Goed ideequote:Op woensdag 22 september 2010 21:36 schreef wonderer het volgende:
Ik probeer Brad een zachte G aan te leren als ie Nederlands praatIs voor hem ook makkelijker
Brabantquote:Op woensdag 22 september 2010 21:37 schreef Vanyel het volgende:
De mensen met 'ik kan wel met een zachte g/ limburgs', waar komen jullie oorspronkelijk vandaan?
Zo spannend. Mijn lief komt zo naar huis vanuit Amsterdam en als de Swirl nog open is, neemt ze er een voor me mee. Nou zit ik hier al uren zin te hebben in iets lekkers, dus mijn wereld stort denk ik in als ie dicht isquote:Op woensdag 22 september 2010 21:36 schreef Brittie het volgende:
[..]
Nou toch wel tot 10 uur minstens?
Dan kan ik me er nog iets bij voorstellen.quote:
Geen idee. Die op de Oude Gracht kennelijk tot 18.30. Van de Swirls op CS is een hoop te vinden, maar nuttige informatie zoals openingstijden onbtreekt.quote:Op woensdag 22 september 2010 21:33 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Hmm. Ik was te lui om de naam terug te zoeken. Had ik misschien beter wel kunnen doen.
Iemand toevallig enig idee tot hoe laat de Swirl op Utrecht Centraal open is?
Vloeiend Limburgs spreken gaat me denk ik niet goed af, ik hoor ook pas na een kwartier praten dat iemand Limburgs praat en niet Duits, een of ander grensdialect, Russisch, etc.quote:Op woensdag 22 september 2010 21:35 schreef lezzer het volgende:
[..]
Ik denk dat ik vloeiend limburgs zou kunnen spreken. Maar ik doe het niet, want dat klinkt belachelijk...
En ik woon in Limburg, dat kan er ook wel mee te maken hebbenquote:Op woensdag 22 september 2010 21:38 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Dan kan ik me er nog iets bij voorstellen.
Zeg maar Rotterdam. Niet helemaal, maar het verschil is toch niet te horen.quote:Op woensdag 22 september 2010 21:37 schreef Vanyel het volgende:
De mensen met 'ik kan wel met een zachte g/ limburgs', waar komen jullie oorspronkelijk vandaan?
Echt?quote:Op woensdag 22 september 2010 21:39 schreef Alicey het volgende:
[..]
Vloeiend Limburgs spreken gaat me denk ik niet goed af, ik hoor ook pas na een kwartier praten dat iemand Limburgs praat en niet Duits, een of ander grensdialect, Russisch, etc.
Ikke! En ik denk dat ik niet de enige ben. Cool!quote:Op woensdag 22 september 2010 21:39 schreef wonderer het volgende:
Wie was hier ook alweer B&J freak?
[ afbeelding ]
Swirls vind ik altijd heerlijk...quote:Op woensdag 22 september 2010 21:37 schreef wonderer het volgende:
Ja, de Swirl is keilaat open. Mmm... Volgende maand mag ik weer
Ja, maar het zou ook een of ander vaag dialect kunnen zijn hoor. Ik ga te weinig met Limburgers om om daar goed onderscheid tussen te kunnen maken.quote:
Das ongeveer wel waarom ik het vroeg jaquote:Op woensdag 22 september 2010 21:39 schreef Alicey het volgende:
Van de Swirls op CS is een hoop te vinden, maar nuttige informatie zoals openingstijden onbtreekt.
Whehehe... Maargoed, cream en sugar maken natuurlijk bijna alles lekker..quote:Op woensdag 22 september 2010 21:39 schreef wonderer het volgende:
Wie was hier ook alweer B&J freak?
[ afbeelding ]
Ik hoor aan het Limburgs of ze uit het noorden of het zuiden van de provincie komenquote:Op woensdag 22 september 2010 21:39 schreef Alicey het volgende:
Vloeiend Limburgs spreken gaat me denk ik niet goed af, ik hoor ook pas na een kwartier praten dat iemand Limburgs praat en niet Duits, een of ander grensdialect, Russisch, etc.
Same herequote:Op woensdag 22 september 2010 21:41 schreef Alicey het volgende:
[..]
Swirls vind ik altijd heerlijk...Maar er moet al 5 kilo af, misschien zelfs wel 10 en het zouden er zelfs 15 mogen worden zonder dat ik ook maar in de buurt kom van ondergewicht.
Daar postte ik het niet om, het is het enige bewijs dat ik bij de fabriek ben geweestquote:Op woensdag 22 september 2010 21:42 schreef Alicey het volgende:
[..]
Whehehe... Maargoed, cream en sugar maken natuurlijk bijna alles lekker..
Horen uit welk deel van Zuid- of Noord-Holland iemand ongeveer komt kan ik dan weer wel.. Weet niet of dat vergelijkbaar is.quote:Op woensdag 22 september 2010 21:42 schreef Vanyel het volgende:
Ik hoor aan het Limburgs of ze uit het noorden of het zuiden van de provincie komen
En dat is belangrijk omdat?quote:Op woensdag 22 september 2010 21:43 schreef wonderer het volgende:
Daar postte ik het niet om, het is het enige bewijs dat ik bij de fabriek ben geweest
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |