Welke twee?quote:Op vrijdag 10 september 2010 15:40 schreef Stormqueen het volgende:
net gegroothandeld met Debsterr en maar 2 lakjes gekocht en verder nog wat nailartpotjes want uitverkoop
En Damone is binnen en de lakjes die ik met Mirannie had meebesteld en mijn Models Ownsjes!
Sci-Fi en QTquote:
Hehe goed van Debsterr! Is stukken goedkoperquote:Op vrijdag 10 september 2010 16:01 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Sci-Fi en QT
Ik wilde ook een berg CND effects meeslepen maar toen hield Debs me tegen en nu gaan we samen een doosje bestellen op TD
quote:Op vrijdag 10 september 2010 16:01 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Sci-Fi en QT
Ik wilde ook een berg CND effects meeslepen maar toen hield Debs me tegen en nu gaan we samen een doosje bestellen op TD
Mijn bedoeling is wel pas ergens volgende maand te bestellen, salaris is benodigdquote:Op vrijdag 10 september 2010 16:17 schreef mirannie het volgende:
[..]
Laat maar weten als jullie zover zijnEigenlijk zijn het er stiekem 2
Ah, lief, dank jullie wel!!quote:Op vrijdag 10 september 2010 16:23 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Mijn bedoeling is wel pas ergens volgende maand te bestellen, salaris is benodigd. Maar we zullen aan je denken
.
quote:Op vrijdag 10 september 2010 16:41 schreef Daph_ het volgende:
Perfect timingIk krijg nu een iPhone pouch binnen
Ik vind ze ook niet super mooi, maar heb ze ooit een keer aangehad en oh je voeten worden meteen zo warm, ze lopen heerlijk, en voor de winter is het ideaal.quote:
welkeee? En waar? Ik durf dat niet op inet te bestellen want dan ben ik bang dat ze nep zijn ofzoquote:
Leuke binnenkomstquote:Op vrijdag 10 september 2010 17:00 schreef Daph_ het volgende:
Kelere, m'n moeder komt thuis en begint gelijk te zeiken dat ik de vaatwasser niet heb uitgeruimd "WANT JIJ BENT DE HELE DAG THUIS EN WIJ WERKEN ALLEBEI!!!!!"
Euh, sorry maar daar heb ik écht niet aan gedacht
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |