Dat heb je verkeerd begrepen.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 11:38 schreef Gemaskerde het volgende:
[..]
GAP is toch G-star, of heb ik dat destijds verkeerd begrepen?
Die is al open! Is eind juli open gegaan geloof ik.quote:Op zaterdag 10 september 2011 21:09 schreef Seven. het volgende:
Wanneer opent 'ie in Brussel? Bruxelloise meldt.
OK, als ik terugkom van vakantie.quote:Op zaterdag 10 september 2011 21:36 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Die is al open! Is eind juli open gegaan geloof ik.
Beetje generaliseren dit. Dat het personeel in 1 winkel slecht is, betekent niet dat het overal zo is.quote:Op zondag 11 september 2011 01:43 schreef MetBas het volgende:
Toen ik shoppen was in New York vond ik het echt een grafwinkel waar je naar mijn beleving als personeel alleen wordt aangenomen als gedesinteresseerde hipster.. Wat een verschrikkelijk personeel daar zeg. Kleding was soort zara, niet bijzonder.
Zeg ik ook niet, muts.quote:Op zondag 11 september 2011 14:11 schreef IrCute het volgende:
[..]
Beetje generaliseren dit. Dat het personeel in 1 winkel slecht is, betekent niet dat het overal zo is.
Bedankt voor het delen van je ervaring met de winkel in New York. Nu weten alle mensen die dit lezen en ooit naar New York gaan dat het een winkel is met gedesinteresseerde hipsters.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |