awwwquote:Op vrijdag 10 september 2010 09:28 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
nou, zo voel ik me ook echt
quote:Op vrijdag 10 september 2010 09:18 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Hmhm.
nog steeds? zeker gewoon omdat je geen foto van LL hebt he?
ah, in dat geval is het wel een aanslag op je longen ja.quote:Op vrijdag 10 september 2010 09:19 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik ben vorige keren ook gewoon gaan sporten met de gedachte dat ik het dan wel uitzweet. Maar ik heb ook astma, en verkoudheid slaat al snel op mijn longen. Ook nu heb ik al een benauwd gevoel. En na het sporten lijkt dat wat sneller te gebeuren dan wanneer ik even rustig aan doe. De vorige keer trapte ik even op de figuurlijke rem, en ik had het idee dat het toen minder goed doorzette dan anders.
* wel.o.k gaat zo het 06 nummer Voor al uw verhaaltjes-kriebelkroel-en zoen-noodgevallen bellenquote:Op vrijdag 10 september 2010 09:19 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Dat denk ik ook.
Ik heb nu zo'n fijne hese stem
quote:Op vrijdag 10 september 2010 09:29 schreef DaMart het volgende:
Ik ga toch even thee zetten voor mezelf, jij ook een kop?.
hihihihihiquote:Op vrijdag 10 september 2010 09:34 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
* wel.o.k gaat zo het 06 nummer Voor al uw verhaaltjes-kriebelkroel-en zoen-noodgevallen bellen
Nou..okee dan.quote:Op vrijdag 10 september 2010 09:32 schreef wel.o.k het volgende:
echt wel.
nee, omdat jij nummer 1 bent en blijft
Tot later liefje, en sterkte met de boodschappen!quote:Op vrijdag 10 september 2010 09:42 schreef LovelyLady het volgende:
* LovelyLady gaat zich even fatsoeneren en dan boodschappies doen
Tot later snoetjes
Hoezo dat?quote:Op vrijdag 10 september 2010 09:45 schreef Solique het volgende:
Ik zie nu al een kl*te weekend aankomen.
Ik pak zo nog maar eens wat koffie, zal toch wel een keer wakker worden.
Wat dan?quote:Op vrijdag 10 september 2010 09:45 schreef Solique het volgende:
Ik zie nu al een kl*te weekend aankomen.
Ik pak zo nog maar eens wat koffie, zal toch wel een keer wakker worden.
Ik denk omdat je er geen zin in hebtquote:Op vrijdag 10 september 2010 09:46 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Nou..okee dan.
Waarom kan ik nou niet boos op jou blijven?
Om dezelfde reden dat ook niemand boos op jou kan blijvenquote:Op vrijdag 10 september 2010 09:46 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Nou..okee dan.
Waarom kan ik nou niet boos op jou blijven?
Waarom is dat dan, snoezepoezeltje?quote:Op vrijdag 10 september 2010 09:50 schreef MPG het volgende:
Om dezelfde reden dat ook niemand boos op jou kan blijven, mooi lief suikertaartje
omdat ik best wel lief ben en geen slechte bedoelingen hebquote:Op vrijdag 10 september 2010 09:46 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Nou..okee dan.
Waarom kan ik nou niet boos op jou blijven?
quote:Op vrijdag 10 september 2010 09:51 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Waarom is dat dan, snoezepoezeltje?
Je hebt gewoon een zwak voor vrouwen met borsten?quote:Op vrijdag 10 september 2010 09:59 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
omdat ik best wel lief ben en geen slechte bedoelingen heb![]()
[..]
liefde
nou, even een rijtje, zoek de overeenkomsten:quote:Op vrijdag 10 september 2010 10:01 schreef suikertaartje het volgende:
[..]
Je hebt gewoon een zwak voor vrouwen met borsten?![]()
Liefde![]()
![]()
maar ja, er is ook nog:quote:Op vrijdag 10 september 2010 10:04 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
nou, even een rijtje, zoek de overeenkomsten:
Suikertaartje - vrouw - zoontje
Ladylike - vrouw - zoontje
LovelyLady - vrouw - zoontje
quote:
Gisteravond wat vroeger naar bed gegaan omdat ik moe was en vanmorgen dus zelfs na 6x de wekker op snooze gezet nog met moeite kunnen op staan. Uiteindelijk wel op werk aangekomen maar echt nergens zin in en zwaar vermoeid.quote:
quote:Op vrijdag 10 september 2010 10:04 schreef wel.o.k het volgende:
nou, even een rijtje, zoek de overeenkomsten:
Suikertaartje - vrouw - zoontje
Ladylike - vrouw - zoontje
LovelyLady - vrouw - zoontje
En wokkinquote:Op vrijdag 10 september 2010 10:05 schreef wel.o.k het volgende:
maar ja, er is ook nog:
nijns, Fha, Marijke, Muck, Panda,
Screw de koffie!quote:Op vrijdag 10 september 2010 10:05 schreef Solique het volgende:
Gisteravond wat vroeger naar bed gegaan omdat ik moe was en vanmorgen dus zelfs na 6x de wekker op snooze gezet nog met moeite kunnen op staan. Uiteindelijk wel op werk aangekomen maar echt nergens zin in en zwaar vermoeid.
Tevens heb ik zaterdag de keuze uit 2 evenementen waar ik heen zou kunnen, maar in deze staat gaat dat niets worden. Op werk is het de gehele week al druk tevens ook door ziekte van 90% van de afdeling, zit dus waarschijnlijk tegen oververmoeid/burnout aan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |