Hoe duurder de hoed hoe belangrijker de persoon of partner in kwestie.quote:Op dinsdag 21 september 2010 18:42 schreef spuitje het volgende:
[..]
Doen ze die malle hoofddeksels alleen maar op voor een "ben ik in beeld" momentje??
Vond die van mevr. Plassterk trouwens wel sterk, een verkapte hoofddoek. En met dat ding op en om haar hoofd stond ze gezellig met Wilders te keuvelen
Dat is meer iets voor HidiHo.quote:Op dinsdag 21 september 2010 19:13 schreef Toverheks het volgende:
Close up Ned 2 om 23.00 voor Jian en Schrutz
Documentaire
De charismatische zwarte bigbandleider, zanger, en danser Cab Calloway werd in de jaren dertig onsterfelijk dankzij het lied Minnie the Moocher. Het overbekende refrein van dit nummer bezorgde hem de bijnaam The Hi De Ho Man. Calloway is bovendien onlosmakelijk verbonden met de legendarische New Yorkse jazzclub The Cotton Club en was een artiest die tot op de dag van vandaag jazz- en popmusici inspireert.
Dat is een hele beklemmende docu, daar werd ik naar van.quote:Ned 3 om 23.10 heb ik al gezien een aanrader.
Louis Theroux: Johannesburg Ned 3
Documentaire
Hoe onderscheid je die van een Sinti?quote:
Sintquote:Op dinsdag 21 september 2010 19:27 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Hoe onderscheid je die van een Sinti?
dragen altijd een rode mijter en een tabbert met van die grote zakken, waarin veul gejatte spullen passen.
weer 2 afleveringenquote:Op dinsdag 21 september 2010 19:33 schreef Copycat het volgende:
Louis Theroux staat genoteerd.
Na Glee.
Ja, Tabberts hebben ze wel vaak maar mijters?quote:Op dinsdag 21 september 2010 19:36 schreef Jian het volgende:
[..]
Sintdragen altijd een rode mijter en een tabbert met van die grote zakken, waarin veul gejatte spullen passen.
Ben inmiddels een beetje heel erg Femke-moequote:Op dinsdag 21 september 2010 19:28 schreef PietjePuk007 het volgende:
Jack de Vries & Femke Halsema bij DWDD.
De altruïst.quote:Op dinsdag 21 september 2010 19:49 schreef hondjes het volgende:
Dus als ze hem vragen, komt Jack de Vries terug in de politiek.
Dat is wat ik er net uithaalde bij DWDD.
en nog steeds ontkent het CDA het, gisteren was er ook iemand van het CDA bij DWDD en mathijs vroeg het en nog met droge ogen ontkennen dat Jack de Vries terug komt, denk dat hij er eerder zit dan dat we allemaal denken.quote:Op dinsdag 21 september 2010 19:49 schreef hondjes het volgende:
Dus als ze hem vragen, komt Jack de Vries terug in de politiek.
Dat is wat ik er net uithaalde bij DWDD.
Femke heeft een leuke vent, dat dan weer welquote:Op dinsdag 21 september 2010 19:57 schreef spuitje het volgende:
[..]
Ben inmiddels een beetje heel erg Femke-moe
Jeugdsentimentquote:Op dinsdag 21 september 2010 20:10 schreef Toverheks het volgende:
[..]
en nog steeds ontkent het CDA het, gisteren was er ook iemand van het CDA bij DWDD en mathijs vroeg het en nog met droge ogen ontkennen dat Jack de Vries terug komt, denk dat hij er eerder zit dan dat we allemaal denken.
Ik weet niet precies wat je bedoelt hondjes. Android is een besturingssysteem dat momenteel heel snel terrein wint, vooral op het gebied van mobiele telefoons en tablets. Omdat het hier een zgn open source systeem betreft is de verwachting dat dit systeem zich stormachtig zal ontwikkelen en dat er dus veel, (gratis) software voor beschikbaar zal zijn. Verschillende merken, zoals Asus, HTC, Samsung, etc gebruiken dit systeem voor hun telefoons en (komende) tablets. Als je verwijst naar de aanschaf van een tablet (Ipad-achtig-apparaat) dan moet ik je zeggen, dat ik daar sowieso mee wacht tot ondermeer Asus met zijn Android-modellen op de markt komt, omdat ik daar aardige verwachtingen van heb.quote:Op dinsdag 21 september 2010 21:01 schreef hondjes het volgende:
JIAN..Heb jij die Android nog gekocht.
En bevalt hij, zie hem nu voor de helft van de prijs.
Heb je een PM gestuurd.quote:Op dinsdag 21 september 2010 21:15 schreef Jian het volgende:
[..]
Ik weet niet precies wat je bedoelt hondjes. Android is een besturingssysteem dat momenteel heel snel terrein wint, vooral op het gebied van mobiele telefoons en tablets. Omdat het hier een zgn open source systeem betreft is de verwachting dat dit systeem zich stormachtig zal ontwikkelen en dat er dus veel, (gratis) software voor beschikbaar zal zijn. Verschillende merken, zoals Asus, HTC, Samsung, etc gebruiken dit systeem voor hun telefoons en (komende) tablets. Als je verwijst naar de aanschaf van een tablet (Ipad-achtig-apparaat) dan moet ik je zeggen, dat ik daar sowieso mee wacht tot ondermeer Asus met zijn Android-modellen op de markt komt, omdat ik daar aardige verwachtingen van heb.
navonds heksie:):)thanksquote:Op dinsdag 21 september 2010 19:13 schreef Toverheks het volgende:
Een greep uit het tv aanbod van vanavond.
22:30 ned.1 De rijdende rechter nieuwe aflevering
Close up Ned 2 om 23.00 voor Jian en Schrutz
Documentaire
De charismatische zwarte bigbandleider, zanger, en danser Cab Calloway werd in de jaren dertig onsterfelijk dankzij het lied Minnie the Moocher. Het overbekende refrein van dit nummer bezorgde hem de bijnaam The Hi De Ho Man. Calloway is bovendien onlosmakelijk verbonden met de legendarische New Yorkse jazzclub The Cotton Club en was een artiest die tot op de dag van vandaag jazz- en popmusici inspireert.
Ned 3 om 23.10 heb ik al gezien een aanrader.
Louis Theroux: Johannesburg Ned 3
Documentaire
Killadelphia en Johannesburg is een tweeluik over de frontlinie van de misdaad. Louis bezoekt Philadelphia, USA en Johannesburg, Zuid-Afrika. Twee steden die gebukt gaan onder geweld. Beide steden hebben een florerend zakencentrum, prachtige toeristische trekpleisters. Beide steden hebben ook achtergestelde desolate en arme wijken met extreem veel misdaad. Louis wil de situatie bekijken vanuit de kant van de handhavers van de wet: de politie in Philadelphia en particuliere beveiliging bedrijven in Johannesburg. Louis Theroux reist naar Johannesburg, Zuid-Afrika, waar inwoners zich steeds meer belaagd voelen door misdaad. Onderbezetting en corruptie hebben een hoge vlucht genomen, zodat inwoners hun toevlucht hebben gezocht bij particuliere beveiligingsbedrijven. En voor degene die het zich kunnen veroorloven zijn er hekken, alarminstallaties en 24-uurs bewakingsdiensten. Het mag niet baten. De misdaad floreert en niemand vertrouwt de politie. Slachtoffers bellen liever een particulier bedrijf. Theroux volgt het alternatieve rechtssysteem op de voet. Wanneer je tv gestolen is doe je geen aangifte bij de politie, maar laat je een particuliere speurneus uitzoeken wie de waar gestolen heeft en wordt jouw eigendom persoonlijk teruggehaald. In de armere wijken van de townships is het misdaadcijfer nauwelijks lager.
20:30 RTL5 Glee, nieuwe afleveringen
Door een opmerking van Rachel laat Will Glee Club steeds meer links liggen. In plaats daarvan vormt hij een redelijk succesvol zanggroepje met alleen maar mannen.
21:30 Glee en weer een dubbele aflevering.
21:30 Veronica Waar is De Mol?
nieuwe afleveringen, vanavond gaat Johnny op stap met patty Brard.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |