Indeed. En zo mooi issie niet eensquote:Op donderdag 9 september 2010 15:50 schreef SpaceInvaders het volgende:
250 dollar voor een lakje![]()
Sorry hoor maar dan ben je echt ziek
Catrice heeft er toch een erg goed lijkende dupe van?quote:Op donderdag 9 september 2010 15:52 schreef Diconnected het volgende:
[..]
Indeed. En zo mooi issie niet eens
ben jij zo nog op msn, of zit je op je werk?quote:Op donderdag 9 september 2010 16:03 schreef Stormqueen het volgende:
Die clarins is ook overrated, maar goed...
En een flesje extra voor mijquote:Op donderdag 9 september 2010 15:58 schreef Debsterr het volgende:
Oh, en ik denk dat als je Khaki Vert tegenkomt van Chanel, je het gokje best kan wagen een flesje extra te kopen. Die gaat volgens mij ook wel gehyped worden.
op mijn werk? Loller! Nee, ik zal kijken of ik bb zo nog achter de laptop krijg geduwdquote:Op donderdag 9 september 2010 16:03 schreef Mirjam het volgende:
[..]
ben jij zo nog op msn, of zit je op je werk?
Fijne moederquote:Op donderdag 9 september 2010 16:15 schreef IJsdraakje het volgende:
M'n moeder is mij aan het enablen.![]()
![]()
Ze vindt Phallic zo mooi dat ze vindt dat ik er een extra van moet hebben. En dan betaalt zij 'm, want dat voelt ze zich niet schuldig als ze 'm op wil.
wil ik ooohook!quote:
quote:Op donderdag 9 september 2010 16:15 schreef IJsdraakje het volgende:
M'n moeder is mij aan het enablen.![]()
![]()
Ze vindt Phallic zo mooi dat ze vindt dat ik er een extra van moet hebben. En dan betaalt zij 'm, want dat voelt ze zich niet schuldig als ze 'm op wil.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |