Heb geen spaarloon (wel Vuze).quote:Op woensdag 22 september 2010 08:51 schreef lezzer het volgende:
Jij hebt je spaarloon al stukgeslagen?
* lezzer heeft geen spaarloon...
Op FOK! heb ik eigenlijk nooit last van die banners. Sterker nog, ik zie nu pas voor het eerst dat mij steeds alleenstaande mama's worden aangeboden.quote:Op woensdag 22 september 2010 09:04 schreef Qebbel het volgende:
Ik krijg altijd lesbo/gay dating. Ze mogen zichzelf wel even wat beter informeren bij google. Maar die banners vind ik niet echt irritant met firefox. Als ik op een windows comp zit (zelden), dan springen die banners opeens door de tekst! Superirritant!
Wat ik wel echt een lijer vind, is: DIT IS GEEN GRAP!!! U BENT GESELECTEERD!!!
Grappig, ik ga dat bekijken, krijg ik dit:quote:Op woensdag 22 september 2010 09:16 schreef Qebbel het volgende:
Jullie hadden het laatst over hoogbegaafdheid he? Stond iets in de ZaZ (p7) over hoogbegaafde gays; gayniaal ofzo ()
Lekker op tijd van de ZaZ.quote:GAYniaal is gestopt.
GAYniaal is helaas gestopt met haar activiteiten.
Nou zeg, wat suf!quote:Op woensdag 22 september 2010 09:18 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Grappig, ik ga dat bekijken, krijg ik dit:
[..]
Lekker op tijd van de ZaZ.
Ja, maar ik krijg de inhoud van mijn hoofd niet op papier gezetquote:Op woensdag 22 september 2010 09:17 schreef Vanyel het volgende:
Is altijd moeilijk. Maar wel leuk als je iets zinvols weet te bouwen!
Klassiekers? Welke?quote:Op woensdag 22 september 2010 10:11 schreef Brittie het volgende:
Hehe... de klassiekersDie komen me echt m'n neus uit
Maar wel mazzel dat je dan 2 zalen hebt, kun je tenminste nog switchen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |