Afplakken met tape! Ik dacht dat de doorgewinterde loper (mannelijk) dat wel wist?quote:Op woensdag 22 september 2010 18:23 schreef I.R.Baboon het volgende:
En in de categorie 'persoonlijke ontboezemingen': mijn tepels zijn de dam-tot-dam niet ongeschonden doorgekomen.
Ik dacht - typisch mannelijk - dat ik dat niet nodig had.quote:Op woensdag 22 september 2010 18:45 schreef Thisbe het volgende:
[..]
Afplakken met tape! Ik dacht dat de doorgewinterde loper (mannelijk) dat wel wist?
Parijs. Alles is leuk in Parijs.quote:Op woensdag 22 september 2010 18:35 schreef JAM het volgende:
Binnenkort wil ik eens een weekendje weg. Iemand een goed plan?
't Geldt voor alle sporten, eigenlijk. Ik mag zelf graag voetballen en als ik dan m'n mooie Avispa Fukuoka shirtje aanheb met van dat ademende gaas erin,- man oh man. Tot bloedens toe gaan die tepels hoor.quote:Op woensdag 22 september 2010 18:45 schreef Thisbe het volgende:
[..]
Afplakken met tape! Ik dacht dat de doorgewinterde loper (mannelijk) dat wel wist?
Ja, doe maar Parijs inderdaad.quote:Op woensdag 22 september 2010 18:46 schreef Thisbe het volgende:
[..]
Parijs. Alles is leuk in Parijs.
Ah, ik dacht al dat ik met die opmerking Gellius een plezier zou doen.quote:Op woensdag 22 september 2010 18:52 schreef Claudia_x het volgende:
Jullie zouden eens moeten weten hoeveel pijn borstvoeding geven doet.
Vooral kittens van een week of 12 inderdaad.quote:Op woensdag 22 september 2010 18:52 schreef Claudia_x het volgende:
Jullie zouden eens moeten weten hoeveel pijn borstvoeding geven doet.
Sommige vrouwen vinden het zelfs zo prettig dat ze er een schuldgevoel van krijgen!quote:Op woensdag 22 september 2010 19:01 schreef Thisbe het volgende:
Doet dat pijn ja? Ik dacht altijd dat het wel een prettig gevoel moest zijn: een babytje sabbelend op je tepel.
Nee! Dat aanhappen doet godsgruwelijk veel pijn. En intussen staat er een vreemde vrouw maar boven je tieten te zeuren dat het geen pijn mag doen wat dan 'leg je verkeerd aan'. De werkelijkheid is dat het een tijd duurt voor het niet meer in het begin vreselijk is.quote:Op woensdag 22 september 2010 19:01 schreef Thisbe het volgende:
Doet dat pijn ja? Ik dacht altijd dat het wel een prettig gevoel moest zijn: een babytje sabbelend op je tepel.
Natuurlijk wel, want nu kun jij gewoon beginnen met flesvoeding.quote:Op woensdag 22 september 2010 19:09 schreef Thisbe het volgende:
Ok, ik weet niet of ik dit allemaal wel wil weten.
Nu begrijp ik eindelijk waar 'Haven in Zicht' van Guus Meeuwis over gaat.quote:Op woensdag 22 september 2010 19:07 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Nee! Dat aanhappen doet godsgruwelijk veel pijn. En intussen staat er een vreemde vrouw maar boven je tieten te zeuren dat het geen pijn mag doen wat dan 'leg je verkeerd aan'.
Romanticus.quote:Op woensdag 22 september 2010 19:01 schreef Thisbe het volgende:
Doet dat pijn ja? Ik dacht altijd dat het wel een prettig gevoel moest zijn: een babytje sabbelend op je tepel.
Dat is heel normaal. Dat heet een toeschietreflex.quote:Op woensdag 22 september 2010 19:18 schreef Thisbe het volgende:
Ik ken een meisje dat onmiddellijk melk begon te lekken als er ergens (niet eens haar eigen) baby begon te huilen.
Ik weet het.quote:Op woensdag 22 september 2010 19:19 schreef Claudia_x het volgende:
Mag ik er nog even aan toevoegen dat kinderopvang in 2012 gemiddeld 300 euro per maand duurder gaat worden?
Dat klopt. Ik heb in de pauze een rondje over het Waterlooplein gemaakt en onder andere een LP van Jan Gorissen en zijn Wonderaccordeon gekocht. Op de hoes staan twee aanzienlijk jongere vrouwen bewonderend toe te kijken hoe hij alle knopjes weet te vinden. Wat is de wereld soms mooi.quote:Op woensdag 22 september 2010 19:18 schreef Thisbe het volgende:
Ik ken een meisje dat onmiddellijk melk begon te lekken als er ergens (niet eens haar eigen) baby begon te huilen.
Ok, en nu over andere zaken: het was weer een prachtige dag vandaag.
Zoek je nog een body double?quote:Op woensdag 22 september 2010 19:25 schreef JAM het volgende:
Parijs is het geworden. Geen weekend, nee, een mid-week. 12 oktober vertrek ik. Buiten dat om speel ik met de gedachte om een film te maken over een (voornamelijk mannelijke) escortservice die zich naar de Belastingdienst en rest van de buitenwereld voordoet als pizzeria om dat pornocliché van 'Did someone order a pizza with extra sausage?' wat meer kader te geven. Da's nu mijn grote stappenplan. Eerst een komedie, dan een pornofilm, dan een komische pornofilm.
Nee, wel een stunt-cunt, I.R.quote:Op woensdag 22 september 2010 19:35 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Zoek je nog een body double?
Het is ook een heel merkwaardige sensatie. Net als het breken van de vliezen trouwens.quote:Op woensdag 22 september 2010 20:25 schreef zodiakk het volgende:
Vrouwen hebben ook echt NUL beheersing over hun lichaamsfuncties. Dat spuit maar ongecontroleerd melk in de rondte alsof het niks is.
En misschien word je toch een partij gelukkig...quote:Op woensdag 22 september 2010 20:42 schreef Claudia_x het volgende:
Ik ben bang dat het scenario als volgt wordt: ik promoveer, heb even geen werk, wij kunnen ons geen kinderopvang meer veroorloven, ik pas dan maar tijdelijk op de kinderen, en voor ik het weet ben ik fulltime huismoeder omdat het te lang duurt om een plek op de opvang te krijgen als ik eenmaal een nieuwe baan heb gevonden.
Ik weet één ding zeker: ik wil niet 7 dagen in de week thuiszitten met de kinderen.quote:Op woensdag 22 september 2010 20:52 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
En misschien word je toch een partij gelukkig...
Nee, het was geen cynische opmerking! 290.000 euro. Je kunt daar wel gerust 30.000 euro bij optellen voor het bewoonbaar maken van het huis (wandafwerking, vloer, keuken, tuin, dat soort shit).quote:Op woensdag 22 september 2010 21:19 schreef Ringo het volgende:
Mag ik vragen wat goedkoop is naar Amsterdamse begrippen?
Oh, je bent vast cynisch.
Dat klinkt haast als een bh!quote:Op woensdag 22 september 2010 20:25 schreef zodiakk het volgende:
daar zit een niet klevend wondkussen in dat beschermt, schokken dempt én gemaakt is van duurzaam en luchtdoorlatend textielweefsel.
Voor Amsterdam is dat inderdaad niet zo heel erg veel. In de outback van Groningen heb je daar een landgoed voor.quote:Op woensdag 22 september 2010 21:22 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Nee, het was geen cynische opmerking! 290.000 euro. Je kunt daar wel gerust 30.000 euro bij optellen voor het bewoonbaar maken van het huis (wandafwerking, vloer, keuken, tuin, dat soort shit).
Zoals dit huis in Muntendam.quote:Op woensdag 22 september 2010 21:27 schreef Ringo het volgende:
Voor Amsterdam is dat inderdaad niet zo heel erg veel. In de outback van Groningen heb je daar een landgoed voor.
Paprikachips, porno en een doos tissues? Klinkt in ieder geval heel erg JAM.quote:Op woensdag 22 september 2010 21:30 schreef JAM het volgende:
Iemand een goed plan hoe de avond door te brengen?
Wat een bizarre prijzen voor een stukkie woning. De huizenmarkt, zeker in Amsterdam, is verziekt tot op het bot. Als een kind dat zijn hele jeugd alleen maar moorkoppen te vreten heeft gekregen en er nu aan gewend is dat het rollend door de straten gaat.quote:Op woensdag 22 september 2010 21:30 schreef Claudia_x het volgende:
Voor het appartement waar we nu in wonen zouden we denk ik meer dan 350.000 euro kwijt zijn. Mijn schoonzusje heeft net een huis zonder tuin gekocht dat nog eens bijna 100.000 euro duurder is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |