Nee inderdaad.quote:foto Op woensdag 1 september 2010 12:30 schreef vosss het volgende:
[..]
Laat ik het dan anders zeggen.
Van mijn excollega's hoef ik persoonlijk geen kaartje. Het zijn collega's en geen vrienden. Geheel bewust overigens.
Zo, daar kan toch niemand meer over vallen als ik het zo zeg wel?
Ik ook. Of van mensen van Fok!quote:foto Op woensdag 1 september 2010 13:28 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Nee inderdaad.
Ik zou het namelijk wel leuk vinden als ik een kaartje zou krijgen van een ex-collega.
OMGquote:Op woensdag 1 september 2010 16:05 schreef XtremeNL het volgende:
Een kaartje met de tekst;
"Ik vond je altijd al een kankerlijer, maar overdrijven is ook een vak."
ik heb heeeeeeeel lang geleden, denk 9 jaar geleden, ooit een kaartje ontvangen van liesje1979quote:foto Op woensdag 1 september 2010 13:56 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Ik ook. Of van mensen van Fok!
Ik denk dat die jongen veel liever één uit honderd stuurt dan dat hij origineel uit de hoek komtquote:Op woensdag 1 september 2010 10:50 schreef AskBrad het volgende:
Sterkte is nogal Cliche, net als beterschap. Geloof mij; die vrouw krijgt 100 kaarten met "sterkte" erop.
Hoe goed ken je haar? wel eens op een feestje gezien? schrijf daar maar een verhaaltje over, of gewoon een leuk verhaal waar je haar in herkend, of waar je blij van wordt. dat leest ze vele malen liever.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop