No way, daarvoor maakt hij teveel slachtoffers. Hij is té hanerig en gunt volgens mij niemand iets. Dat werkt niet.quote:Op dinsdag 7 september 2010 16:20 schreef Jian het volgende:
[..]
Verhagen is een "Machiavelli" , een politiek roofbeest, "het doel heiligt de middelen" Ik zie m ooit MP worden!
LOL, zo deed de buurman de archeoloog bij mijn ouders aan het pleintje dat ook altijd.... en dan hebben we het over een pleintje van 6 twee-onder-een-kappers aan iedere kant, en twee villa's aan het eind... uiteraard woonde hij in een van de twee villa's en had hij wegens zijn werk een grote ouderwetse 4 x 4 waarvan de trekhaak ook een stuk hoger zat dan bij de gemiddelde middenklasser...quote:Op dinsdag 7 september 2010 15:04 schreef Teun_ZHV het volgende:
Ik moet 150 meter lopen met die kliko en heb er het volgende op gevonden:
Ik hang hem aan de trekhaak, scheur er vervolgens mee over het park, verlies het ding onderweg naar de parkeerplaats drie keer, inclusief inhoud, zodat ik hem zo goed als leeg zonder aan de weg gezet te hebben weer thuis kan parkeren.
Ik vind m niet sympathiek ofzo, maar wel heel kundig en scherp, daar heb ik wel respect voor. Zie hoe hij nu Job wegvaagtquote:Op dinsdag 7 september 2010 16:22 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
No way, daarvoor maakt hij teveel slachtoffers. Hij is té hanerig en gunt volgens mij niemand iets. Dat werkt niet.
Job levert niets en zegt bijna niets, dus die kun je zo het bos insturen.quote:Op dinsdag 7 september 2010 16:25 schreef Jian het volgende:
[..]
Ik vind m niet sympathiek ofzo, maar wel heel kundig en scherp, daar heb ik wel respect voor. Zie hoe hij nu Job wegvaagt
Hij levelt gewoon met Wilders, die heeft het ook alleen over "mijn" en "ik" ipv "de PVV" en "wij", en in het geval van Wilders weet je waarom hij dat doet; hij is ook werkelijk de enige die wat te zeggen heeft in zijn partij, de rest zijn direct vervangbare meelopers.quote:Op dinsdag 7 september 2010 16:15 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Verhagen is een haan. Hij spreekt over "mijn" en over "ik" i.p.v. "het CDA" en "wij'. Die gaat het niet lang maken binnen het CDA, daar geloof ik niets van.
Femke is een dramaqueen, maar het zet zo weinig zoden aan de dijk. Fozzy is inderdaad de enige die inhoudelijk gewoon erg sterk is en bovendien zeer correctquote:Op dinsdag 7 september 2010 16:27 schreef Teun_ZHV het volgende:
Femke luistert niet, WIlders zit immers niet in de regering
Haal Verhagen uit het CDA en je hakt het hoofd van de partij af. Dat zou politieke zelfmoord zijn!quote:Op dinsdag 7 september 2010 16:28 schreef Leandra het volgende:
[..]
Hij levelt gewoon met Wilders, die heeft het ook alleen over "mijn" en "ik" ipv "de PVV" en "wij", en in het geval van Wilders weet je waarom hij dat doet; hij is ook werkelijk de enige die wat te zeggen heeft in zijn partij, de rest zijn direct vervangbare meelopers.
De achterban zou zich eens goed moeten afvragen of ze wel een leider willen hebben die zijn belang hoger stelt dan het partijbelang.
maakt er weer een middenpartij van.quote:Op dinsdag 7 september 2010 16:32 schreef Jian het volgende:
[..]
Haal Verhagen uit het CDA en je hakt het hoofd van de partij af. Dat zou politieke zelfmoord zijn!
Godsamme, dat heb ik helemaal gemist. CarO, wann een djoomkind.quote:Op dinsdag 7 september 2010 17:52 schreef Noek het volgende:
Jezus CarO, dat haar! Wat ontzettend lief en nobel. Wann mooi kind.
quote:Op dinsdag 7 september 2010 18:47 schreef liesje1979 het volgende:
Litmanen, ohooh! Litmanen, oooohooh!
quote:Op dinsdag 7 september 2010 18:47 schreef liesje1979 het volgende:
En wie speelt daar op 10, wie niet weg is is gezien?
dat is die snelle spits uit Finland.
Litmanen, ohooh! Litmanen, oooohooh!
Jeugdsentimentliedje.
Ik hoor het geluid ook niet.quote:
Welk seizoen? S4 begint in de VS eind septemberquote:Op dinsdag 7 september 2010 19:48 schreef Ian_Nick het volgende:
Zometeen Big Bang Theory op Veronica
Eerste dacht ik? Volgens mij zijn ze net begonnen met uitzenden.quote:Op dinsdag 7 september 2010 19:51 schreef remlof het volgende:
[..]
Welk seizoen? S4 begint in de VS eind september
Ow dan heb ik het al gezien. Zonder reclame tussendoorquote:Op dinsdag 7 september 2010 19:53 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Eerste dacht ik? Volgens mij zijn ze net begonnen met uitzenden.
Ik had er nog nooit van gehoord tot Veronica het ging uitzenden en kijk het nu gewoon elke avond, zo ongeveerquote:Op dinsdag 7 september 2010 20:00 schreef remlof het volgende:
[..]
Ow dan heb ik het al gezien. Zonder reclame tussendoor
2-1, wel oplettenquote:
Dat zie je toch aankomen?quote:Op dinsdag 7 september 2010 20:25 schreef PietjePuk007 het volgende:
Zorgtoeslag deels terug moeten betalen, eikels. Alsof 't niks kost.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |