quote:Op maandag 6 september 2010 21:54 schreef Teun_ZHV het volgende:
@ Piet: 100 euro materiaal, wat uurtjes werk en je hebt een goede fiets voor kroegtijgeren
http://link.marktplaats.nl/375527423
Je hebt toch wel een schuurtjequote:Op maandag 6 september 2010 21:55 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]![]()
, ik kan hier maar 1 fiets kwijt. Anders had ik idd wel zo'n krot gekocht.
We wonen niet allemaal in een dikke villa, nee ik heb geen schuurtje. Een gezamenlijke berging voor 1 fiets ppquote:Op maandag 6 september 2010 21:56 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Je hebt toch wel een schuurtje
Beugel aan de muur en ophangen!
Fuck, ik ookquote:Op maandag 6 september 2010 21:59 schreef CarOnline het volgende:
Oh shit, Fans vergeten!
En Joran. Wastnogwat?
Ja, dikke villa van zeggen en schrijve 64 vierkante meterquote:Op maandag 6 september 2010 21:58 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
We wonen niet allemaal in een dikke villa, nee ik heb geen schuurtje. Een gezamenlijke berging voor 1 fiets pp.
Thanxquote:Op maandag 6 september 2010 22:00 schreef CarOnline het volgende:
Nee, Fans is net begonnen! Snel Pietje!
Die haren ruim ik straks wel op
Nog net op tijdquote:Op maandag 6 september 2010 21:59 schreef CarOnline het volgende:
Oh shit, Fans vergeten!
En Joran. Wastnogwat?
quote:
quote:'Lady Gaga hongert zichzelf uit'
AMSTERDAM - Lady Gaga zou zichzelf in gevaar brengen doordat ze op een ongezonde manier kilo's afvalt.
Gaga's voormalige tourmanager David Ciemny heeft een boek over de ster geschreven waarin hij flink hamert op het ongezonde leefgedrag van de zangeres, meldt Daily Mail.
Zo zou Gaga zich op momenten helemaal te buiten gaan aan junkfood en andere zoete dingen, waarna ze dan dagen achter elkaar helemaal niets eet om in haar kostuums te passen. Ze zou in 2009 zelfs maar liefst zes keer in het ziekenhuis zijn terecht gekomen.
Gaga zelf zal er ongetwijfeld niet erg blij mee zijn dat iemand heeft besloten haar vuile was buiten te hangen.
Toch wel?quote:Op maandag 6 september 2010 22:09 schreef PietjePuk007 het volgende:
Toch wel ander volk dan rammstein in gelredome
Goeie opvoeding he!quote:Op maandag 6 september 2010 22:10 schreef liesje1979 het volgende:
Caro wat superlief van je dochter!
Maar kan me best voorstellen dat het wel even slikken was toen je de schaar erin moest zetten ja.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |