Why?quote:Op woensdag 15 september 2010 00:15 schreef Weissman het volgende:
Wat is de gemiddelde leeftijd van de Turken hier op Fok! ?
Zou hetquote:Op woensdag 15 september 2010 00:26 schreef DaverzNL het volgende:
Iemand trouwens enig idee of RTL nieuws of NOS nou fout zat met die vertaling van die Turkse mensen in de TV Draait Door? Voor degene die het niet gezien hebben: zelfde fragment van turkse man die wat zegt in zowel RTL nieuws als NOS journaal, compleet tegenovergestelde vertaling: Bij de een iets van: 'het is een goede zaak', bij de ander 'dit is niet goed'.
Oh wist ik nietquote:Op woensdag 15 september 2010 00:43 schreef IHVK het volgende:
Je moet niet de hele uitzending maar alleen 'De TV draait door' aanklikken bij Video's
Ik zag alleen 't laatste stukje vandaag, had geen idee waar ze 't over hadden. Maar 't was wel grappigquote:
Ohja, meen mij zoiets te herinneren. Maar heel vaagjes.quote:Op woensdag 15 september 2010 00:52 schreef IHVK het volgende:
Nina Storm had (volgens mij onder voorbehoud!!) een of ander bedrijf met voorkennis verkocht voor het onderuit ging ofzo, waardoor ze veel had gecasht.
World Online. Vlak voor beursgang had ze de boel verkocht, daarna ging iedereen dat doen, aandeel niks meer waard, zij iets van 400 miljoen (!) in haar zak gestoken en tienduizenden beleggers genaaid. Pieter Storms deed vroeger het programma Breekijzer waar ie op kwam voor de arme burger bij oa bureaucratische naaierij. Dat nou juist hij is getrouwd met Nina Brink is op zijn zachts gezegd hypocriet.quote:Op woensdag 15 september 2010 00:52 schreef IHVK het volgende:
Nina Storm had (volgens mij onder voorbehoud!!) een of ander bedrijf met voorkennis verkocht voor het onderuit ging ofzo, waardoor ze veel had gecasht.
quote:
quote:Op woensdag 15 september 2010 00:19 schreef IHVK het volgende:
[..]
Aan de posts te zien zou ik zeggen ongeveer 9 jaar.
Shoarmatent is echt al 8 jaar oud ofzoquote:Op woensdag 15 september 2010 10:54 schreef Julis het volgende:
[..]
Dit had ik nog niet gezien. Dus hiervan heeft mijn vriendin het. Zij zegt namelijk ook telkens tegen mij: "Hey MEISJE!". Ze zei gister nog:"Wat hoor je als Jülide valt? KEBAB!" Heeft ze dit toevallig ook van Najib
?
[..]
![]()
Verkapt, Julis-post-als-een-9-jarige.
Ohquote:Op woensdag 15 september 2010 11:05 schreef Rookert het volgende:
[..]
Shoarmatent is echt al 8 jaar oud ofzo
TurkengrappenNiet van Najib dacht ik
Stank inderdaad, Turkenquote:Op woensdag 15 september 2010 11:09 schreef Julis het volgende:
[..]
Oh.
Naja, ik wilde een kebabtent starten. Zij mocht er werken. Stank voor dank!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 15 september 2010 11:05 schreef Rookert het volgende:
[..]
Shoarmatent is echt al 8 jaar oud ofzo
TurkengrappenNiet van Najib dacht ik
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |