Top/tofquote:Op vrijdag 10 september 2010 18:24 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Dat gaat wel goed komen.Cocktails drinken en lekker uit eten en zo
Mwah nee, ik ben geen fan van 'speciaal' eten. In Nederland ook wel eens gedaan, leuk versierd en zo, maar je uiteindelijke stukje vlees is nog niet eens groter dan menig mobieltje. Als ik daar de hele avond op moet teren dan val ik om.quote:Op vrijdag 10 september 2010 18:26 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Dat is het ook. Tenzij je 5 sterren restaurants uitkiest.
In dat geval ben je in Duitsland niet duur uit.quote:Op vrijdag 10 september 2010 18:28 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Mwah nee, ik ben geen fan van 'speciaal' eten. In Nederland ook wel eens gedaan, leuk versierd en zo, maar je uiteindelijke stukje vlees is nog niet eens groter dan menig mobieltje. Als ik daar de hele avond op moet teren dan val ik om.
Doe mij maar zo'n schnitzel zo groot als je bord en dan de rest (aardappeltjes en zo) er nog bij
108 miljoen keer, hoppa.quote:Op vrijdag 10 september 2010 18:29 schreef kitao het volgende:
Stedentripje doen ?
LSD-tripje mag ook ?
Hallo.
Ik draai al een tijdje alborosie op utube.
deze bijvoorbeeld heeft 6702189
aantal keren bekeken
das ruim 6.5 ! mil keer.
Zijn er nog meer mensen die dit leuk vinden en waar kun je eigenlijk terug vinden welke platen op youtube in de top 10 staan qua views ?
ps , adviseer me ajb niet om op te verkassen naar muz...
Zei die collega ook al. Ik mag dat wel, voor weinig gewoon goed normaal etenquote:Op vrijdag 10 september 2010 18:30 schreef Barbusse het volgende:
[..]
In dat geval ben je in Duitsland niet duur uit.
De enige reden waarom het weinig lijkt is omdat uit eten in Nederland zo belachelijk duur isquote:Op vrijdag 10 september 2010 18:31 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Zei die collega ook al. Ik mag dat wel, voor weinig gewoon goed normaal eten
Zeg, geld dat gezegde "Wie zwijgt, stemt toe" nog steeds?! Want als dat zo is moet ik even weten wanneer ik mijn koffer moet pakken..quote:Op vrijdag 10 september 2010 18:31 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Zei die collega ook al. Ik mag dat wel, voor weinig gewoon goed normaal eten
108 ???!!!quote:
True, maar dan nog voel je je wel een beetje koning dan.quote:Op vrijdag 10 september 2010 18:32 schreef Barbusse het volgende:
[..]
De enige reden waarom het weinig lijkt is omdat uit eten in Nederland zo belachelijk duur is
Wel eens geweest Yuki?quote:Op vrijdag 10 september 2010 18:34 schreef Yuki het volgende:
* Yuki krijgt spontaan zin in vakantie
En Berlijn is zo mooi
Have fun, you!quote:Op vrijdag 10 september 2010 18:21 schreef Barbusse het volgende:
Zo. Pimped up en over een half uurtje weg.
Of chocolademelk met slagroom...quote:
En je vond het dus zeer mooi?quote:
hoppa, en ik ken haar niet , noch de muziek ?quote:
Antwerpen was wel leuk ja in 1 mavo. Hoewel ik er weinig meer van weet en nu er heel anders tegen aan zal kijken. Ja ik was toen pas 13 en had weinig besef van historische waarden en mooie gebouwenquote:Op vrijdag 10 september 2010 18:40 schreef -Engel- het volgende:
Stedentripjes![]()
Londen, Brussel, Antwerpen, Helsinki, Heidelberg, Rome, Lissabon, Barca... en ga nog maar even door![]()
.... alles wat ik in een weekend kan doen... nog beter
Het enige wat niet best was, was de dierentuin.... nog nooit zo'n zielig zooitje gezien.quote:Op vrijdag 10 september 2010 18:42 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Antwerpen was wel leuk ja in 1 mavo. Hoewel ik er weinig meer van weet en nu er heel anders tegen aan zal kijken. Ja ik was toen pas 13 en had weinig besef van historische waarden en mooie gebouwen
Duitsers zijn over het algemeen heel beleefd en vinden goede omgangsvormen erg belangrijk. Het werkt wel twee kanten op, als jij onbeleefd bent laten ze het je echt wel merkenquote:Op vrijdag 10 september 2010 18:35 schreef xFriendx het volgende:
[..]
True, maar dan nog voel je je wel een beetje koning dan.
Collega zei ook dat de bediening er beter is? Vriendelijke mensen, waarbij zijn ervaring is dat hier serveersters/obers je soms stug voorbij lopen en zo.
En ja, terras/restaurant is redelijk prijzig in NL. Als ik in een restaurant eet dan eet ik graag bij zo'n restaurant wat gerund wordt door verstandelijk gehandicapten. Vriendelijke bediening, prima eten ook
Daar ben ik toen ook naar binnen geweest, maar daar weet ik echt niks meer van en als kind vind je alleen de dieren mooi en let je weinig op de omstandigheden, Teminste dat geldt voor mijquote:Op vrijdag 10 september 2010 18:44 schreef -Engel- het volgende:
[..]
Het enige wat niet best was, was de dierentuin.... nog nooit zo'n zielig zooitje gezien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |