Alleen een oog is niet opwindend of aantrekkelijk nee, het moet wel in een vrouwengezicht zitten. Ovvusly.quote:Op zaterdag 4 september 2010 12:52 schreef rozecroc het volgende:
Nou en of! Maar zijn dat de ogen an sich of is dat in combinatie met de rest van het gezicht? Als je een foto van een oog neemt van zowel een man als een vrouw en je doet op beiden mascara, make up etc. dan zijn ze best lastig van elkaar te onderscheiden en zou je bij wijze van ook voor je beste vriend kunnen vallen
Een losse tiet daarentegen.quote:Op zaterdag 4 september 2010 18:03 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Alleen een oog is niet opwindend of aantrekkelijk nee, het moet wel in een vrouwengezicht zitten. Ovvusly.
Gadverdamme man.quote:
Het is een cliché, maar waar! Die fonkelingen in haar ogen maakt het verschil in verliefd worden op haar, of slechts een knappe meid te vindenquote:Op donderdag 2 september 2010 21:17 schreef Disavowed het volgende:
Ogen zijn de spiegeltjes van de ziel. Ja dus.
helemaal mee eensquote:Op maandag 6 september 2010 15:19 schreef SemperSenseo het volgende:
[..]
Het is een cliché, maar waar! Die fonkelingen in haar ogen maakt het verschil in verliefd worden op haar, of slechts een knappe meid te vinden
Dit dusquote:Op maandag 6 september 2010 15:19 schreef SemperSenseo het volgende:
[..]
Het is een cliché, maar waar! Die fonkelingen in haar ogen maakt het verschil in verliefd worden op haar, of slechts een knappe meid te vinden
Dan gaan ze kapot!quote:
Doet dat geen zeer?quote:
Dat prikt, jouw zwemmertjes in haar ogen.quote:Op maandag 6 september 2010 17:11 schreef NeroClaudius het volgende:
Vind ze erg leuk en ik zwem ondertussen in haar ogen <3
Ogen kunnen echt wel een deal maker of breaker zijn hoorquote:Op donderdag 2 september 2010 20:13 schreef Bonzai. het volgende:
"Wat heb je mooie ogen" is vaak codetaal voor "wat heb je geile memmen
". Bij mij iig
![]()
Nu ga ik niet zeggen dat ik ogen totaal onbelangrijk vind, die kikkerogen van Amélie moet ik bijvoorbeeld niet van weten, maar over het algemeen boeit het me zeer weinig.
Maar zijn er mannen die het ook écht belangrijk vinden?
Wat vind jij dan echt mooie benen/billen? Ben ik benieuwd naar...quote:Op zaterdag 4 september 2010 20:39 schreef Stefanovich het volgende:
Ogen kunnen wel mooi zijn ja, maar het gaat vooral om het totaalplaatje van een gezicht... Mooie ogen, mooi haar, mooie vorm.. Ik val echter echt op benen en billen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |