als dat oudere spelers zijn kan het zijn dat bepaalde spelers met meer ervaring opeens veel beter prijzen krijgen, zeker als ze ook wat meer Leiderschap hebben (redelijk, met goed leiderschap halen ze opens prijzen in de tonnen) ondanks matige skills...quote:Op maandag 20 september 2010 18:33 schreef Dagobert-Duck het volgende:
ik heb wel spelers waarvan bij de helft van transfervergelijking 1000 euro staat, de andere helft is schommelend van 35.000 tot 75.000 ?
als ik het goed begrijp, als een speler geen vaardigheden onder matig/redelijk heeft verkopen en als alle of veel vaardigheden onder matig/redelijk liggen ontslaan?(hiermee bedoel ik dus ALLE vaardigheden, niet voor een bepaade positie?)
vast wel, maar ik zou niet snappen waarom mensen dat niet zoduen willen, volgens mij maken tools, zeker Foxtrick voor Firefox/chrome alles veel eenvoudiger en praktischerquote:Op maandag 20 september 2010 18:39 schreef Dagobert-Duck het volgende:
btw zijn er ook hattrick spelers die geen tool/hulpje gebruiken voor hattrick?
Zozo, die zal wat cash hebben gok ik zo.quote:Op maandag 20 september 2010 20:11 schreef Flappekz het volgende:
De koploper uit de Serie A (Italie dus) is op mn trainee aan het bieden
Die had alleen aan transfers al 332M winstquote:Op maandag 20 september 2010 20:23 schreef Drassss het volgende:
[..]
Zozo, die zal wat cash hebben gok ik zo.
Volgens het bericht van toen zouden die inderdaad komen. Helaas kan ik het bericht nu even niet vinden, ik krijg een error als ik het archief wil bekijken.quote:Op maandag 20 september 2010 22:29 schreef Drassss het volgende:
Er kwamen toch meer personeelsleden binnen HT, of is dat een 10 jaren plan geworden?
mooi rond aantalquote:Op maandag 20 september 2010 22:48 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Netjes. Heel netjes.
Ik heb dit:
[..]
erg leuk spelertje wel en ik kan nog wel een spits gebruiken, maar ja die vraagprijs doet me nog wel twijfelen..quote:Reinhards Puķēns (259587115)
22 jaar en 7 dagen, volgende verjaardag: 03-01-2011
redelijk in vorm, conditie goed
Een controversieel persoon die kalm en eerlijk is.
Hij heeft slecht ervaring en is een zwak leider.
Eigenaar: lesne skrzaty
(sinds 19-09-2009 (2/40), 366d)
Total Skill Index (TSI): 20 740
Loon: 2 940 ¤ (2 450 ¤) /week inclusief 20% bonus
47 040 ¤ / seizoen
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
STAAT OP DE TRANSFERLIJST
Deadline: 23-09-2010 21:26 (2 dagen 21u 37m)
Vraagprijs: 3 725 000 ¤
Huidige vaardigheden
Keepen: rampzalig
Verdedigen: slecht
Positiespel: uitstekend
Vleugelspel: uitstekend
Passen: formidabel
Scoren: formidabel
Spelhervatting: waardeloos
Peoh, als je die nog een paar seizoenen zou kunnen trainen op scoren. Met technisch was ie overigens nog veel aantrekkelijker.quote:Op maandag 20 september 2010 23:50 schreef MrMoon het volgende:
Als je het over multiskill hebt zeg..
[..]
erg leuk spelertje wel en ik kan nog wel een spits gebruiken, maar ja die vraagprijs doet me nog wel twijfelen..
ik ga hem niet trainen..quote:Op dinsdag 21 september 2010 08:41 schreef Gijs_ het volgende:
[..]
Peoh, als je die nog een paar seizoenen zou kunnen trainen op scoren. Met technisch was ie overigens nog veel aantrekkelijker.
quote:Op maandag 20 september 2010 23:07 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Nog wel ja.
Een verschil van ¤ 40,7 M in de plus daarmee.
Idd een leuk spelertje. Wel duidelijk dat het goed is dat ze om multiskillers ontwikkeling te helpen de training versneld hebben. Hij is natuurlijk erg lekker maar wel wat laag in alle 4 de skills als je naar zn leeftijd kijkt. Dat zou nu dus beter moeten kunnen.quote:Op maandag 20 september 2010 23:50 schreef MrMoon het volgende:
Als je het over multiskill hebt zeg..
[..]
erg leuk spelertje wel en ik kan nog wel een spits gebruiken, maar ja die vraagprijs doet me nog wel twijfelen..
Ik denk niet dat deze speler na 5 weken versnelde training al zo een profijt daarvan heeft gehad. Zijn eigenaar heeft dit proces dus al eerder ingezetquote:Op dinsdag 21 september 2010 10:58 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
![]()
![]()
Ik heb maar 6.6 mil winst en 415 transvers.
[..]
Idd een leuk spelertje. Wel duidelijk dat het goed is dat ze om multiskillers ontwikkeling te helpen de training versneld hebben. Hij is natuurlijk erg lekker maar wel wat laag in alle 4 de skills als je naar zn leeftijd kijkt. Dat zou nu dus beter moeten kunnen.
Hij heeft wel een duidelijke tv.
Dat zeg ik toch ook niet? Ik doelde er meer op dat er nu all1 maar meer van dat soort spelers zouden kunnen komen nu ze de training versneld hebben. All1 dan beter want aan hem kan je juist goed zien dat met de oude training dat soort spelers niet voor een hoog niveau te maken zijn.quote:Op dinsdag 21 september 2010 11:21 schreef FrituurVetPet het volgende:
[..]
Ik denk niet dat deze speler na 5 weken versnelde training al zo een profijt daarvan heeft gehad. Zijn eigenaar heeft dit proces dus al eerder ingezet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |