Bo , ja een ontzettend lieve mooie kater.quote:Op dinsdag 21 september 2010 17:51 schreef Oognip het volgende:
En hij is wegIk ben echt zooo blij voor hem dat hij een nieuw huisje heeft maar voor mezelf zo verdrietig. Het is zo'n lief beestje dat elke dag gezellig bij me kwam liggen.
Goed! Hj heeft m'n schoonvader uitgekozen als liefste. Hij was vanochtend heel druk an het spelen totdat mijn schoonvader binnenkwam. Bo kroop meteen bij hem op schootquote:Op vrijdag 24 september 2010 16:25 schreef -moppie- het volgende:
En hoe bevalt het Bo in zijn nieuwe huis?
quote:Op vrijdag 24 september 2010 14:06 schreef Oognip het volgende:
Met Prins gaat het heel goed en dat wordt al een echte kater. Hij is nu 1208 gram en is 10 weken. Zijn zusje Mara is nog maar 988 gram en groeit maar weinig. Haar oogje zijn nog steeds blauw groen terwijl die van Prins al bruin zijn geworden. Ook "niest" ze sinds vandaag behoorlijk wat.
Lief filmpje.quote:Op zaterdag 25 september 2010 00:13 schreef Oognip het volgende:
Met Mara is het nog niet goed. Die slaapt vannacht lekker rustig bij mij.
Jep maar wel al iets minder, ze is ook wat meer actief dus het lijkt beter te gaan. Ze is ook 20 gram aangekomen gelukkig.quote:Op zaterdag 25 september 2010 21:22 schreef Sinarades het volgende:
[..]
[..]
Lief filmpje.
Niest ze nog steeds?
quote:Op zondag 26 september 2010 22:03 schreef Mama_Mia het volgende:
Ik volg ook
Oognip jij woont toch in Enschede, klopt dat? Ik woon daar sinds kort ook en wil misschien ook kittens opvangen![]()
en bij mij zijn ze net ook bezig geweest met betonrenovatie, ben benieuwd of je dan bij mij in de buurt woont
Awwwwwwquote:Op zondag 26 september 2010 22:14 schreef Oognip het volgende:
Mijn vriend is dit weekend bij zijn ouders geweest en heeft een filmpje gemaakt. Let niet op het inspirerende gesprek
Buurvrouw! Wat grappig!quote:Op zondag 26 september 2010 22:19 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]
Awwwwwwlief.
je hebt trouwens PM terug
Buurvrouwquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |