ik verkocht de 2G ipod shuffle 1GB voor 30 Whaha faal.quote:Op dinsdag 21 september 2010 19:02 schreef RoOoYtJuH het volgende:
de allernieuwste is 49 euro.
ik bied je dus 25 euro.
Bij deze genoteerdquote:Op dinsdag 21 september 2010 19:02 schreef RoOoYtJuH het volgende:
de allernieuwste is 49 euro.
ik bied je dus 25 euro.
Het is een vraagprijs, faalaapquote:Op dinsdag 21 september 2010 20:23 schreef ReDxBull het volgende:
[..]
ik verkocht de 2G ipod shuffle 1GB voor 30 Whaha faal.
ik zou beginnen bij 35 euro TS
* BillsGate gaat in overleg met de chefquote:Op dinsdag 21 september 2010 23:30 schreef VliegVlieg het volgende:
Ik bied 35 inclusief verzenden als we het deze week nog kunnen afhandelen
Ik wil hem morgen of uiterlijk vrijdag hebben, om eerlijk te zijn. Dat zou moeten betekenen dat ie vandaag of uiterlijk morgen verzonden moet worden. Gaat dat lukken?quote:Op woensdag 22 september 2010 10:57 schreef BillsGate het volgende:
[..]
* BillsGate gaat in overleg met de chef
Dat gaat meestal wel goed met de verzending hoor. Kan je niet morgen even tijdens je lunchpauze langs het postkantoor?quote:Op woensdag 22 september 2010 16:07 schreef BillsGate het volgende:
Hoe graag ik het je zou willen beloven, ik denk dat ik dat niet kan garanderen. Als het bij de post even tegenzit, kun je hem al te laat binnen krijgen.
Edit: Even rondgebeld, maar het postkantoor bij ons in de buurt sluit doordeweeks om 17.30. Ik zou hem daarom zaterdag pas op de post kunnen doen en dat is waarschijnlijk te laat voor je. Sorry!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |