
In samenwerking met
Just4Kids mag FOK! maar liefst 10 dvd's weggeven van 'Mortified zóóó gênant'.
GIERENDE HORMONEN, VERVELENDE OUDERS EN VERLIEFDHEID IN ‘MORTIFIED, ZÓÓÓ GÊNANT’Vanaf september brengt uitgeverij Just4Kids ‘Mortified, Zóóó Gênant uit op dvd. Deze Australische tienerserie die bol staat van puberteitsperikelen en gierende hormonen is bekend van Z@pp.
In ‘Mortified, Zóóó Gênant’ zit Taylor Fry middenin de pubertijd. Ze is een gezellige meid van 12 jaar die niet op haar mondje is gevallen. Toch heeft ze het gevoel dat ze er niet helemaal bij hoort. Ze voelt zich het zwarte schaap op school. En daarnaast voelt ze zich onzichtbaar bij haar eigen familie. Maar met zo'n chaotische familie als die van haar is dat niet zo vreemd. Haar vader staat bekend als onderbroekenkoning, haar moeder is een beetje zweverig en haar zus is altijd druk met vriendjes.
Om te ontsnappen aan haar gestoorde familie vlucht Taylor geregeld naar haar eigen fantasiewereld. Dieren beginnen dan opeens te praten en standbeelden komen tot leven. 'Mortified, Zóóó Gênant' is een erg grappige en mooi gemaakte Australische serie die bekroond is met diverse prijzen. Deze uitgave bestaat uit twee dvd’s, waarop maar liefst 13 afleveringen te zien zijn.

De dvd is onder andere verkrijgbaar bij
bol.com .
Wil jij deze DVD winnen? Beantwoord dan de volgende vraag:
- Welke actrice speelt de rol van Taylor Fry?Je antwoord kun je
*HIER* heel gemakkelijk invullen. Meedoen kan tot en met maandag 20 september.