in het huidige Mexico, zorgde voor een ineenstorting van het aardse ecosysteem en een groot deel van het maritieme ecosysteem. De klap veroorzaakte enorme vloedgolven en een korte maar hevige klimaatcrisis. Dinosauriërs en maritieme organismen zoals ammonieten stierven met de inslag of kort erna uit.
Dat zou lullig zijn als we weer een koude winter krijgen.. bang goes the 'assumed' theoryquote:Op donderdag 23 september 2010 20:46 schreef Zith het volgende:
[..]
Krijg je weer van die topics als vorig jaar 'Warme winter, klimaatverandering HOAX'
Weer en klimaat is niet hetzelfde he en bovendien hangt dat ook nog eens af van hoe de zomer op het zuidelijk halfrond is.quote:Op donderdag 23 september 2010 21:42 schreef kawotski het volgende:
[..]
Dat zou lullig zijn als we weer een koude winter krijgen.. bang goes the 'assumed' theory
exact, heb je de zomer op het zuidelijk halfrond een beetje gevolgd? Het blijft dan wel 'weer' maar er zijn aardig wat kouderecords gebroken afgelopen zomer. En het noordelijk halfrond zal niet anders zijn zoals er nu alweer records op gebied van kou zijn.quote:Op donderdag 23 september 2010 21:59 schreef Appelknaller het volgende:
[..]
Weer en klimaat is niet hetzelfde he en bovendien hangt dat ook nog eens af van hoe de zomer op het zuidelijk halfrond is.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |