Het zijn geen beebies meer maar beebiequote:Op donderdag 16 september 2010 08:58 schreef motorbloempje het volgende:
hoe is het met je beebies en zwangerheidsjesters Tal?
Ik zeur niet. Ik gaapquote:
Ja en ik moet nog kadootjes kopen! Dus ik ga zo eens proberen te wandelen of fietsen. Want met lege handen kan je niet aan komen vind ik!!!!!!quote:Op donderdag 16 september 2010 09:25 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Meid, je hebt het er maar druk mee.
Augurken nietquote:Op donderdag 16 september 2010 09:50 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
"Hallo, ik heb mezelf en mijn mormonen meegenomen als cadeau! En hou nu je bek en breng me wat augurken en een pot Nutella met brokjes!"
Blij dat dat dan redelijk goed is.quote:Op donderdag 16 september 2010 08:26 schreef Swetsenegger het volgende:
Nou... hart lijkt goed, duizenden mensen die last van hartkloppingen/overslaan hebben. Niets verontrustend
Cholesterol is prima, daar doe ik dan al jaren mijn best voor.
Nierwerking is goed.
Glucose is te hoog. Waarschijnlijk simpelweg door het overgewicht, maar daarvoor gaan we een dagcurve doen.
En dat is dan weer minder.quote:Tot zover de uitslag van de issues vorige week. En sinds laatste week heb ik een nieuw probleempje met bloed dat uit plekken komt waar het niet uit hoort te komen en daarvoor mag ik naar het ziekenhuis.
Ik word oud....
Jij mag ze wel even komen masseren hoorquote:Op donderdag 16 september 2010 10:58 schreef UIO_AMS het volgende:
Hoi T. Moeten de jesters misschien gemasseerd worden?
Is ook dubbel. Maar we zijn blij met wat we wel nog hebbenquote:Op donderdag 16 september 2010 11:42 schreef motorbloempje het volgende:
Ah, Tal! Dat had ik niet meegekregen! Heb even ingelezenen lijkt me wel wat dubbel, máár fijn dat het goed gaat met de beebie!
Oh, en na het inlezen ook eenvoor Joene!
quote:Op donderdag 16 september 2010 16:57 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Wel een beetje flauw, krijg je steeds grotere jesters, kan er niet gebatst worden.
Tot de vliezen gebroken zijn zelfs.quote:Op donderdag 16 september 2010 20:23 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
je kan tot nog 2 weken voor de bevalling knallen toch?
of hebben ze dat weer gecanceld?
tot de eerste wee!quote:Op donderdag 16 september 2010 20:23 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
je kan tot nog 2 weken voor de bevalling knallen toch?
of hebben ze dat weer gecanceld?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |