FOK!forum / Relaties & Psychologie / Dagboek van een R&P-er Part II: Discussietopic
Rewoensdag 1 september 2010 @ 09:43


Alhier de inzendingen voor de dagboek van een R&P-er schrijfwedstrijd:

De hoofdpersoon:

quote:
Ferdinand van Rijckevorsel, althans volgens het bevolkingsregister van Alphen aan den Rijn gewoon op 25 oktober 1982 geboren als Ferdy de Rijk, is een leuke kerel, vindt hijzelf. Ferdinand was een hoogvlieger op de middelbare school, zijn favoriete vakken op het Ashram College waren natuurlijk de beta-vakken en Latijn. Zijn liefde voor de Latijnse taal komt nog steeds tot uitdrukking in zijn huidige vocabulaire. Na 5 makkelijke jaren was het een gemakkelijke stap naar het vak van technische natuurkunde op de TU van Delft, de 3 jaar bachelor gingen rap voorbij, althans bijna. Na een ruzie met Professor Brück over een futiliteit tijdens zijn stage mechanical engineering werd Ferdinand de opleiding ontzegd. Na een omzwerving via een studie filosofie op het Radboud studeert Ferdinand momenteel rechten aan de Universiteit van Leiden. Slim als hij is heeft hij een kamer weten te bemachtigen bij de dementerende Gerda Verlinde, een gepensioneerd lerares Latijn die hem onbewust financieel bijstaat. De studie loopt niet zoals het moet, teveel problemen met de hoogleraren die zijn weergaloosheid natuurlijk niet kunnen volgen. Het nieuwe jaar staat weer voor de deur, maar geen van de vakken kunnen hem interesseren en Ferdinand denkt er dan ook over om gewoon te gaan beginnen als jurist. Ooit heeft Ferdinand wel eens een vriendin gehad, maar meestal niet lang, meer dan wat neukvoer kon je het niet noemen. Hij ziet er natuurlijk perfect uit, alleen staat hij al 2 jaar droog. Vrienden heeft hij weinig, er valt gewoon geen conversatie op niveau mee te houden. Met een paar studiegenootjes heeft hij de Carneades societeit opgezet, maar dat wil ook nog niet echt vlotten, want de 4 leden, inclusief Ferdinand, zijn allemaal wat vreemd, zeg maar héél erg vreemd.
Onze schrijvers:

quote:
Dag 1 - september 1 - september 2 Re
Dag 2 - september 3 - september 4 tombolafan
Dag 3 - september 5 - september 6 GlenSpey
Dag 4 - september 7 - september 8 lieflijntje
Dag 5 - september 9 - september 10 I.R.Baboon
Dag 6 - september 11 - september 12 p-etr-a
Dag 7 - september 13 - september 14 Verbal
Dag 8 - september 15 - september 16 MYV
Dag 9 - september 17 - september 18 kenwel
Dag 10 - september 19 - september 20 BlueMage
Dag 11 - september 21 - september 22 DaMart
Dag 12 - september 23 - september 24 PhalanX
Dag 13 - september 25 - september 26 Seasushi
Dag 14 - september 27 - september 28 Franka
Dag 15 - september 29 - september 30 motorbloempje
Dag 16 - oktober 1 - oktober 2 Tha_Erik
Dag 17 - oktober 3 - oktober 4 Biancavia
Dag 18 - oktober 5 - oktober 6 MissBliss
Dag 19 - oktober 7 - oktober 8 Yuki
Dag 20 - oktober 9 - oktober 10 Blupper
Dag 21 - oktober 11 - oktober 12 Lindytje
Dag 22 - oktober 13 - oktober 14 Silenus
Dag 23 - oktober 15 - oktober 16 Xessive
Dag 24 - oktober 17 - oktober 18 Dastan
Dag 25 - oktober 19 - oktober 20 Beach
Dag 26 - oktober 21 - oktober 22 keep_walking
Dag 27 - oktober 23 - oktober 24 Barretje80
Dag 28 - oktober 25 - oktober 26 Snowcold
Dag 29 - oktober 27 - oktober 28 Keshet
Dag 30 - oktober 29 - oktober 30 Steve
Dag 31 - oktober 31 - november 1 babette21
Dag 32 - november 2 - november 3 Zhenar
De prijzen:

3x een boekenpakket bestaande uit:



Met dank aan Uitgeverij Nieuwezijds

Disccusieer hier over de inzendingen en de hoofdpersoon van de tweede dagboek van een R&P-er schrijfwedstrijd

[ Bericht 0% gewijzigd door Re op 02-09-2010 08:57:44 ]
Tha_Erikwoensdag 1 september 2010 @ 09:49
Kan niet wachten tot het verhaal op gang gaat komen.
motorbloempjewoensdag 1 september 2010 @ 10:12
Ben benieuwd wat we er dit jaar van maken! *O*
Biancaviawoensdag 1 september 2010 @ 10:14
Ik ben zeer nieuwsgierig naar dag 1, Re! Zet 'm op! :s)
seasushiwoensdag 1 september 2010 @ 11:53
ben benieuwd
Beachwoensdag 1 september 2010 @ 12:53
Als eerste lijkt me best wel lastig om te beginnen.
MYVwoensdag 1 september 2010 @ 13:31
Lijkt me lastig maar een uitdaging :D
GlenSpeywoensdag 1 september 2010 @ 13:40
Moet het stukje een bepaalde lengte hebben?
En als het klaar is plaats ik het dan in dit topic of stuur ik het per PM ofzo? :)
Rewoensdag 1 september 2010 @ 13:44
quote:
Op woensdag 1 september 2010 13:40 schreef GlenSpey het volgende:
Moet het stukje een bepaalde lengte hebben?
En als het klaar is plaats ik het dan in dit topic of stuur ik het per PM ofzo? :)
het moet minimaal 250 woorden zijn (met als richtlijn rond de 500 woorden), je kunt het insturen via de dagboekwedstrijd PM inbox
BlueMagewoensdag 1 september 2010 @ 15:37
Ook misschien wel even boeiend, eerste google hit: http://en.wikipedia.org/wiki/Carneades :)
Snowcoldwoensdag 1 september 2010 @ 16:37
Ik ben vast niet zo slim dat ik Latijn er in kan verwerken... Naja, ik ga het gewoon proberen. Verder wel een interessant karakter, ben benieuwd wat de schrijvers vóór mij er van gaan maken. ;)
Tha_Erikwoensdag 1 september 2010 @ 16:43
Latijn kan ik ook niet, en dat filosofische clubje wat ie heeft vormt ook een kleine uitdaging :D.
motorbloempjewoensdag 1 september 2010 @ 16:45
Quod licet Iovi, non licet bovi... :N
Tha_Erikwoensdag 1 september 2010 @ 16:47
Semper ubi sub ubi :D.

SPOILER
Always where under where.
BlueMagewoensdag 1 september 2010 @ 16:50
quote:
Op woensdag 1 september 2010 16:43 schreef Tha_Erik het volgende:
Latijn kan ik ook niet, en dat filosofische clubje wat ie heeft vormt ook een kleine uitdaging :D.
Laat je 'm toch uit dat clubje gegooid worden in jouw entry? :P
blupperwoensdag 1 september 2010 @ 20:22
Heb er zin in *O* , dat latijn kan nog moeilijk worden, en let niet op mijn d/t fouten :P
GlenSpeywoensdag 1 september 2010 @ 22:39
Jullie leggen de lat wel erg hoog met dat Latijn idd :P
tombolafandonderdag 2 september 2010 @ 07:54
OMG, denk ik veilig als reserve te staan, krijg ik meteen de tweede dag _O-
Spannend! *O*
Redonderdag 2 september 2010 @ 10:02
quote:
Op donderdag 2 september 2010 07:54 schreef tombolafan het volgende:
OMG, denk ik veilig als reserve te staan, krijg ik meteen de tweede dag _O-
Spannend! *O*
hehe, ja La_Vita bleek het toch ineens druk te hebben, maar tof dat je al in kan vallen, mijn stukje komt vanavond :)
tombolafandonderdag 2 september 2010 @ 10:04
quote:
Op donderdag 2 september 2010 10:02 schreef Re het volgende:

[..]

hehe, ja La_Vita bleek het toch ineens druk te hebben, maar tof dat je al in kan vallen, mijn stukje komt vanavond :)
Ik ben morgen vrij, dus dat komt goed uit ^O^
cablegunmasterdonderdag 2 september 2010 @ 17:50
quote:
Op woensdag 1 september 2010 22:39 schreef GlenSpey het volgende:
Jullie leggen de lat wel erg hoog met dat Latijn idd :P
ach dat valt ook wel mee niet alsof je elke dag in je dagboek over je latijn gaat zitten lullen.
*doet mee als reserve* :P
Zhenardonderdag 2 september 2010 @ 19:36
OMG, ik ben blij dat ik gewoon in het rijtje ben gezet, want dit wil ik niet missen :9~
Wel cool om weer de laatste te mogen doen, al kan ik me ook wel voorstellen dat iemand anders dat misschien deze keer wil doen. Dus mocht iemand het nog willen, dan wil ik best wel ruilen (als dat mag!)

Leuk profiel trouwens, daar kunnen we wel wat mee *O*
Redonderdag 2 september 2010 @ 20:47
Dagboek van een R&P-er Part II: De inzendingen
lieflijntjedonderdag 2 september 2010 @ 20:53
Omdat er meer mensen waren die dachten dat latijn lastig werd:

wikipedia helpt!
blupperdonderdag 2 september 2010 @ 21:48
Leuk begin van het dagboek, ben benieuwd naar de volgende inzending.
Revrijdag 3 september 2010 @ 08:22
quote:
Vrijdag 1 oktober 2010

Geacht dagboek,

Waar zal ik beginnen, een dagboek om mijn gedachten wat te sorteren. Een notitieblok van mijn denken en daden, een kijkje in mijn ziel.

Afgelopen maandag was het weer eens zover, die omhooggevallen Professor Hilten met zijn fiscale gebrabbel wilde niet in discussie met me gaan omdat ik niet wilde luisteren naar zijn slappe betoog. U bent narcist, was het enige wat hij me te zeggen had, ik wist wel beter.

Maar goed, waarom nu dit dagboek, het is best simpel, ik word wat ouder en heb besloten om eindelijk het een en ander uit mijn leven te delen, voor later om mijn memoires te publiceren.

Dus, ad pedem litterae!

Vanavond maar even het Leidse in de nieuwe garde aanschouwen van feuten, de onnozelen, en kijken of er nog wat jong vlees te scoren valt, het is alweer een tijdje geleden, maar ik ben dan ook niet echt op zoek geweest. Morgen volgt ongetwijfeld mijn succesverhaal, maar eerst nog even een leuke anekdote over Gerda, tante Gerda zoals ik haar noem, de naïeve schat.

Tante Gerda zit vast in het verleden, en dat is maar prettig ook. Na een pittige discussie over de beweegredenen van Horace, vertelde ze dat ze de notaris heeft opgedragen mij in haar testament op te nemen. Dat is toch mooi meegenomen. In ieder geval lijk ik op haar enige zoon, die 25 jaar geleden door middel van een mooi touw zijn leven heeft genomen. De kneepjes in mijn wang laat ik dan ook maar gelaten toe. Gerda is ziek, nee, niet haar Alzheimer; ze moet aan de bètablokkers. Note to self, die moet ik morgen dus ophalen bij de apotheek. De lichte hartaanval van vorige week moet haar natuurlijk vooralsnog niet fataal worden. Haar behandelend arts was trouwens ook niet het haantje de voorste in zijn klas, moest hem toch echt uitleggen dat het toch echt een hartaanval was geweest, hoe klein dan ook.

Maar goed, vanavond dus lekker even van de sfeer genieten in de stad, de geur van spanning en onnozelheid, een perfecte omgeving om vannacht eens goed te scoren. Blond en 18, dat is het recept.

Nou, dat viel toch wel mee zo’n stukje schrijven, het geeft inderdaad wat rust maar ik sta alweer te popelen om de rest met mezelf te delen voor later. Morgen dus meer, voor nu nog even een blik in mijn nieuwe spiegel en dan op pad.

Gegroet,

Ferdinand

PS. Niet vergeten om een vergadering in te lassen voor onze nieuwe sociëteit, ik ben het toch niet eens met ons credo.
toch maar ff hier geplaatst, tombolofan is next :)
Biancaviavrijdag 3 september 2010 @ 08:41
Is het misschien mogelijk om een 'Volg topic' knop op het inzendingentopic te plaatsen?
Godtjevrijdag 3 september 2010 @ 08:43
quote:
Op vrijdag 3 september 2010 08:41 schreef Biancavia het volgende:
Is het misschien mogelijk om een 'Volg topic' knop op het inzendingentopic te plaatsen?
Als je in het topic zit onderstaande tekst in je adresbalk zetten en op enter drukken

quote:
javascript:addTVP();
Biancaviavrijdag 3 september 2010 @ 08:47
quote:
Op vrijdag 3 september 2010 08:43 schreef Godtje het volgende:

[..]

Als je in het topic zit onderstaande tekst in je adresbalk zetten en op enter drukken
[..]


Wat een truc! *O*
Godtjevrijdag 3 september 2010 @ 08:48
quote:
Op vrijdag 3 september 2010 08:47 schreef Biancavia het volgende:

[..]

Wat een truc! *O*
Best handig het banmeld topic in je MyAT :7
Zhenarvrijdag 3 september 2010 @ 12:20
quote:
Op vrijdag 3 september 2010 08:22 schreef Re het volgende:

[..]

toch maar ff hier geplaatst, tombolofan is next :)
Top begin! Alles is (ogenschijnlijk) nog in orde, maar er druipen al wel een paar onderhuidse problemen door... Ben benieuwd waar het heen gaat vanaf hier :s)
babette21vrijdag 3 september 2010 @ 18:08
Goed begin.... ik zie wel één of andere vette detective voor me, zo met dat testament en alles :9

Zhen, gelukkig ben je niet boos! :@

En van mijn Latijn is weinig over (op "veni bibi vomi" na ;) ), maar tegen de tijd dat ik aan de beurt ben hebben jullie dat er vast wel uitgeramd ;)
cablegunmastervrijdag 3 september 2010 @ 22:19
quote:
Op vrijdag 3 september 2010 18:08 schreef babette21 het volgende:
Goed begin.... ik zie wel één of andere vette detective voor me, zo met dat testament en alles :9

Zhen, gelukkig ben je niet boos! :@

En van mijn Latijn is weinig over (op "veni bibi vomi" na ;) ), maar tegen de tijd dat ik aan de beurt ben hebben jullie dat er vast wel uitgeramd ;)
dat weet je nooit , verhalen gaan alle kanten op :Y
seasushizaterdag 4 september 2010 @ 10:20
quote:
Op vrijdag 3 september 2010 08:43 schreef Godtje het volgende:

[..]

Als je in het topic zit onderstaande tekst in je adresbalk zetten en op enter drukken
[..]


Euhhhh, zeg ik nou iets geks als bookmarken genoeg is?
dagboekwedstrijdzaterdag 4 september 2010 @ 12:30
Zaterdag 2 oktober 2010

Alter Ego, (briljante aanhef voor een dagboek, al zeg ik het zelf)

Ik heb getwijfeld om mijn belevingen van gisteren hier te noteren. Maar immers; in memoires komen altijd wat zwarte bladzijden te pas, dus ik heb besloten mij over mijn trots heen te zetten. Ik heb het nu over de avond die ik gisteren beleefd heb na mijn pen neergelegd te hebben.

Het begon goed. Tante Gerda was in een vrolijke bui dus ze gaf me honderd euro om me mee te vermaken. Dat verdien ik ook; ik moet zo dadelijk natuurlijk nog naar de apotheek voor haar medicijnen, nogal logisch dat daar iets tegenover staat.

Met een goed gevulde portefeuille en vol goede zin toog ik de stad in. Ik besloot eens te gaan kijken bij “de bonte koe”, een gezellig maar kneuterig cafeetje hier in Leiden. Niet een etablissement waar ik normaal te vinden ben, maar ik wilde eens in ander water vissen dan normaal. Na een paar biertjes zag ik een meisje staan dat min of meer aan mijn maatstaven voldeed. Goed, ze was wat stevig, maar daar zie je niks van in het donker. Ik zag dat ze aan de spa rood zat, dus ik wenkte de barman om haar een drankje aan te bieden. Natuurlijk geen spa rood, dat is voor het gepeupel, dus ik liet hem met een glas rode wijn naar haar toe gaan.

In eerste instantie keek ze verbaasd, en nadat de barman mij had aangewezen glimlachte ze even, waarna ze haar hoofd schudde. Ik was verbijsterd. De barman gaf mij de wijn met de mededeling “dat de dame het niet aan wilde nemen”. Daarop ben ik naar haar toe gegaan met de wijn, om te vragen wat haar bezielde. ‘Ze dronk geen alcohol’, deelde ze mee. Ik begon te lachen; wat een onzin… Daarop beet ze me toe dat ze ook niet van mannen hield die wel alcohol dronken.

Deze belediging kon ik natuurlijk niet accepteren, en ik vroeg haar lieflijk of ze eeuwig maagd wilde blijven, aangezien geen nuchtere man haar ooit zou neuken.

Wat er toen gebeurde… Het lelijke mens pakte de door mij betaalde rode wijn. Ik dacht nog even dat ze me gelijk gaf, en dat ik haar mee naar huis zou kunnen nemen. Maar de heks goot de inhoud van het glas over mijn net nieuwe witte overhemd, draaide zich om en liep weg… Vrouwen…! Semper Idem!

Oh, ik word weer kwaad nu ik dit opschrijf. Als ik zo naar de apotheek ga dan zal ik meteen kijken of er iets rustgevends voor mezelf te krijgen is. Vanavond vergadering van de sociëteit, dan moet ik natuurlijk wel mijn kalme en stabiele zelf zijn.

Totus Tuus

Ferdinand

Ingezonden door tombolafan
Greyszaterdag 4 september 2010 @ 12:32
Tombola!
MissBlisszaterdag 4 september 2010 @ 12:34
Leuke stukjes al! *O*
DaMartzaterdag 4 september 2010 @ 12:43
Leuke stukjes al, begint goed *O*.
Tha_Erikzaterdag 4 september 2010 @ 13:05
Heel leuk, Ferdinand wordt al steeds completer :Y.
BlueMagezaterdag 4 september 2010 @ 17:07
Haha ik moest lachen om Tombola's entry idd. :D Wordt erg leuk, gaat nog lastig worden om de 20ste een origineel/leuk stuk te schrijven dat zie ik al wel. :)
Remaandag 6 september 2010 @ 19:04
nieuw stukje *O*

Zondag 3 oktober 2010

Salve pagina,

Zondag uitslaapdag... was het maar zo'n feest. Tante Gerda wekte me vanmorgen om acht uur, of ik haar even naar het koorgenootschap kon brengen. Moest ik haar dus weer uitleggen dat ze al drie jaar niet meer bij het koor zit. Is die alzheimer medicatie nog wel goed? Afijn, ik terug het bed ingedoken, maar de slaap was ver te zoeken.
Ik kon mijn gedachten niet meer van de sociëteitsvergadering van gisteravond afhouden. Peter-Paul (alias PeePee, een nick die hij niet enkel aan zijn naam te danken heeft) bleef er maar op hameren dat we meer leden moeten hebben. Kneus. Alsof dat nog niet duidelijk was.

Naderhand nog maar even richting de stad gedoken, a man on a mission zullen we maar zeggen. In de plaatselijke nachtclub bleek er echter een kinderfeestje; er liep alleen maar spul van een jaar of vijftien rond. Het bier was ook al drie keer niks, zal
wel zijn geïmporteerd vanuit de Achterhoek.

Maargoed, vandaag had ik alle tijd om nog even te werken aan een project voor volgende week. Nou goed, project is misschien wel een groot woord. Opstel klinkt al beter. Die docenten op de uni denken zeker dat ze voor een basisschoolklas staan.
Misschien moet ik toch maar eens gaan kijken of ik niet gewoon een baantje als jurist kan krijgen. Wellicht hebben de broertjes Moszkowicz nog een vacature vrij...

Ow, tante Gerda staat te bleren dat de Berlijnse muur is gevallen, ik ga het hier dus maar afronden en Discovery Channel afzetten.

Usque cras,
Ferdinand.

Ingezonden door GlenSpey
Tha_Erikmaandag 6 september 2010 @ 20:09
Tante Gerda _O_.
tombolafanmaandag 6 september 2010 @ 20:11
Whahahahaha, de Berlijnse muur gevallen _O_
MYVmaandag 6 september 2010 @ 22:31
Erg leuke stukjes, ik kan niet wachten _O_
Verwacht van mij geen humor maar meer serieus :) Geen idee waarom, heb het gevoel dat dit persoon iets mist in zijn leventje wat ik hem misschien kan geven.
cablegunmastermaandag 6 september 2010 @ 22:34
leuk verhaal , ik ga proberen er een goede entry aan vast te knopen.
Ik vind het zonde als de lijn verbreekt. :Y

Edit: ah de persoon in kwestie heeft gereageerd hoor ik van Re. dus nog even wachten :P .

[ Bericht 30% gewijzigd door cablegunmaster op 06-09-2010 23:36:52 ]
BlueMagedinsdag 7 september 2010 @ 17:32
Ik lig hier weer in een deuk om die Berlijnse muur, leuk verzonnen. :) Hoewel het natuurlijk voor de afwisseling ook goed is als er wat meer serieuze stukken komen, tenslotte is het een dagboek dus die Ferdinand kan ook best heel erg onzeker en depressief zijn en dat verhullen met z'n vervelende asociale acties maar er wel open over schrijven in z'n dagboek. ;)
seasushiwoensdag 8 september 2010 @ 08:19
ligt het nou aan mij of is Ferdinand niet zo consequent in het schrijven in zijn dagboek? Of is hij op een andere plek verder gegaan?
tombolafanwoensdag 8 september 2010 @ 10:10
quote:
Op woensdag 8 september 2010 08:19 schreef seasushi het volgende:
ligt het nou aan mij of is Ferdinand niet zo consequent in het schrijven in zijn dagboek? Of is hij op een andere plek verder gegaan?
Nee hoor, om de twee dagen komt er een pagina :)
1e was donderdag geplaatst (en vrijdagochtend ook hier)
2e was zaterdag geplaatst
3e was maandag geplaatst

dus de volgende komt vanavond ;)
seasushiwoensdag 8 september 2010 @ 11:51
Mea culpa. :) . Ik heb slordig gelezen
Rewoensdag 8 september 2010 @ 23:03
quote:
Maandag 4 Oktober, Lectori salutem, Tante Gerda bonkte vanmorgen alweer vroeg op mijn deur. Begrijpt dat vrouwmens niet dat uitslapen, niet mijn tijd verdoen is zoals zij beweerd maar wel degelijk een noodzakelijk kwaad is! Er zijn mensen door kleinere dingen gek geworden.

In ieder geval had ze ontdekt dat ik al drie maanden geen toelage betaald zou hebben.. Hoe komt ze erbij! En al is dat zo, ik doe genoeg ervoor, betaling in natura noemt men dat toch? Van Balen, die wagelijke vent van hiernaast, zal wel weer eens naar haar afschriften gekeken hebben, als hij niet zo’n lekker mokkeltje als dochter had, had die vent al lang een proces wegens smaad aan zijn broek gehad. Hoewel dat misschien nog best een leuke zaak zou kunnen worden. Enfin, heb gezegd dat ik der vorige maand handje contantje t geld van deze en vorige maand gegeven heb. Kon ik nog even doorslapen voor mijn middagcollege begon. Gisteren nog even met de mannen van Carneades een goudblonde jongen gaan happen in de koe. Bleek zowaar dat Willem Jan het zusje van PeePee gepakt had voor een avondje. Gaat die pik ook nog allemaal lopen opscheppen over zijn mooie neuksletje. Peepee kon het natuurlijk niet waarderen, dat zo´n walgelijke vent over zijn lieve zusje heen gegaan was. Maar goed, Abundat dulcibus vitiis. Kortom ik heb me kapot gelachen, jammer dat Willem Jan al met haar aan de haal gegaan is. Misschien moet ik die pik eens op zijn plek zetten, en serieus eens werk maken van t mokkeltje. Wel prettig: PeePee´s zusje wil wel lid worden en wat leuke vriendinnen meenemen om te kijken of ze ons wat vinden en lid willen worden. Appeltje eitje zeg ik en dan stoppen ze misschien ook een keertje met dat gezeik. Dat opstelletje dat ik moest schrijven heb ik net ingeleverd bij de prof. Als dit toch het niveau moet zijn, dan wordt het tijd dat ik iets anders ga zoeken. Een studie heb je toch alleen maar nodig als je prof wilt worden? En waarom zou een mens dat in hemelsnaam willen? Heb trouwens een paar leuke bureautjes opgezocht, misschien dat ik van de week een paar mooie briefjes de deur uit ga doen. Maar eerst eens bedenken wat mijn eisen zijn, er zullen vast meerdere gegadigden geïnteresseerd zijn. Groet, Ferdinand
*O* I.R.Baboon is next *O*
Zhenarwoensdag 8 september 2010 @ 23:30
Leuk hoe het personage en zijn omgeving zich ontwikkelen! *O*
Er mag van mij inmiddels wel een overkoepelende verhaallijn inkomen. Tot nu toe is er nog niet echt een conflict (in welke zin van het woord dan ook), en dat is toch wel wat de spanningsboog scherp houdt. Ben benieuwd of iemand het lef heeft om een heftige ontwikkeling in gang te zetten... het kan nog alle kanten op! :9~
Biancaviadonderdag 9 september 2010 @ 09:52
Ja, dat vind ik ook. Het kabbelt allemaal maar een beetje voort.
Barretje80donderdag 9 september 2010 @ 10:01
Ook ik ben benieuwd wat er aan zit te komen..
Over 20 dagboek dagen ben ik aan de beurt en dan mag er toch al wel iets gebeurt zijn..
Dus de ideeen laat ik nu maar voor wat ze zijn..

overigens.. kunnen er in het volgende stukje iets meer enters, of ben ik de enige die daar ietwat moeite mee heeft?? :@
cablegunmasterdonderdag 9 september 2010 @ 11:36
quote:
Op donderdag 9 september 2010 10:01 schreef Barretje80 het volgende:
Ook ik ben benieuwd wat er aan zit te komen..
Over 20 dagboek dagen ben ik aan de beurt en dan mag er toch al wel iets gebeurt zijn..
Dus de ideeen laat ik nu maar voor wat ze zijn..

overigens.. kunnen er in het volgende stukje iets meer enters, of ben ik de enige die daar ietwat moeite mee heeft?? :@
ja jij bent de enige, het blijft een verstrooide beta dude ;) . He doessnt give a fuck hoe het er staat als het er maar staat ;) .
Barretje80donderdag 9 september 2010 @ 12:03
quote:
Op donderdag 9 september 2010 11:36 schreef cablegunmaster het volgende:

[..]

ja jij bent de enige, het blijft een verstrooide beta dude ;) . He doessnt give a fuck hoe het er staat als het er maar staat ;) .
gelukkig ben ik ook geen beta dude O-) .. die kunnen OOK vallen over taal hoor..
lieflijntjedonderdag 9 september 2010 @ 23:45
Door t knippen plakken is t zo gekomen :(
Op mijn pc zaten er wel degelijk alinea's in. Stom wou te snel zijn, en had al verzonden voordat ik t gezien had :@
I.R.Baboonvrijdag 10 september 2010 @ 15:43
*tvp voor vanavond*
I.R.Baboonvrijdag 10 september 2010 @ 22:43
Zo, het was een half uurtje gewoon die stream of consciousness laten gaan (want ik was natuurlijk veel te laat begonnen) maar het is gelukt (tenminste, dat denk ik, maar dat afraffelen past natuurlijk uitstekend bij de hoofdpersoon).
BlueMagevrijdag 10 september 2010 @ 23:26
quote:
Op vrijdag 10 september 2010 22:43 schreef I.R.Baboon het volgende:
Zo, het was een half uurtje gewoon die stream of consciousness laten gaan (want ik was natuurlijk veel te laat begonnen) maar het is gelukt (tenminste, dat denk ik, maar dat afraffelen past natuurlijk uitstekend bij de hoofdpersoon).
Ik vond 'm wel leuk idd, Ferdinand is echt een ergerlijk persoon die me aan iemand die ik ken irl doet denken. :D (ja zulke grote klootzakken bestaan echt :') )
Rezondag 12 september 2010 @ 17:47
quote:
Op vrijdag 10 september 2010 22:52 schreef Mordreth het volgende:
Dinsdag 5 Oktober,

Vanmorgen wakker met een kater. Het was gisteren dierendag, dus dat lijkt me niet meer dan toepasselijk. Terwijl ik enige uren in de foetushouding in bed lag, peinsde ik over de staat der dingen. Van mijn avond kon ik me weinig meer herinneren, behalve dan dat ik me eenzaam voelde en dacht aan al die dieren die speciale brokjes kregen en hoe ik zelf mijn halveliterblikken albertheynpils naar binnen moest tikken. Quod licet Bovi non licet Iovi mijn reet!
Gelukkig kwam na enige uren contemplatie verlichting. De gedachte van vrouwelijk gezelschap binnen Carneades wist mijn kater een gouden randje te geven. Uiteindelijk kwam ik euforisch uit bed, at twee broodjes bapao die ik wegspoelde met een restje bier van gisteren en begon ik op zoek te gaan naar de reglementen van Carneades. Ik wist dat die malloot van een Martijn-Gijs onze eerste zeven vergaderingen annex bacchanalen bezig was geweest met het opstellen van zo complex mogelijke statuten, maar toch stond ik perplex toen ik in mijn mailbox 37 A4tjes aantrof met daarin uiterst minutieus beschreven hoe vaak Io Vivat gezongen diende te worden wanneer iemand een rondje schelvispekel bestelde, dat er tussen 4 over 4 en 7 over 4 geen bier besteld mocht worden uit solidariteit met de bedreigde mestvaaltpijlstaartlarve (waar ik op google niks over kon vinden, dus ik denk dat die pik me in de maling nam – de hufter) en dat we in het geval dat er oorlog kwam tussen Kiribati en Nicaragua ons leven zouden moeten geven voor de Kiribaten.

Hieromheen had hij een lulverhaal bedacht dat Carneades dit alles in een vaas gekrast had die via de priorij van Sion, kruisvaarders, ridders van de heilige graal en napoleon uiteindelijk bij zijn oudoom Zebedeus gekomen zou zijn. Maar goed, ik moest dat geouwekut doorworstelen omdat ik zeker was dat die pikkebaas ergens iets over het lidmaatschap van vrouwen geschreven had. En ja hoor, in een voetnoot op pagina 33 (die gast weet écht niet hoe hij met wijven moet omgaan) stond dat vrouwen alleen kandidaatslid mochten worden, dat ze daarvoor de rechterhelft van hun hoofdhaar af moesten scheren, de eerste 43 decimalen van pi uit hun hoofd zouden moeten leren en dat minstens 87,5% van de leden hiermee zou moeten instemmen.

Ik besloot hem te bellen dat dit misschien net iets te absurd was, maar hij was onvermurwbaar, en zei dat we als we zo zouden beginnen er wel meteen mee zouden kunnen uitscheiden omdat elke janhagel dan zou denken dat ie wel even praeses kon worden. Het is een klotekut, maar hij had natuurlijk wel gelijk. Per aspera ad astra is niet voor niets mijn levensmotto, dus zou het met mijn charmes geen probleem moeten zijn om die mokkels zo ver te krijgen dat ze iets tijdelijks als haar zouden opgeven voor de eeuwige roem van het gastcarneadeslidmaatschap. Bovendien, op domme wichten zit een man van mijn kaliber natuurlijk niet te wachten.

Om nieuwe ideeën op te doen en vooral omdat er niets meer in mijn koelkast te vinden was zonder lichte schimmelsporen besloot ik mezelf voor het eten uit te nodigen bij Tante Gerda en at driekwart van haar tafeltjedekjemaaltijd op. Uit de goedheid van mijn hart keek ik daarna mee naar GTST. Terwijl ze maar bleef vragen of Robert en Laura ooit weer bij elkaar kwamen en wat er met Frits van Houten gebeurd was, slaagde ik erin om de perenlikeur uit haar dressoir te vissen. Het was ranzige zoete bocht, maar na een halve fles merkte je daar niks meer van. Daarna weet ik het niet meer precies, ik denk dat ik even mijn conscientia kwijt was, maar nadat Gerda met een natte doek in mijn gezicht sloeg werd alles weer helder. Ik heb m’n dag nu weer gereconstrueerd op papier en een pakje stimorol in m’n mik geschoven. Nu voel ik me weer fris en ga ik PeePee maar eens bellen, misschien dat die gast nog goede moves weet om die mokkels lid te krijgen.

Bibendi te salutant!

Ingezonden door I.R.Baboon
quote:
Op zondag 12 september 2010 17:46 schreef Re het volgende:
Woensdag 6 oktober,

Faeces!

Er is iets verschrikkelijks gebeurd. Toen ik gisteravond terugkwam van de sociëteit, waar ik vergeefs geprobeerd had het gesprek naar een nieuw credo te bewegen terwijl de anderen alleen wilden praten over mogelijke vrouwelijke leden, zat ik er helemaal doorheen. Het leven scheen mij nutteloos toe als ik niet eens drie brallerige ballen kon overtuigen.

Ik wilde iets totaal anders doen en probeerde te bedenken wat. Als dit tenslotte mijn memoires moeten worden, dan is het onvoldoende om op de huidige voet door te gaan. Ik moet iets doen waarmee ik mezelf onsterfelijk maak. Helaas loop ik al tegen de dertig – te oud om nog ergens mee op te vallen als ‘de jongste ter wereld die…’ – en heb ik geen bijzonder talent, behalve voor neuken.

Terugblikkend denk ik dat die gedachte me zo vastgreep dat ik meteen een plan voor de avond had. Ik snuffelde even onder mijn oksels en besloot dat het prima in orde was, dus toog ik naar de voordeur.

Onderweg werd ik echter tegengehouden door tante Gerda, die een probleem had met haar afstandsbediening. Ik wist het probleem snel op te lossen door de aanknop van de televisie in te drukken en wilde haar een goede avond wensen – ik had wel wat belangrijkers te doen dan met haar blijven praten want mijn balzak stond op knappen. Zij gaf me echter een kus op mijn wang en kneep me in mijn bil.

Wat er toen gebeurde, ging zo snel dat ik het niet eens precies meer weet, zeker niet gezien de aangeschoten toestand waarin ik verkeerde. Het komt erop neer dat ik met tante Gerda in bed belandde. Ik weet zeker dat het initiatief van haar kant kwam, maar ik weet niet zo zeker of ik er afwijzend tegenover stond. Evenmin weet ik of ik het zo onprettig vond als ik het nu vind, bij mijn volle en nuchtere verstand. Ik ben bang dat het lekker was. Ik ben bang dat ik vanavond weer bij haar langs zal lopen om te proberen of ze me aanziet voor haar lang geleden overleden Marinus. Als ik lijk op de zoon die ik tot voor kort in haar ogen was, kan ik ook best doorgaan voor haar man. Toch?

Nee. Ik mag dit niet willen. Ik ben er om tante Gerda leeg te zuigen, niet andersom. En daarmee basta.

Ingezonden door p-etr-a
V. is next :)
Zhenarzondag 12 september 2010 @ 17:50
Okee, deze ontwikkeling had ik nog niet bedacht. Briljant! :D _O_
seasushizondag 12 september 2010 @ 18:14
Geweldig!
Biancaviazondag 12 september 2010 @ 18:35
Ah, kijk, eindelijk een onvermoede ontwikkeling. ^O^
p-etr-azondag 12 september 2010 @ 19:39
Hij staat er al op, leuk! Bedankt voor de toffe reacties tot nu toe.

Ik ben benieuwd hoe het verdergaat. :D
Copycatzondag 12 september 2010 @ 20:29
Goeie ontwikkeling!

Vind het trouwens wel jammer dat dat speciale account waarmee de bijdragen werden gepost, weer aan de kant is geschoven. Was zo lekker eendudig :+ .
Rezondag 12 september 2010 @ 22:27
Dat kwam doordat ik ff weg was, vanaf nu gaan we weer verder met dat account
Copycatzondag 12 september 2010 @ 22:47
Mooi! Dan is het weer eendudig!
BlueMagemaandag 13 september 2010 @ 10:06
Dit is een leuke wending, als ik dadelijk moet schrijven kan ik hier wel wat mee, misschien. :)
V.maandag 13 september 2010 @ 15:30
p-etr-a, je wordt bedankt _O- o|O

V.
tombolafandinsdag 14 september 2010 @ 15:30
quote:
Op maandag 13 september 2010 15:30 schreef Verbal het volgende:
p-etr-a, je wordt bedankt _O- o|O

V.
Ik ben benieuwd! *O*
V.dinsdag 14 september 2010 @ 16:00
Hij is inmiddels al een tijdje in het bezit van Re :)

V.
Redinsdag 14 september 2010 @ 16:01
en hij zal zo geplaatst worden :)
V.dinsdag 14 september 2010 @ 16:01
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 16:01 schreef Re het volgende:
en hij zal zo geplaatst worden :)
Ninja-reactie ^O^

V.
Redinsdag 14 september 2010 @ 16:02
ik ben zo snel joh met sommige dingen :)
V.dinsdag 14 september 2010 @ 16:06
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 16:02 schreef Re het volgende:
ik ben zo snel joh met sommige dingen :)
Het was trouwens geen kritiek, hoor :)

V.
Redinsdag 14 september 2010 @ 16:10
dat had ik al door :)
V.dinsdag 14 september 2010 @ 16:10
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 16:10 schreef Re het volgende:
dat had ik al door :)
Da's mooi dan :)

V.
Redinsdag 14 september 2010 @ 18:22
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 18:15 schreef dagboekwedstrijd het volgende:
Donderdag 7 oktober

Quod rectum,

Ik weet bij nader inzien niet of dit dagboek zo’n briljant idee was, gezien de ordinaire wendingen die (juist nu, toeval?) plaatsvinden in mijn leven, en die ik dan weer moet opschrijven. En teruglezen. Waarom gebeurt dit? Wellicht zoek ik juist onbewust het drama op en word ik zo de protagonist van mijn eigen literaire successtuk? Een schelmenroman devant la lettre? Ik Ferdinand van Rijckevorsel? Mon cul! Ik ben me gewoon aan het prostitueren voor een nalatenschap. Althans, dat hoop ik. Liever een hoer dan een pre-necrofiele bejaardenketser.

Hoe dan ook, de twijfel over deze verslaglegging slaat toe, zeker als ik bedenk wat er vandaag weer is gebeurd. Ik heb al mijn concentratie nodig om dit probleem het hoofd te bieden. Aan de andere kant… als het zo’n wicht als Anne Frank lukte om haar lieve Kitty al dagelijks haar ‘ellende’ toe te vertrouwen, moet het iemand van míjn kaliber toch zeker lukken. Als we het dan toch over drama hebben…

Na gisteravond de vorige pagina’s vol te hebben geschreven, heb ik tegen de stress, hoofdpijn en afkeer van mezelf een halve fles Havana Club naar binnen getikt om daarna heerlijk in een droomloos coma te lazeren.

Vanochtend bleek de rum de herinneringen echter niet te hebben gewist. Integendeel. Ik krijg maar niet uit mijn hoofd wat mij bezielde. Kijk Gerda… o mijn god, ik ga haar al Gerda noemen… TANTE Gerda is van zichzelf natuurlijk volkomen ontoerekeningsvatbaar, al begrijp ik donders goed dat zij van iemand met mijn bouw en uiterlijk zelfs op háár leeftijd nog een natte onderbroek krijgt. Maar ik heb alleen de alcoholica als excuus. En een nogal slap excuus, want als ik hem ondanks dat heroïsche promillage nog omhoog weet te krijgen, mag ik toch ook op zijn minst verwachten dat mijn craniale vermogens zich niet geheel uitschakelen. Maar daar lag ik op mijn rug, terwijl dat rimpelige oude lijk mij bereed alsof ze Anky van Grunsven zélf was, haar slappe bleke borsten als twee vleesgeworden theezakjes meeklotsend op de maat.
Ik zag het wel, maar registreerde het niet, ken je dat? Ja, nú, maar dat is niet echt op tijd, hè? Rijkelijk te laat zelfs.

Af-grij-se-lijk, de rillingen lopen mij nog steeds over mijn hele goddelijke lijf. Toegegeven, afgezogen worden zonder tanden is een ongeëvenaard genot dat ik op zich iedereen zou willen aanraden, maar het weegt niet op tegen de herinneringen, de beelden en vooral het odeur die bij zo'n hele gerontofiele vrijage komt kijken. Die Kukident-geur is al amper van je lul af te schrobben, maar echt, lief dagboek, het haalt het niet bij de lucht van een lekkend stoma. En tante Gerda maar roepen: "Spritz mich, spritz mich!", als was ze een volleerde Teutonische pornoster, terwijl ze zichzelf met een groot, erotisch bedoeld gebaar insmeerde met halfverteerde Tafeltje-Dekje-smurrie.

Nee, het mag duidelijk zijn dat dit zeer zeker niet voor herhaling vatbaar is.

Ik weet niet hoe ik de dag ben doorgekomen. PeePee stelde voor om rond het middaguur een broodje geitenkaas met honing en pinoli’s te scoren bij Rembrandt, maar de bitterwrange smaak van de lauwwarme Chèvre bracht beelden en geluiden terug die ik niet wilde zien en horen. Dan luister ik nog liever naar het intellectueel uitgedaagde gebral van PeePee.

Toen ik halverwege de middag thuis kwam lag er een bubbeltjesenveloppe op de trap met mijn naam in een kinderlijke hanepoot. Geen adres, dus hij was hier gewoon persoonlijk in de bus gemieterd. Of hij was van Tante Gerda. Perish the thought. Aangezien mijn hoofd te hard bonkte om de trap te nemen, ging ik op de derde tree zitten en scheurde de enveloppe open. In hetzelfde spijkerschrift stonden vier woorden die mijn maag bijna deden omdraaien:

'Ik heb jullie gezien'


Als bewijs zat een foto bijgesloten, blijkbaar genomen door een kier tussen de zware, velours gordijnen van Tante Gerda’s ‘boudoir’, met daarop mijn verhitte hospita, full frontal op handen en voeten, ogen dicht en haar tandeloze mond een extatische gitzwarte ‘O’. Daarachter, naakt als een baby en net zo frontaal als dat geile karkas, ikzelf, terwijl ik duidelijk bezig ben met een handeling die niet anders valt uit te leggen dan ‘de pruimen op sap zetten’.

Dit testimonium paupertatis was de druppel die mijn maag deed overlopen, alter ego. Ik ben meteen naar boven gerend om dit van me af te schrijven, al lucht het nog geenszins op, moet ik zeggen.

Dit mag nooit bekend worden. NOOIT!

Ingezonden door Verbal

*O*
seasushidinsdag 14 september 2010 @ 18:29
_O_ wow! _O_
frankadinsdag 14 september 2010 @ 19:36
Haallllooo!!! Kon de lat nog hoger?!
p-etr-adinsdag 14 september 2010 @ 19:40
Geweldig!
tombolafandinsdag 14 september 2010 @ 19:45
_O_ *O*
BlueMagedinsdag 14 september 2010 @ 21:41
Hehe 't wordt alsmaar leuker, nou kabbelt het iig niet meer eindeloos voort. :D
MYVdinsdag 14 september 2010 @ 22:26
Man o man hoe ga ik dit overtreffen morgen :')
cablegunmasterdinsdag 14 september 2010 @ 22:57
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 22:26 schreef MYV het volgende:
Man o man hoe ga ik dit overtreffen morgen :')
dat dacht ik ook :P
V.woensdag 15 september 2010 @ 07:20
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 19:36 schreef franka het volgende:
Haallllooo!!! Kon de lat nog hoger?!
:@

Het is allemaal de schuld van p-etr-a, die maakte allemaal dingen in mij los (heb nog nooit zulke ranzige dingen geschreven _O- )

V.
V.woensdag 15 september 2010 @ 07:20
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 22:26 schreef MYV het volgende:
Man o man hoe ga ik dit overtreffen morgen :')
Gewoon doen :)

Ik ben benieuwd wat er nu gaat gebeuren c_/

V.
seasushiwoensdag 15 september 2010 @ 09:25
Als deze lijn zich doortrekt mag binnenkort het dagboek van Ferdinand alleen nog maar in KPD staan >:)
Copycatwoensdag 15 september 2010 @ 09:29
Gerontofiele vrijage

Hulde V.!
Barretje80woensdag 15 september 2010 @ 10:43
oei oei oei!

het is een mooi dagrapportje geworden!
ben benieuwd naar het verloop
* laat alle ideeen die ze had los.. tegen de tijd dat ik aan de beurt ben is de bom toch al compleet gebarsten! :o *
Jumparounddonderdag 16 september 2010 @ 12:03
mooi man :')
V.donderdag 16 september 2010 @ 18:18
Was het vervolg er al? *O*

V.
Redonderdag 16 september 2010 @ 18:32
yup, wordt zo geplaatst *O*
Redonderdag 16 september 2010 @ 19:15
quote:
Op donderdag 16 september 2010 19:13 schreef dagboekwedstrijd het volgende:
Vrijdag 8 oktober,

Vandaag was misschien wel een gitzwarte dag in mijn leven, ik heb toegeveven aan de zwakkere, aan de man of vrouw die mij betrapt heeft op een erotisch samenzijn met mijn demente tante Gerda, TOEGEVEN, ik? ja ik Ferdinand ja. En het is mijn taak, nee mijn plicht aan de hele wereld dit memoires zo in te vullen dat iedereen verbluft zal zijn wanneer ik dit een keer met een goede hoop de markt op slinger, dus zal ik deze gruwelijke dag maar beschrijven.
Natuurlijk zit het briefje van de onbekende nog steeds in mijn hoofd, de gitzwarte letters ''Ik heb jullie gezien! hebben zich in mijn hersens getekend misschien wel gebrand en maken het zo dat ik ze als ik mijn ogen sluit voor rust ik ze altijd terug zie keren. Willen jullie werkelijk weten wat ik gedaan heb?
Goed dan, Nadat ik bijna een vrachtschiplading aan alcohol mijn bloedbanen heb ingedrukt kwam ik tot de conclusie dat ik dit maar op een manier kon oplossen. Ik heb een hele grote poster gemaakt met de tekst ''Gezien is gezien, ik geef gewonnen, kom maar met uwe voorstel''
Nou zullen de buren wel denken.. is die Ferdinand krankjorum geworden? En wat vindt dat oude besje ervan dat hij dit op zijn deur plakt? Maar mijn buren zijn nare mensen, en heb ik dus ook het volste vertrouwen dat wanneer zij mij afkeuren met dit ik ze nog wel eens een poeppie zal laten ruiken, ooit.

Ik heb me toen flink zitten bezatten en heb alles even van me afgegooid. Ik heb Gerda een slaappil gegeven zodat het oude besje mij niet weer in een erotisch spel kan verleiden. Ik ben de stad ingeweest. Gewoon even alles boel de boel laten en de kroeg induiken. Toen ik daar een blond meisje zag zitten stapte ik direct op haar af. ''Deze actie werd mede mogelijk gemaakt door drank!'' schoot er door mijn hoofd en ik moest grinikken.
Het meisje keek op en lachte terug. Ze heette Madelief en was een student, de alcohol vloeidde rijkelijk, zelfs zo rijkelijk dat ik een ongelovelijke aandrang begon te krijgen. En zij ook want terwijl ze vroeg of ik mee naar huis ging om ''Koffie te drinken'' twinkelde haar ogen. We hebben samen het spel der liefde bedreven maar dan zonder liefde want ik ben weggegaan erna. Ze begon te zeuren over een relatie en een man als ik laat mij natuurlijk niks opdringen!
Nou ja, wat zal ik verder zeggen.. een zoete beeindiging van een gitzwarte dag, de dag dat ik, Ferdinand van Rijckevorse toegaf aan een bedreiging, een grote bedreiging op mijn verdere levensloop en privacy.
Ik ga nu slapen met de deur op slot aangezien Gerda, ik bedoel TANTE Gerda mijn voorraad alcohol heeft opgedronken en ik niet weer wil rollebollen met ouderen.
Wat morgen zal brengen is mij onduidelijk. Misschien was dit wel de laatste dag van de vrije Ferdinand van Rijckevorse.
Wie zal het zeggen.

De Forsit Forsan Forsitan vrije Ferdinand van Rijckevorse.

Ingezonden door MYV
V.donderdag 16 september 2010 @ 22:43
Leuk! :)

V.
cablegunmasterdonderdag 16 september 2010 @ 23:08
Hij is goed bedacht :Y
Jumparounddonderdag 16 september 2010 @ 23:32
ik heb niet heel goed mee gelezen met het begin, maar zijn er nog schrijf plaatsen over?
Revrijdag 17 september 2010 @ 07:41
quote:
Op donderdag 16 september 2010 23:32 schreef Jumparound het volgende:
ik heb niet heel goed mee gelezen met het begin, maar zijn er nog schrijf plaatsen over?
nee helaas, eventueel nog een reserveplaats maar op die plek staat nu eerst cablegunmaster en fraubitch
Jumparoundvrijdag 17 september 2010 @ 08:16
Oke, dan lees ik wel mee :)
Rezaterdag 18 september 2010 @ 20:07
Kenwel? We wachten op je inzending
kenwelzaterdag 18 september 2010 @ 20:53
Ik heb mijn stukje onmiddels verstuurd naar Re
Rezaterdag 18 september 2010 @ 21:06
jah O+

quote:
Zaterdag 9 oktober,

Na het spel zonder liefde van gister, en met de wetenschap dat vandaag weleens een zware en moeilijke maar ook een dag van de ommekeer zal zijn.
Ik ga uitslapen. Tante Gerda kon roepen, schreeuwen en tieren maar ik laat het ze gewoon doen. Ook is m’n deur nog op slot.

Ik word wakker, de klok geeft 12.15 uur aan. Heb geen kater omdat Tante al mijn alcohol al had opdronken. Fris en fruitig gaat ik Ferdinand van Rijckevorsel , na het ontbijt de stad in, een chickie scoren (tot nu geen spoor van de persoon achter de bedreiging).

Na uren te hebben rondgelopen doelloos want dit is toch de dag des onheil. Ben weer in m’n kroeg geweest dit maal geen chickies alleen wat oudere vrouwen gelijk Tante Gerda , ik kreeg weer dat rot gevoel van een paar dagen geleden wat heb ik toch gedaan. Heb ook vandaag nog geen alcohol op leek me beter om me te kunnen concentreren op wat komen gaat.

Want ik voel het gewoon het gebeurt vandaag.
Bij thuiskomt zie ik dat dat lekkere stukje van de buren opeens blond haar heeft gekregen. Hmmm.

Als ik naar binnen ga roept zoals gewoonlijk Tante weer naar me , zal wel weer een probleem hebben maar dat los ik wel snel op .
Ga doelloos tv kijken gaan kroeg vanavond en geen gsmverkeer met de mannen van uni.
Moest ik ze niet eens inlichten over het voorval met Tante Gerda. Om tien uur s’avonds is alles stil op straat en ook bij mij. Er is niks gebeurd wat ik wel had verwacht.
Op dat ene smsberichtje na dan bij een tvshow. ” Zo gemakkelijk kom je er niet mee weg, iedereen zal het weten “.

Wat moet ik ermee, wie is het verdomme ??? Ik wil dat het stopt laat iedereen het toch weten.
Ben ik de enige die in een dronkebui neukt met een oude vrijster. Nee toch!

Laat ik maar gaan slapen morgen is er weer een dag.

de groeten van Ferdinand

ingezonden door kenwel
BlueMagemaandag 20 september 2010 @ 16:06
Ik heb 't een beetje gemist maar moet ik m'n stukje naar jou PM'en, re, of naar dat dagboekschrijfwedstrijd account? :)
Remaandag 20 september 2010 @ 16:08
als het kan naar de dagboekwedstrijd account, daar kunnen meerdere mensen bij namelijk
BlueMagemaandag 20 september 2010 @ 16:23
Ok ga ik doen. :)
Remaandag 20 september 2010 @ 20:16
Got it, ik plaats het straks
Remaandag 20 september 2010 @ 21:39
quote:
Zondag 10 oktober



Lectori Salu....ach flikker toch ook op met al dat Latijn, 't is niet meer dan een soort schuilplaats, een dekmantel voor de harde werkelijkheid. De werkelijkheid dat ik, Ferdinand van Rijckevorsel, ik bedoel, Ferdinand de Rijk, dat ik een waardeloze lul ben die al in geen 2 jaar meer heeft geneukt tot die zwarte nacht met Tante Gerda. Ja ik ben behoorlijk overstuur, als iemand dit dagboek vindt na mijn dood dan moet het toch nog enigszins begrijpelijk opgeschreven zijn, dus ik moet rustig blijven. Even wachten nog met die pillen, even diep ademhalen. Pillen? Ja. Ik heb jaren geleden eens een recept van de huisarts gekregen voor wat rustgevends. Het komt nu handig uit want m'n leven is een hel.



Mijn buren besloten nog eens zout in m'n wonden te strooien. Hun brief heb ik gister gekregen... "Je kunt ons niet ontsnappen, we hebben PeePee al ingelicht". Bluf dacht ik, pure bluf. Oh hoe ik ernaast zat. Kreeg een e-mailtje van die knuppel Jan Willem (die volgens mij tot z'n ellebogen bij PeePee in z'n kont zit) "Je begrijpt natuurlijk wel dat je niet meer welkom bent bij Carneades? Hoewel wij ruimdenkend zijn kunnen wij zowel pedofilie als gerontofilie niet goedkeuren. Vriendelijke Groet, Jan Willem" ik opende de attachment met daarin een videobestandje genaamd schokkend_student_verkracht_oude_dame.wmv. D'r zijn dus niet alleen foto's gemaakt. Oh mijn god, mijn reputatie. Ik begon me af te vragen of het überhaupt nog erger kon toen er een pm kwam van een maat van mij op een groot forum. De inhoud was simpelweg "heb dumpert vid gezien man dit gaat echt te ver" oh jezus...zulke sites zijn voor iedereen toegankelijk.



Verkracht...verkracht...nou toegegeven ze zei inderdaad in die video NEE! maar dat betekent toch dat een vrouw eigenlijk wel wil?! Komop zeg, viel toch allemaal wel mee?! Ik ben toch een leuke kerel? Waarom lijk alleen ikzelf dat te vinden? Ik krijg nooit de aandacht die ik verdien! Nooit! WAAROM WAAROM WAAROM?!!!! Rustig blijven...nadenken...waar heb ik die pillen gelaten? Ik heb gespaard: iedere maand een recept bij de apotheek afgehaald, nooit ingenomen natuurlijk, pillen zijn voor de zwakken, waaronder ik, kan natuurlijk nog altijd de buren vermoorden....heb ik een wapen? Misschien dat shuriken geval? Ach nee laat maar zitten, oh daar heb je de pillen zo even een handjevol...ik heb 't idee dak ewat over t hooft zie maar wat ugh smerig misselijk nou beter neem ik vodka drbij oid oh daar heb je gerda hey tante gerda alles goed ja mooi zo nee de russen gaan niet binnenvallen nee dr valt geen atoombom wat ben je bij de telefoon aan doen abmulance wat nee oh ik weet t je kan niet OD'en op die pille neee nie noidggg...[handschrift onleesbaar]

Ingezonden door BlueMage
*O*

DaMart is next
Stevemaandag 20 september 2010 @ 22:33
Ik was het hele dagboek vergeten. :@. Snel eens bijlezen. :o. Heb het topic uitgeprint. :').
Rewoensdag 22 september 2010 @ 18:45
quote:
Op woensdag 22 september 2010 18:25 schreef dagboekwedstrijd het volgende:
Maandag 11 oktober

Tempus fugit, vooral als je zelf ruim een halve dag buiten westen bent. Ik herinner me nog de wodka... tante Gerda in paniek... pillen... licht... heel fel licht... overal. Wit licht, met blauwe flarden. Gerda op haar knieën naast mij. Ik zag mezelf... denk ik... als die verdomde buren dat maar niet gefilmd hebben. Dat zal weer leuke beelden hebben opgeleverd. Tante Gerda die zich herinnerde dat ze ooit een EHBO-cursus heeft gehad... haar hoofd boven dat van mij... keek ik niet naar een film? Zat ik niet gewoon achter de computer terwijl de volgende episode uit het leven van Ferdinand van Rijckevorsel werd uitgezonden? Waarom drukte Gerda haar lippen op die van mij? Wat...


Even diep ademhalen, Ferdinand. De ziekenhuislucht laat me ijlen. Dat moet het wel zijn. Volgens de dokter hebben ze mijn maag leeggepompt. En met een lege maag kun je niet helder denken. Waar blijft die zuster met dat strakke kontje die me een half uur geleden een glas water kwam brengen?


Scientia sol mentis est. Dat moet dat witte licht geweest zijn; de kennis van mijn verlichte geest. Het klinkt misschien raar, maar wat er gisterenavond gebeurd is, voor zover ik me dat nog kan herinneren, heeft me goed gedaan. Die avond met tante Gerda en die film van de buren hielden me zo bezig dat ik het belangrijkste uit het oog verloor. Mezelf. Vandaar dat ik mezelf zag, natuurlijk. Als ik gelovig was geweest, had ik geschreven dat ik tot goddelijke hoogte boven mezelf was uitgestegen. Maar ik heb gedroomd, denk ik. En alles kwam goed.


Als ze denken dat ik me zo makkelijk uit het veld laat slaan... Vergeet het maar. Ik sla gewoon terug. Nemo me impune lacesset. Er moet iets zijn om de buren mee terug te pakken. Ik kan ze aanklagen wegens voyeurisme. Dat filmpje... is dat geen inbreuk op mijn privacy? Als ik het handig speel, dan kan ik daar een leuk bedrag aan overhouden. En bij Carneades zijn ze ook niet van me af. Ik ben hun voorzitter, verdomme! Ik bén Carneades. Dus eigenlijk hebben ze zichzelf eruit gegooid. Die mogen flink door het stof om terug te mogen keren... de eikels.


Er komt iemand binnen. Is het die zuster weer? Nee, jammer... het is tante Gerda. Ze wil weten hoe ik me voel, waarom ik die pillen heb ingenomen. Ik hoor mezelf iets geniaals zeggen, zoals altijd. Zij liet me die pillen innemen. Net zoals ze een paar dagen geleden iets in mijn drank had gedaan. Ik vraag hoe ze aan die GHB kwam. Ze weet het niet meer. Ze kijkt schuldig en er rolt een traan over haar wang. Mooi zo. Nog even en ze biedt haar excuses aan omdat ze mij gedrogeerd had om me in bed te krijgen. Ik herhaal het nog een keer. Dat verhaal moet ze vooral vasthouden en tegen anderen vertellen. Ze moet dat verhaal vertellen... in het belang van mijn reputatie.


Luctor et emergo.

Ingezonden door DaMart
*O* PhalanX is de volgende
Mortaxxdonderdag 23 september 2010 @ 18:15
Jammer van 10 oktober, sluit niet echt aan
BlueMagedonderdag 23 september 2010 @ 19:00
quote:
Op donderdag 23 september 2010 18:15 schreef Mortaxx het volgende:
Jammer van 10 oktober, sluit niet echt aan
Tsja je mag als schrijver doen met 't verhaal wat je wil en 't geeft de anderen weer wat om het weer een heel andere richting uit te laten gaan. :)
V.donderdag 23 september 2010 @ 19:01
quote:
Op woensdag 22 september 2010 18:45 schreef Re het volgende:

[..]



*O* PhalanX is de volgende
^O^

V.
PhalanXdonderdag 23 september 2010 @ 20:32
ik zal mijn brilliante inzending morgen versturen
PhalanXdonderdag 23 september 2010 @ 20:50
Overigens zal die niet zo heel er brilliant zijn... want ik vind deze figuur moeilijk/lastig/eigenlijk niet zo leuk om over te schrijven en lezen.

Tis een beetje far-fetched.
Revrijdag 24 september 2010 @ 22:37
quote:
Dinsdag 12 oktober,

Rectus Dominus

Ik laat me toch goddomme niet uit het veld slaan door dat verlepte mongoloïde inteelt tuig! Zie ik eruit alsof ik een of andere emotioneel zwakbegaafde puber ben? Ik dacht het toch niet! Ik ben verdomme meer waard dan dat!

Ziekenhuizen zijn tegenwoordig de zoveelste broedplaats van jammerlijke gedegenereerde randfiguren.

Zo.
Fokking.
KANSLOOS!

Ik zal het geen moment missen, zelfs dat lekkere ding niet. Ze mag dan wel strak in haar vel zitten en rondingen hebben op alle plaatsen waar ik rondingen kan waarderen, maar laten we eerlijk zijn: dat is het soort grietje dat je doet als je niets beters hebt in het weekend. Ik kan wel beter krijgen dan een of ander VMBO-sletje in de zorg.

Ze hebben vandaag een of andere pruttelende graftak op mijn kamer geparkeerd. Nee, niet tante Gerda, dit keer is het gezever afkomstig van een ander. Goddank dat ik morgen weer op vrije voeten ben. Ik heb verdomme de hele dag geen zak gedaan, nou ja, behalve dan dat uurtje in de kantine. Ik moet het niet vergeten, ik MAG het niet vergeten.

Ik zal mijn leven terugkrijgen, al moet het iemand anders bloed, zweet en tranen kosten.



Ingezonden door PhalanX
*O*
DaMartvrijdag 24 september 2010 @ 22:41
Leuk, dat plaatje op het einde!
seasushizaterdag 25 september 2010 @ 08:51
Dit gaat in ieder geval mij bloed zweet en tranen kosten..
seasushizondag 26 september 2010 @ 10:59
Done!
Rezondag 26 september 2010 @ 12:15
top, ik plaats hem strakjes
Rezondag 26 september 2010 @ 21:41
quote:
Op zondag 26 september 2010 21:40 schreef dagboekwedstrijd het volgende:
Woensdag 14 oktober.


Vina venus corrumpunt corpora nostra, sed vitam faciunt vina venus.

Vannacht de hele nacht wakker geweest om mijn things to do list te werken. Het zwijn van Van Balen hiernaast moest wat hebben gezien door het kijkgaatje wat ik vorig jaar had gemaakt, toen ik een schilderij voor Gerda ophing in haar boudoir. Weinig gezien toen van dat lekkere snolletje, helaas. Obscuris vera involvens. Keert zich in deze mooi tegen mij. Geen drank in huis. Geen geld om wat te halen. Al googlend kwam ik toevallig op Anna Nicole Smith terecht. Dat was het! Ik zou het over een andere boeg gooien. Wat zij kon, kon ik beter. En die Peepee Martijn-gijs en die andere loser van Carneades konden me gestolen worden.

Argumentum ad lazarum. Wat nou ethiek. Geld moet er komen. Dolus an virtus, quis in hoste requirat.

Vanochtend meteen de daad bij het woord gevoegd. Periculum in mora. Gerda opgehaald. Haar aan de arm meegenomen naar de bibliotheek, waarbij zij dankbaar naar me opkeek. (Fuck you van Balen). Op de terugweg even naar de drogist voor een pakje Crofty. Tegen Gerda gezegd dat ik haar gootsteen zou ontstoppen vanavond. Ik knipoogde erbij. Het kostte me moeite, maar mijn nieuwe motto Dolus an virtus, quis in hoste requirat vergat ik niet.

Thuis Gerda geïnstalleerd in haar stoel met de belofte vanavond terug te komen. Ik moest tenslotte toch nog die GHB voorbereiden. Quad medicina aliis, aliis est acre venemum.

Een paar keer mijzelf bevlekt. Krampachtig denkend aan alle mokkels die aan mijn arm zouden hangen als ik die 4 ton van Gerda in mijn zak zou hebben. Al die WOKNOKS die tot mijn beschikking zouden staan. Helaas rook ik in gedachten alleen maar Gerda, De penetrante geur van dood, vermengd met zurig, korrelig kutvocht en zag ik die paar armzalige grijze haren die nog op die verimpelde doos zaten.

Aha erlebnis!

Even naar de traiteur geweest en makreel en Remmedoe gekocht. De lucht en smaak van deze, was genoeg om elke andere smaak te maskeren.

’S Avonds naar Gerda getogen. Gezegd dat we er een lekker avondje zouden maken, met toastjes, wijn, en haar favoriete film “ The sound of music” op. Daarna zouden we wel zien hoe we verder nog leuk zouden krijgen. Haar over haar wang geaaid ( meer kon ik niet opbrengen) en naar haar keuken gegaan. Daar zelf alvast een paar flinke slokken Slivovitsj naar binnen gewerkt, waarvan ik wist dat die in haar keukenkastje stond, Al kokhalzend toastjes met die stinkkaas klaar gemaakt, er wat GHB over gedruppeld. ( ik gokte dat ze niet veel nodig had om onder zeil te raken). Naast haar op de bank gaan zitten en haar toast gevoerd, onder het “genot” van het geluid van de familie von Trapp.

Binnen 40 minuten was ze Knock out. Ze zakte tegen me aan. Ik rook de lucht van vis en kaas uit haar mond. Maar Praesens absens.

Ik legde haar neer op de bank en had zelfs geen moeite om haar rok omhoog te trekken, haar panty en tena-lady uit te trekken en naast haar te gooien en een briefje neer te leggen met de woorden: Je was weer geweldig vannacht, Gerda. Bis repetita placent. Liefs Frederick”

Nu zit ik hier met mijn dagboek. Alea jacta est. De teerling is geworpen.

Morgen weer een dag. Ik neem zo een paar drupjes om in een tijdelijk coma te raken, Maar Ave Caesar lucratori te salutant!

Ingezonden door seasushi
*O*
babette21maandag 27 september 2010 @ 17:13
Krijgen we er ook nog een woordenboek bij, of wat?! :')
Barretje80maandag 27 september 2010 @ 17:16
quote:
Op maandag 27 september 2010 17:13 schreef babette21 het volgende:
Krijgen we er ook nog een woordenboek bij, of wat?! :')
hmm de lading latijn is in dit stuk wel een beetje .. overweldigend jah ;)

(En de tijd dat ik nog latij had licht toch al zo'n 15 jaar achter me :o )
frankamaandag 27 september 2010 @ 19:40
Mijn stukje opgestuurd, MET vertaling van het latijns(wat ik letterlijk overgenomen heb van de WIKI). Heb namelijk nooit latijns gehad ;)
PhalanXmaandag 27 september 2010 @ 22:02
voor een discussie-topic is het hier eigenlijk wel heeeeeeeel erg stil.
Stevemaandag 27 september 2010 @ 22:05
Ik heb het idee dat het verhaal wat minder leeft en speelt bij iedereen.
PhalanXmaandag 27 september 2010 @ 22:08
Mjah, alle inzendingen lijken het op "veilig" te spelen, het lijkt alsof mensen het verhaal eigenlijk niet vooruit willen brengen, maar liever blijven hangen in dezelfde situatie.
Barretje80maandag 27 september 2010 @ 23:02
quote:
Op maandag 27 september 2010 22:08 schreef PhalanX het volgende:
Mjah, alle inzendingen lijken het op "veilig" te spelen, het lijkt alsof mensen het verhaal eigenlijk niet vooruit willen brengen, maar liever blijven hangen in dezelfde situatie.
Eensch.. Maar vind het moeilijk om commentaar te leveren als ik mijn bijdrage nog niet geleverd heb..
Hopelijk zijn we tegen die tijd toch wel iets verder in het verhaal...
Remaandag 27 september 2010 @ 23:37
het komt gewoon goed, er zitten best mooie stukjes tussen hoor :)
BlueMagemaandag 27 september 2010 @ 23:41
quote:
Op maandag 27 september 2010 22:08 schreef PhalanX het volgende:
Mjah, alle inzendingen lijken het op "veilig" te spelen, het lijkt alsof mensen het verhaal eigenlijk niet vooruit willen brengen, maar liever blijven hangen in dezelfde situatie.
D'r viel voor mij gewoon moeilijk wat te verzinnen, ik heb wel geprobeerd de boel een beetje spannend te houden maar ik vind het ook moeilijk me in deze persoon in te leven maar ach komt wel goed. :)
Zhenarmaandag 27 september 2010 @ 23:46
Ik denk dat Ferdinand wel een sidekick kan gebruiken. Iemand die hem bijstaat of waar hij in kan vertrouwen ofzo.
seasushidinsdag 28 september 2010 @ 08:07
bijna al mijn latijn komt uit www.histotheek.nl Vertalingen van Asterix en Obelix :D Vertalingen in het nederlands vond ik in een persoonlijk dagboek niet nodig
Jumparounddinsdag 28 september 2010 @ 09:40
wordt tijd dat iemand tante gerda laat bungeejumpen zonder touw zodat er weer wat vaart in het verhaal komt... het slaat een beetje dood zo ;(
V.dinsdag 28 september 2010 @ 09:45
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 09:40 schreef Jumparound het volgende:
wordt tijd dat iemand tante gerda laat bungeejumpen zonder touw zodat er weer wat vaart in het verhaal komt... het slaat een beetje dood zo ;(
Eensch.

V.
seasushidinsdag 28 september 2010 @ 10:17
Hmmm. doe ik mijn best om haar zolangzamerhand m zeep te laten brengen met ghb is het nog niet goed
PhalanXdinsdag 28 september 2010 @ 10:22
quote:
Hmmm. doe ik mijn best om haar zolangzamerhand m zeep te laten brengen met ghb is het nog niet goed
Oh noemen ze dat zo... ik dacht dat het gewoon weer een Gerda-sex-scene was waarbij GHB betrokken was.

quote:
wordt tijd dat iemand tante gerda laat bungeejumpen zonder touw zodat er weer wat vaart in het verhaal komt... het slaat een beetje dood zo
Het "to do"-lijstje was mijn manier om mensen een paar manieren te geven om wat gerichter met de zaken om te gaan.
seasushidinsdag 28 september 2010 @ 10:33
[quote]Op dinsdag 28 september 2010 10:22 schreef PhalanX het volgende:

[..]

Oh noemen ze dat zo... ik dacht dat het gewoon weer een Gerda-sex-scene was waarbij GHB betrokken was.
[..]

Hij heeft haar alleen maar in die waan gelaten he
Jumparounddinsdag 28 september 2010 @ 11:15
Ja maar, hoe lang kan je dit rekken? Het verhaal blijft draaien om tante gerda en ranzige neuksex ipv om Onze HoofdHeld...
Ik snap dat het to-tolijstje een aanzet is... maar het is geen oplossing en bied tot in de lengte der dagen aanknopingspunten om wéér met TG verder te gaan :)
seasushidinsdag 28 september 2010 @ 11:45
Tante Gerda moet dood zodat F. die 4 ton kan opstrijken! Maar dan moet ze m wel even in haar testament opnemen
Biancaviadinsdag 28 september 2010 @ 12:15
Je kunt in dit soort stukjes wel een opzet maken, maar je kunt er donder op zeggen dat de schrijver na jou er niet mee doet wat jij in gedachten had. Als je wilt dat er iets gebeurt moet je het dus zelf laten gebeuren, in je eigen stukje.
seasushidinsdag 28 september 2010 @ 12:31
Ws maakt de volgende er een droom van :)
Redinsdag 28 september 2010 @ 18:45
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 18:42 schreef dagboekwedstrijd het volgende:
Donderdag 14 oktober,

Aut viam inveniam, aut faciam("Of ik vind een weg, of ik maak er één")

Terwijl het geluid van de brandweersirene steeds sterker werd, liep ik om het blok huizen heen. De aansteker smeet ik in het rioleringsputje. Halverwege de straat , half verscholen achter de bosjes, had ik een goed zicht. De brandweerwagen stond voor het huis van buurman Van Balen. Er was maar weinig bedrijvigheid. Ineens hoopte ik dat de vlammen uit zichzelf gedoofd waren; zoveel foto’s lagen er niet in buurman zijn huis.
Om niet teveel op te vallen besloot ik rustig naar huis te lopen. Op dat moment hoorde ik de brandweerwagen vertrekken. Een oudere heer die erbij had gestaan, wandelde mijn kant op. Aan hem vroeg ik schijnheilig of er brand was geweest?
“Ja”,maar het was de moeite van het uitrukken niet waard geweest. Snel liep ik naar het huis waar ik woonde met tante Gerda.
Helemaal over de zeik was ze, ze ratelde maar door: “haar man was gedood in de brand, en de kat van de buren was ook dood, de buurman die haar altijd hielp had haar en de politie hele rare foto’s laten zien, maar dat geloofde ze niet want ze konden tegenwoordig zoveel met die enge computers….En zij had een briefje gevonden toen ze vanochtend wakker werd.
Ik moest van haar maar even naar de buurman want ik stond ook op die (Nep)foto’s……….

Shoet, had die klerelijer die foto’s dus niet in het kastje met andere foto’s liggen. Ik ging er met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid vanuit dat hij ze onder zijn koffietafel had liggen.
Waarschijnlijk had hij ze afgegeven bij de politie. Wie hadden nog meer foto’s? die vreselijke Peepee en nu de politie dus ook?!
Ach ik met mijn geweldige brein kon me er wel uit lullen bij de politie, tante Gerda geloofde in elk geval al niets van die foto’s, domme heks!

De combinatie GHB en dementie was ook niet wat ik er van verwacht had. Had gehoopt dat ze helemaal van de wereld zou zijn, of zelfs het loodje zou leggen. Onkruid vergaat niet vanzelf, dat moet je doodtrappen!!!

Gelukkig was er nog wat van die vieze stinkkaas en GHB over. Vanavond toch maar wat meer druppels erop en een paar korrels Crofty bij de makreel gooien.
Het idee dat ik weer die tena-lady uit moet trekken doet me walgen, maar Age quod agis("Doe je ding" ) dat is wat ik ga doen.

Ingezonden door Franka
*O*
seasushidinsdag 28 september 2010 @ 18:49
Franka, je bent geweldig!
Zhenardinsdag 28 september 2010 @ 19:10
Ik vind het wel mooi hoe Ferdinand zich als een uberpsycho ontwikkelt *O* Goed stukje Franka! ^O^
Revrijdag 1 oktober 2010 @ 07:36
stukje van motorbloempje komt iets later...
motorbloempjezaterdag 2 oktober 2010 @ 10:28
ik ga zo aan de slag :@
vind dat 't verhaal wel écht een vervelende kant op is gegaan :@ maargoed, ga 's kijken wat ik er mee kan

[ Bericht 46% gewijzigd door motorbloempje op 02-10-2010 10:37:14 ]
Biancaviazondag 3 oktober 2010 @ 16:17
Hoe kan Tha_Erik nou zo snel een stukje erbij geschreven hebben?
Ben ik nu aan de beurt?
Tha_Erikzondag 3 oktober 2010 @ 16:19
quote:
Op zondag 3 oktober 2010 16:17 schreef Biancavia het volgende:
Hoe kan Tha_Erik nou zo snel een stukje erbij geschreven hebben?
Ben ik nu aan de beurt?
MoBlo had een stukje uitloop, en ik heb 'r op een gegeven moment ge-pm'd of ze het al af had, omdat ik (zaterdagavond) aan de slag wilde, dus toen heeft ze mij alvast dat stukje gestuurd en kon ik die avond doorgaan en nu liggen we weer op schema volgens mij.

Ik vind het trouwens een onmogelijk verhaal :'). Erg ingewikkeld enzo.
Biancaviazondag 3 oktober 2010 @ 16:26
Ja, ik denk dat ik eerst weer twee uur kwijt ben met nalezen, waar het nou ook al weer gaat. :')
motorbloempjemaandag 4 oktober 2010 @ 08:33
ik kon het ook gewoon niet meer volgen.. echt, leuk zo'n project, maar ik vind 't erg jammer dat 't moet verzanden in allerlei absurde wendingen :@ waarom het niet gewoon bij een mogelijke realiteit houden, ondanks het uitgesproken karakter.. :@ ?
Biancaviamaandag 4 oktober 2010 @ 08:36
Ik ga het nog veel ingewikkelder maken. :D
motorbloempjemaandag 4 oktober 2010 @ 08:40
;( ben blij dat ik niet meer hoef te schrijven nu! :o
Tha_Erikmaandag 4 oktober 2010 @ 12:08
Ja ik ook.
MissBlissmaandag 4 oktober 2010 @ 12:49
Fuck, volgens mij ben ik de volgende :'(

Ik moet maar eens gaan bijlezen :@
motorbloempjemaandag 4 oktober 2010 @ 21:31
quote:
Op maandag 4 oktober 2010 12:49 schreef MissBliss het volgende:
Fuck, volgens mij ben ik de volgende :'(

Ik moet maar eens gaan bijlezen :@
heb je geen herinneringspee-em van je verloofde gehad? :+
MissBlissdinsdag 5 oktober 2010 @ 01:35
Niet eens :')
Jumparounddinsdag 5 oktober 2010 @ 07:37
haha, leuke wending op het einde!
Redinsdag 5 oktober 2010 @ 07:46
quote:
Op maandag 4 oktober 2010 23:12 schreef Re het volgende:
Zondag 17 oktober

Nescis quid vesper vehat!
Hoe anders is deze dag verlopen dan ik dacht toen ik vanochtend ontwaakte in de rust van het huis in Bloemendaal. Ik voelde me beter dan ik weken had gedaan.
Tijdens mijn voortreffelijke nachtrust had ik in mijn droom een briljant plan uitgewerkt om Van Balen uit te schakelen.
Helaas beschik ik in dit wakkere leven niet over een bazooka, dus bedacht ik een ander ingenieus idee. Ik stuurde een e-mail naar de nerd die de foto’s zou gaan bewerken om hem van mijn plan op de hoogte te brengen. Hij was nog bezig, stuurde hij terug, en hij zou mijn nieuwe mail afwachten.

Net toen ik besloot een fikse wandeling langs het strand te gaan maken bleek voltallig Carnaedes voor de deur te staan. Die hoer van een Gerda had ze verteld waar ik zat. Ondanks mijn protesten drongen ze het huis binnen.
'Nunc est bibendum!' riep Peepee toen hij de nog slechts halfvolle fles whiskey ontwaarde. Willem Jan zeverde enkel door over het feit dat er unaniem besloten was dat ik weer terug mocht komen, mits ik bewijs van onschuld kon leveren. Terwijl Peepee zich had ontfermd over mijn whiskey deelde Martijn-Gijs mijn sigaren uit en ik verzekerde Willem Jan dat ik morgen het bewijs zou kunnen overhandigen, hoewel ik betwijfel of ik überhaupt nog wel bij deze club wil horen.
Nadat de lamballen zich tegoed hadden gedaan aan mijn karige genotsmiddelen besloten ze pizza's te bestellen en na dit culinaire laagstandje namen we uiteindelijk gevieren de trein terug naar Leiden.

Toen ik vanavond thuiskwam was tante Gerda nergens te bekennen. En dat was bijzonder vreemd, want ze is altijd thuis. Lang stond ik er echter niet bij stil, want ik moest mijn ingenieuze idee uit gaan voeren.
Ik wilde ongezien foto's van Van Balen zien te maken, om deze naar de nerd te sturen, zodat hij deze in zijn bewerking kon gebruiken.
Het was inmiddels donker buiten, zodoende pakte ik mijn camera en sloop rond het huis van Van Balen. Er brandde licht, dus hij was thuis, echter had hij de gordijnen gesloten. Ik liep langs het huis naar achteren en klom over de schutting. Door een bovenraampje scheen volop licht. Ik pakte een tuinstoel, zette deze voor het raam, ik ging erop staan en gluurde naar binnen.

Na een eerste blik viel ik zowat van de stoel, met trillende handen kon ik me nog net vastgrijpen aan de dakgoot. Nadat ik van de eerste schrik bekomen was keek ik met bibberende knieën nog een keer naar binnen om te zien of het beeld dat zich op mijn netvlies had gebrand echt waar was.

Veritas odium paret!
Van Balen en tante Gerda waren verwikkeld in een heftig liefdesspel. Als twee jonge geile pubers waren zij met hun oude vadsige lijven in de weer. Dit was werkelijk walgelijk. Ad nauseam!
Uiteraard maakte ik snel een aantal foto's en wist zelfs nog een halve minuut filmmateriaal vast te leggen.

Daarna ben ik naar huis gevlucht en nu zit ik hier bij te komen van wat ik zojuist heb gezien. Waarom ben ik zo van slag? Ben ik jaloers? Ach, nee, onzin! Deze foto's zijn fantastisch, voor mij is dit afdoende bewijs om alle schuldenlast op Van Balen te kunnen leggen.
Ik hoor een sirene! Het stopt hier voor de deur! Ik ga even kijken.

Het is een ambulance!!! Een broeder belt nu aan bij Van Balen terwijl een andere
een brancard uit de ziekenwagen haalt. Zal ik het tweede onderdeel van mijn to do lijstje af kunnen vinken? Of zou tante Gerda... ?
Ik ga snel naar buiten om te zien wat er aan de hand is!

Ingezonden door biancavia
seasushidinsdag 5 oktober 2010 @ 08:09
_O- heerlijk. hoe langer hoe absurder >:)
Jumparounddinsdag 5 oktober 2010 @ 08:30
quote:
Op dinsdag 5 oktober 2010 08:09 schreef seasushi het volgende:
_O- heerlijk. hoe langer hoe absurder >:)
dit laatste deel is wel de terugkeer naar de normale wereld :)
Biancaviadinsdag 5 oktober 2010 @ 08:45
quote:
Op maandag 4 oktober 2010 12:49 schreef MissBliss het volgende:
Fuck, volgens mij ben ik de volgende :'(

Ik moet maar eens gaan bijlezen :@
Succes! oO<
Rewoensdag 6 oktober 2010 @ 21:13
quote:
Op woensdag 6 oktober 2010 21:06 schreef dagboekwedstrijd het volgende:
Maandag 18 oktober

Fortasse erit, fortasse non erit. Misschien zal het zijn, misschien niet.

Helaas is punt 2 van mijn to-do-list nog steeds springlevend, terwijl mijn Tante Gerda met gillende sirenes naar het LUMC vervoerd werd. Toen ze uit huis werd gedragen op de brancard werd mij het zicht ontnomen door de voltallige buurt, stelletje ramptoeristen… ik ben haar erfgenaam, ik hoor vooraan te staan!
Er restte mij niks anders dan achter de ambulance aan te rijden om in het ziekenhuis polshoogte te nemen. Heeft ze weer een hartaanval gehad? Die erfenis komt nu wel heel dichtbij! Pecunia non olet.

Ik moest meer dan een uur wachten, terwijl dat stelletje dokters en zusters mij allemaal in het ongewisse liet! Snapten ze niet met wie ze te maken hadden? Toen ik eindelijk werd benaderd door zo’n doktertje, stond zijn blik zorgelijk. Hij vroeg mij of ik familie was van Tante Gerda. ‘Nee’, was mijn antwoord, maar nadat ik had uitgelegd dat de enige ben die die arme Gerda nog heeft op deze wereld, stond hij mij toch maar te woord. Doktertje vertelde dat Gerda er toch wel heel erg slecht aan toe was. Ze had blijkbaar een ernstig trauma opgelopen, vermoedelijk vanwege een val van de trap! Het was nog onduidelijk of er opzet in het spel was en daarom waren de blauwen verwittigd om het een en ander uit te zoeken en er wilde later een politieagent met me spreken. Occasio mihi fertur! De gelegenheid werd me gegeven!

Na deze zeer interessante en heugelijke mededeling mocht ik Gerda bezoeken. Ik liep het kamertje binnen en daar lag ze, klein, miezerig en oud, lijkwit en gerimpeld, een enkele dikke zwarte haar die haar ingevallen kin ontsierde. Aangesloten op allerlei draden en infusen en piepende machines en als kers op de slagroomtaart een fikse hoofdwond die met wat hechtdraden aan elkaar was geritst. Dat moet een aardige klap geweest zijn! Nu pas viel het me op hoe oud ze werkelijk was en met walging dacht ik terug aan die avond vorige week… Errare humanum est. Vergissen is menselijk.

Tante Gerda zag me en begon kinderlijk te pruttelen, ze wilde tegen me praten, maar door haar medicatie kwam er alleen wat onverstaanbaar gewauwel uit. Ze leek zich echt druk te maken, dus ik boog over haar heen om haar beter te kunnen verstaan. In de verte hoorde ik de hartmonitor steeds sneller piepen. Wat wil ze me nou zeggen? ‘’Tante Gerda, praat eens wat duidelijker!’’, toeterde ik in haar oor.

“Je moet het testament opvragen.. alles gaat naar jou…nee alles gaat naar jou en naar… naar Mar… naar M…"

*pieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeep*

Asystolie! Tante Gerda’s hart stond stil! Gelijk stormden er dokters en zusters binnen. “Wacht! Ze moet me nog iets vertellen!” schreeuwde ik tevergeefs. Ik werd weggeduwd en nu zit ik hier, in de wachtruimte deze laatste ontwikkelingen in mijn memoires op te nemen, terwijl ik mijn gedachten probeer te ordenen. Gaat Gerda werkelijk dood? En wat bedoelde ze in hemelsnaam met ‘alles gaat naar jou en Mar…’? Wie is verdomme Mar nou weer!? Beseft ze niet dat ik haar enige dierbare erfgenaam ben??

O fors, o fatum scelaratum atque impium! O goddeloos en misdadig lot! Oftewel: 'godverdomme'.

Ingezonden door MissBliss
*O*
Beachwoensdag 6 oktober 2010 @ 21:34
Oh ik ben al bijna aan de beurt.
Biancaviadonderdag 7 oktober 2010 @ 01:14
quote:
Op woensdag 6 oktober 2010 21:13 schreef Re het volgende:

[..]

*O*
^O^
Yukivrijdag 8 oktober 2010 @ 19:37
Stukje ingezonden :)
Ben benieuwd wat jullie ervan vinden.

Nog best lastig!!
Revrijdag 8 oktober 2010 @ 19:48
ik heb hem ontvangen, ik zal hem strakjes posten *O*
MissBlissvrijdag 8 oktober 2010 @ 19:55
Ik heb hem stiekem al gelezen en ik vind hem leuk *O*
Yukivrijdag 8 oktober 2010 @ 19:58
quote:
Op vrijdag 8 oktober 2010 19:55 schreef MissBliss het volgende:
Ik heb hem stiekem al gelezen en ik vind hem leuk *O*
Yay *O*
Revrijdag 8 oktober 2010 @ 22:44
Dinsdag 19 oktober


Cogito ergo sum.

Ik denk dus ik besta


Als dit opgaat, dan besta ik wel heel erg momenteel. Mijn hoofd wil niet stil staan. Ik heb afgelopen nacht niet geslapen, mijn gedachten blijven teruggaan naar dat moment bij tante Gerda. De artsen zijn uren met haar bezig geweest en ze is nog in leven, maar de medische staf kan niet aangeven hoe lang nog. Het ziet er slecht voor haar uit.

Door de laatste woorden van tante Gerda staat alles op zijn kop. De erfenis is zo dichtbij, kan het me nu nog ontnomen worden door een of ander onverlaat? Ik ben toch zeker degene die voor haar klaarstaat? Ik ga helemaal naar de apotheek voor haar medicatie en zorg voor de nodige tender love and care. Als enige sta ik voor haar klaar, maar een ander mag delen in de erfenis. Schandalig! En wie is eigenlijk in godsnaam die Mar?



Terwijl ik dit schrijf valt ineens het kwartje.



Mar... Marinus!



Haar geliefde Marinus, die ze zo lang geleden verloren is. Ze is zo dement als een deur, dus ze is waarschijnlijk vergeten om hem uit het testament te schrappen. Een lijk kan geen geld vangen, dus straks is alsnog alles voor mij!

Screw die to-do list, straks heb ik geld als water en kan ik weg uit dat hellegat. Geen bemoeizuchtige buurman meer en dat plebs bij Carneades heb ik dan ook niet meer nodig. Het leven, het lot dat mij altijd al toe kwam, vangt nu eindelijk aan.



Ten minste... Als tante Gerda sterft. Maar dat kan nooit lang meer duren. Uiteraard, de mortuis nil nisi bene. Over de doden niets dan goeds. Het arme mens, God hebbe haar ziel (hopelijk spoedig), verandert mijn leven voor altijd.



Ik zal eens gaan informeren bij de artsen hoe het met mijn geliefde tante Gerda staat. Of al die apparaten wel zin hebben. Ik kan het altijd nog op kwaliteit van leven gooien. Als kasplantje leven aan een beademingsmachine, dat wilde tante Gerda niet. Of iets dergelijks.



Och nee, daar heb je die proleet van een Van Balen weer. Na wat ik afgelopen week heb gezien walg ik nog meer van hem. En nu weer. Hoe die smeerlap zich in probeert te likken bij de verpleging! ...Ja, goedemiddag. Van Balen. Maar zeg maar Marcus hoor. Ja, ik heb de ambulance gebeld zondag. Het arme mens... Hoe staat het nu?...



Wacht. Nee. Dit kan niet waar zijn.

Marcus van Balen.

Mar...

Het zal toch niet?



Allitur augurio spes bona saepa suo. Een goede verwachting wordt dikwijls teleurgesteld.

Ingezonden door Yuki

*O*
Yukivrijdag 8 oktober 2010 @ 22:47
Thanks! :) Maare... De layout was in word wel anders -O-
Biancaviazaterdag 9 oktober 2010 @ 09:04
quote:
Op vrijdag 8 oktober 2010 22:47 schreef Yuki het volgende:
Thanks! :) Maare... De layout was in word wel anders -O-
Ja, hij plempt er extra witregels tussen als je 'm plakt in die pm-box...

Leuk stukje, goed verzonnen van Marcus! :o
Rezaterdag 9 oktober 2010 @ 10:55
quote:
Op vrijdag 8 oktober 2010 22:47 schreef Yuki het volgende:
Thanks! :) Maare... De layout was in word wel anders -O-
ja daar kan ik weinig aan doen, moet zelf ook alle bold en italic tagjes erin stoppen
Yukizaterdag 9 oktober 2010 @ 11:00
quote:
Op zaterdag 9 oktober 2010 10:55 schreef Re het volgende:

[..]

ja daar kan ik weinig aan doen, moet zelf ook alle bold en italic tagjes erin stoppen
Bold/italic tagjes zaten erin :Y
Alleen bovenin zijn ze weggevallen en er zaten minder witregels in :)
Rezondag 10 oktober 2010 @ 20:07
quote:
Op zondag 10 oktober 2010 20:06 schreef Re het volgende:
Woensdag 20 oktober
Verba volant, scripta manent "woorden vervliegen , het geschrevene blijft"

Het is maar 2 dagen geleden dat ik het bericht te horen kreeg. Tante gerda de lieve schat, die afgelopen dagen in een coma zat is niet meer . Requiescat in pace Rust in vrede
Het bericht kwam van de lieftallige zuster waarvan ik hoopte het nummer te scoren (ze bleek al iemand te hebben ). De zuster vertelde me dat ze overleed om 3 over 12 in de nacht. Ook kon ze het niet laten om even te vermelden dat de laatste die haar zag een meneer van Balen was.

Dit zette mij aan het denken. Heeft Balen Gerda vermoord?!? ! Fallit imago schijn bedriegt

Ik kan het niet geloven was dit allemaal toeval of was er vuil opzet in het spel! Tante Gerda de bron van mijn problemen en de oplossing van allemaal is heen gegaan. De mortus nil nisi bene niks slechts over de doden. Ik zou me akelig moeten voelen maar het enige wat door mij heen gaat is het gevoel van "YES ERFENIS!" over de erfenis gesproken. Deze ochtend belandde er een brief op de deurmat van de notaris.

"
9-10-2010
Afdeling Erfenissen
Advocatenkantoor
Leiden 2300 AA

Geachte Ferdinand van Rijckevorsel,

Gecondoleerd met het heen gaan van Gerda van Linden
De erfenis zal volgende week worden uitgekeerd. Mits er geen andere Erfgenamen zich melden zal de gehele erfenis naar u gaan. Als er geen erfgenamen zich melden zal de erfenis naar de staat gaan.

Erfgenamen:
Ferdinand van Rijckevorsel
Marcus van Balen

Vriendelijke groeten,

Henk van meersen Advocaat.
"
Toen ik eenmaal deze brief las was ik even Praesens absens fysisch aanwezig, geestelijk afwezig , maar vervolgens werd ik kwaad! ik kon me niet meer concentreren die dag.. allerlei gedachten gingen er door me heen, In mijn gedachten speelden er scenario's af waar Balen op gruwelijke wijze werd vermoord. Om uiteindelijk zelf de erfenis op te strijken. Godverdomme die klootzak van Balen! Heeft hij het nou op de erfenis gemunt? Ik besloot dat ik even geen aandacht aan te besteden maar eerder moest denken aan punt II van mijn To do lijstje. Het opruimen van Mr. Balen. Ik zal hoe dan ook moeten bewijzen dat die godverdomme klootzak Tante Gerda heeft vermoord!

Een nieuw plan zal er moeten komen. Bewijs zal er moeten komen. Ik ging mijn deur uit om naar zijn huis toe te gaan. Denkend in gedachte hoe het zou zijn als ik op zijn voordeur sta en naar hem toe schreeuw "KLOOTZAK MOORDENAAR!" Met dit idee in mijn hoofd liep ik naar zijn deur toe. Plotseling lag ik op dr grond. Een onzichtbaar visdraadje. Toen ik dit eenmaal zag wist ik het zeker.. Balen de dader! Mijn moed zonk weg, als Balen een moord kan plegen, zal hij tot niets stoppen om mij ook te krijgen.

Die avond kwam Peepee langs hij kon het niet hebben dat zijn zusje er zo op doorhamerde om lid te worden. Zelfs de ouders van Peepee begonnen tegen hem in te praten dat het een "goed idee" zou zijn als er meer vrouwelijke leden in de sociëteit te komen. Het was het enige ook waar hij over kon zeiken. Ook al blijft hij een hele goede kameraad , ik wist niet of mijn plannen en ideeën veilig waren bij hem. Ik vertelde hem over de dood van Tante Gerda. We besloten er samen een six pack op leeg te zuipen ter ere van de dood. Nu ik erover nadenk zal het ook wel meer dan een sixpack kunnen zijn.
Want de spreuk die uit mijn mond kwam rollen"Et ab nato mei, et nunc, et ad mortuum mei, bibi, bibo et bibibo" kwam er niet zomaar uit, dat was mijn dronken persoonlijkheid. Peepee vond dit een hele goede Slogan maar niet geschikt voor de sociëteit, in mijn gedachten klonk het leuk. Peepee had onder het gezang van het "wilhelmus" zich heel snel naar het toilet begeven. Na dat hij terugkwam meldde hij dat de bank een goede slaapplek voor hem was. Ladderzat als hij was liep hij richting de bank maar gleed uit over een papiertje dat op de grond lag. Ik heb hem geprobeerd wakker te maken maar hij bleef slapen. Met veel moeite heb ik Peepee op de bank gelegd en een deken over hem heen gedaan. Veni, bibi, vomui "ik kwam ik dronk ik gaf over"

Het gevoel dat ik verspleten raak tussen de wraakzuchtige hebberige ik en de eeuwige student kwam mij akelig dichtbij gekropen.. wie ben ik eigenlijk van de twee?

Eventus docebit ...
de afloop zal het leren...

Ingezonden door cablegunmaster
Redinsdag 12 oktober 2010 @ 20:46
Vandaag niets ingezonden helaas
MissBlissdinsdag 12 oktober 2010 @ 20:52
Jammer -O-
Lindytjedinsdag 12 oktober 2010 @ 20:58
Ik zal hier ook nog even mijn excuses aanbieden. Ik had gedacht dat het ging lukken, maar het zit er even niet in door pers. omstandigheden. Sorry.
Biancaviawoensdag 13 oktober 2010 @ 09:04
Oh, ik dacht juist dat het een soort creatieve manier was om een plotselinge verdwijning van Ferdinand aan te kondigen. :D
Rewoensdag 13 oktober 2010 @ 09:29
quote:
Op woensdag 13 oktober 2010 09:04 schreef Biancavia het volgende:
Oh, ik dacht juist dat het een soort creatieve manier was om een plotselinge verdwijning van Ferdinand aan te kondigen. :D
dat kan natuurlijk altijd, er zijn natuurlijk verschillende redenen waarom er een dagje niet geschreven kan worden :P
Silenuswoensdag 13 oktober 2010 @ 15:41
Ik ga me er nu aan wagen, helemaal gelezen. Later op de dag is 'ie af.
Beachwoensdag 13 oktober 2010 @ 15:42
quote:
Op woensdag 13 oktober 2010 15:41 schreef Silenus het volgende:
Ik ga me er nu aan wagen, helemaal gelezen. Later op de dag is 'ie af.
Ik zie ertegen op om alles weer te moeten lezen voor als ik moet :')
MissBlisswoensdag 13 oktober 2010 @ 15:49
quote:
Op woensdag 13 oktober 2010 15:42 schreef Beach het volgende:

[..]

Ik zie ertegen op om alles weer te moeten lezen voor als ik moet :')
Dat had ik ook :@ Maar het viel hartstikke mee! :Y
Silenuswoensdag 13 oktober 2010 @ 16:54
Ingestuurd!
Redonderdag 14 oktober 2010 @ 20:24
quote:
Op donderdag 14 oktober 2010 20:20 schreef Re het volgende:
Vrijdag 22 oktober

Memento mori. Aangezien het dankzij het ontbreken van enige familie niet nodig is om het Corpus Gerdi nog langer opgebaard te laten liggen, heb ik in samenspraak met de uitvaartondernemer besloten om haar as morgen naar de eeuwige jachtvelden te laten waaien. In feite was Gerda, Tante Gerda, allang overleden. Ze wist amper meer wie ze was, waar ze was of wie ik was. Haar geest was verdwenen, haar lichaam leefde nog. Gelukkig maar, die Rigor Mortis zou ook niet zo goed zijn voor mijn kleine Van Pikkensteijn. Ugh. Nog steeds een rilling als ik eraan denk. Ben aan het eind van mijn Latijn.

Terug naar gisteren, rare dag. Nadat die PeePee met z'n vadsige feutenlichaam eindelijk was ontwaakt heb ik hem uit míjn huis gebonjourd. Als hij geen potentieel lekker zusje future tempore had zou ik dit intens treurige novemberlid allang hebben geroyeerd. Het feit dat we slechts 4 leden hebben en we dus 25% van het ledental zouden verliezen weerhield me van dit plan. Misschien is het een veeg teken dat er nog geen enkel hertje lid is geworden van ons prominente gezelschap. Is het dan waar dat elke studerende vrouw als ware het een plebejer zich wil overgeven aan seks, drugs, geweld en alcohol? Was ik maar lid van Minerva geworden, had ik ook eens wat anders geneukt dan een bijna in staat van ontbinding verkerend veenlijk.

Wat echter belangrijker was, en mij beangstigde, was het volgende. Nadat PeePee eindelijk naar huis was toog ik naar de woonkamer om de brief van Advocatenkantoor Van Meersen te lezen. Nuchter als ik -nu- was deed ik een schokkende ontdekking. De brief, waarin ik werd gecondoleerd met het heengaan van Tante Gerda, was geadresseerd op 9 oktober. 9 oktober, elf dagen voor haar dood. Ja, het staat er echt in die bewoordingen, overduidelijk. Zit geen woord Latijn bij.
Hier klopt iets niet, en dan heb ik het niet over het hart van mijn lieftallige tante. Waarom was het op 9 oktober al duidelijk dat Tante Gerda zou komen te overlijden? Waarom heet ik Ferdinand van Rijckevorsel, terwijl ik officieel gewoon Ferdy de Rijk heet? En waarom heet Gerda Verlinde in de brief Gerda van Linden?

Verschillende gedachten schoten door mijn hoofd. Was Tante Gerda de spil in een gerontofielennetwerk waarin zij zelf het lijdend voorwerp was? Gaat het wel louter en alleen om de erfenis? Hééft Van Balen Tante Gerda wel vermoord? Na autopsie op haar lichaam zouden er toch sporen van klonterige liefdesdruppels in haar ietwat opgedroogde grotje moeten worden gevonden? Gratia Deus utorum condomum, ofzo.
En waarom reageerde PeePee zo apart op haar dood? Ik denk dat ik gek word. Straks verdenk ik de butler met de kandelaar nog, verdomme, ik heb niet eens gezopen en ik ben de draad al kwijt. En nu gaat ook nog eens de deurbel.

....Net opengedaan. Jezus. Godverdomme. Man van middelbare leeftijd stond op de stoep, hij stak z'n hand uit en stelde zich voor. "Marinus Verlinde". Hij zit nu beneden, heb gezegd dat ik even wat koffie zou pakken. Wat moet ik doen?

Ferdinand.

Ingezonden door Silenus
*O*
Biancaviadonderdag 14 oktober 2010 @ 21:28
Whahaha, die datum van die brief! Geweldig opgemerkt! :D _O-
MissBlissdonderdag 14 oktober 2010 @ 22:15
Goed stuk! *O*
Rezaterdag 16 oktober 2010 @ 18:31
quote:
Op zaterdag 16 oktober 2010 18:28 schreef Re het volgende:
Zaterdag 23 oktober

Epistula non erubescit

Het papier is geduldig, maar ik niet! Niet meer. Gisteravond stond de dode zoon van Gerda voor de deur. Haar enige zoon. Die zich had verhangen in het trapgat. De zoon waar ik zogenaamd zoveel op leek. Nu moet ik zeggen dat toen ik tegenover hem zat in de woonkamer, hij er alles behalve dood uitzag. Buiten dat zag ik helemaal niets van mijzelf in hem terug. Allereerst was hij nogal vol van zichzelf, terwijl ik de bescheidenheid zelf ben. Daarnaast doorspekte hij zijn zinnen met Franse uitdrukkingen. Alsof iemand niet door deze nepgeleerdheid heen prikte. Nee, hij was overduidelijk slechts een schim van de persoon die ik ben.

Nadat hij een blikje bier uit mijn koelkast had gepakt, vlijde hij zich op mijn bank met een arm comfortabel op de leuning, alsof hij de gastheer was en ik de gast. Uit puur gezichtsbehoud haalde ik voor mijzelf ook een biertje en nam plaats in de stoel tegenover hem.

Marinus' zelfmoord bleek ernstig overdreven, zeg maar gerust, compleet in scène gezet, om weg te komen bij zijn krankzinnige moeder. Ware ik in de overtuiging, dat Gerda pas de laatste jaren de horizon der waanzin was gepasseerd, Marinus vertelde mij, dat ze nooit aan de zinnige kant had gezeten. Gewoon weggaan was geen optie geweest. Ze zou hem nooit met rust hebben gelaten. Persoonlijk vond ik het ongepast om je moeder te laten denken dat je dood bent, en dat zei ik hem ook. Hij haalde slechts zijn schouders op en pakte een enveloppe uit zijn binnenzak. Met een argeloos gebaar gooide hij de flop op het tafeltje tussen ons in. Ik nam de enveloppe en keek erin. Het waren de foto's.
"Jij?" zei ik verbaasd, "dus niet Marcus van Balen?"
Marinus gaf me een humorloze lach, "Marcus. Het seksspeeltje van moeder? Met die imbécile heb ik zojuist al een tête-à-tête gehad."
"En?" vroeg ik.
"Laten we het houden op: partir, c'est mourir."
"Un peu?"
"Nee, niet un peu," zei Marinus terwijl hij voorover leunde en mij een waanzinnige grijns gaf waar mijn bloed koud van werd.

Goed. Ik leef dus nog. Hoewel ik het somber inzag gisteravond. Marinus bleek zijn moeder's krankzinnigheid geërfd te hebben, maar nu wilde hij de rest ook. Erfgenaam Marcus lag te rotten in zijn appartement en ik was een telefoontje verwijderd van een heel vervelend gesprek met de politie. Als ik Marinus mocht geloven lagen de compromitterende foto's van mij en Gerda her en der verspreid door Marcus' appartement. De enige manier om hier onder uit te komen was de erfenis weigeren, zodat deze naar Gerda's enig overgebleven erfgenaam ging.

Vanmiddag heb ik een afspraak met de notaris, maar ergens knaagt er iets. De verkeerde datum op de brief. Marinus die ineens na al die jaren boven water komt. Er was iets mis. Met mijn buitengewone intelligentie moest ik er toch achter kunnen komen wat het was? Chi pecora si fa, il lupo mangia. Het was tijd om de wolf te worden.

Ingezonden door Xessive
*O*
Yukizaterdag 16 oktober 2010 @ 19:29
Ik vind zowel die van Silenus als die van Xessive heel tof :)
MissBlisszaterdag 16 oktober 2010 @ 22:39
Tof stuk zeg! :Y :9
Snowcoldzondag 17 oktober 2010 @ 00:08
Het wordt nu wel heeeeeel erg spannend! :D
Biancaviazondag 17 oktober 2010 @ 09:36
Echt een goed stuk, inderdaad. ^O^
Rezondag 17 oktober 2010 @ 10:20
ik heb nog geen berichtje gehad van dastan, de volgende schrijver... dus ik wacht even tot vanavond om een reserve in te schakelen
Beachzondag 17 oktober 2010 @ 12:31
Ik moet het maandag of dinsdag inleveren?
Rezondag 17 oktober 2010 @ 12:32
quote:
Op zondag 17 oktober 2010 12:31 schreef Beach het volgende:
Ik moet het maandag of dinsdag inleveren?
de 20ste oktober rond 8 uur
Beachzondag 17 oktober 2010 @ 12:33
quote:
Op zondag 17 oktober 2010 12:32 schreef Re het volgende:

[..]

de 20ste oktober rond 8 uur
ok
Rezondag 17 oktober 2010 @ 12:43
quote:
Op zondag 17 oktober 2010 12:33 schreef Beach het volgende:

[..]

ok
mocht dastan niet reageren voor morgen dan kun je gewoon het vervolg schrijven op de laatste inzending
Beachdinsdag 19 oktober 2010 @ 13:59
Al wat gehoord van dastan?
Redinsdag 19 oktober 2010 @ 14:00
quote:
Op dinsdag 19 oktober 2010 13:59 schreef Beach het volgende:
Al wat gehoord van dastan?
nee dus schrijf alsof het de opvolgende dag is :)
Beachwoensdag 20 oktober 2010 @ 19:04
Zo, ik heb er wat leuks van gemaakt.
Rewoensdag 20 oktober 2010 @ 19:17
idd :)

quote:
Op woensdag 20 oktober 2010 19:16 schreef Re het volgende:
Zondag 24 oktober


Quid erratum!



Wat een fout, wat een fout! Waarom heb ik, met al mijn genialiteit dat over het hoofd gezien?!

Gisteren bij het bezoek bij de notaris werd het me een stuk duidelijker.

Hoe kan het toch dat ik mezelf toeliet om niet scherp te zijn?



"Goedemiddag meneer van Rijckevorsel, gaat u zitten."

Zo begon het gesprek met de notaris. Zenuwachtig nam ik plaats in de overigens voortreffelijke stoel.

Peinzend keek de notaris me over zijn smalle brilletje aan.

Hij vroeg me om te beginnen met de relatie die ik had met tante Gerda.

Uiteraard doelde hij op een gewone relatie en niet op een liefdesrelatie, dus ik liet me niet van de wijs brengen.



Dus ik begon uit te wijden, zette heel het verhaal perfect uit en ik vergat niks te vermelden. Over de eerste keer dat ik haar zag toen ze mijn huisbaas werd. Over hoe goed en aardig ik altijd wel niet voor haar was.

Totdat de notaris me onderbrak en op gewichtige toon begon te spreken.

Hij vertelde dat hij vanochtend wakker werd gebeld door een onbekende man. Die vertelde de notaris over de verhouding van Marcus van Balen met tante Gerda en zelfs over mijn éne walgelijke fout!

Op dat moment brak het zweet me uit aan alle kanten en wist ik even niet meer wat te doen.



Nee, hoop had ik even niet meer. Dit moest het werk van Marinus zijn!

De notaris keek me aan met een geniepig lachje en begon toen met eht verkondigen van zijn voorstel.

"Als jij afstand doet van de erfenis, zal niemand iets te weten komen. Ook de politie niet."

Maar ik had juist korte metten gemaakt met het meeste bewijs?!

Hoe kan dat, was er soms meer?



Onderwijl half vertellend dat ik het spoedig zou laten weten, stond ik op uit de stoel en liep ik naar de deur toe. Nee, die stoel zat zo lekker niet meer.

Bij de deur aangekomen draaide ik me om en opeens viel me wat op.

Op het bureau stond een fotolijstje waar ik eerder geen aandacht aan had besteed, maar nu viel me de persoon op die op de vergeelde foto stond.

Het leek verdorie wel tante Gerda! Naast haar stond een jongetje van een jaar of twee.

Nee, het zal toch niet?!!



Onthutst door deze gedachten kwam ik thuis weer aan en ging ik alles nog eens overdenken.

Wat zou de eventuele connectie zijn tussen notaris van Meersen en Marinus?

Waarom stond die foto daar op het bureau?

Na het genot van een paar whiskey's geproefd te hebben viel ik een diepe slaap.



Ad nauseam, hoe kon ik zo stom zijn?

Ingezonden door Beach
Beachwoensdag 20 oktober 2010 @ 19:19
De opmaak lijkt wel anders dan de andere inzegeningen :o
Rewoensdag 20 oktober 2010 @ 19:20
ik zag het ja :o, maar niet zo erg toch, het is prima leesbaar (of had je wat opmaak veranderingen gewild?)
Beachwoensdag 20 oktober 2010 @ 19:22
Misschien is het voor de leesbaarheid beter als de regels net zoals de rest is? Niet zo'n ruimte eronder elke keer.
Rewoensdag 20 oktober 2010 @ 19:45
zoiets?
Beachwoensdag 20 oktober 2010 @ 19:50
quote:
Op woensdag 20 oktober 2010 19:45 schreef Re het volgende:
zoiets?
Revrijdag 22 oktober 2010 @ 20:36
quote:
1s.gif Op vrijdag 22 oktober 2010 20:36 schreef Re het volgende:
Maandag 25 oktober

Ik ben Ferdinand van Rijckevorsel. Ik ben een briljante, knappe jonge man met een IQ die hoogstwaarschijnlijk boven de 170 ligt. Ik ga mezelf niet laten naken door een duidelijke narcist en een brillenjood van een jurist! Ik heb een plan., een heel geniaal plan.

Marinus heeft geen flauw idee dat ik foto’s heb van de buurman met zijn moeder. Hij weet ook niet dat ik morgen van mijn lievelings computervriend een bewerkte foto krijg van die foto met tante Gerda. En waarom zouden mensen geloven dat ik, Ferdinand van Rijckevorsel, misbruik heb gemaakt van tante Gerda?

Marinus en de notaris hebben geen geloofwaardigheid. Opeens komt een man uit het niets die zegt dat hij de zoon van tante Gerda is? En dat hij, als zoon van tante Gerda, zijn zelfmoord in scene heeft gezet en dat hij nu terugkomt om de erfenis van tante Gerda te innen?

Ik hoef niet bang te zijn voor mijn reputatie. Het maak niet uit wat ik doe, iedereen waardeert mij en vindt mij een geweldige vent. Als ze die foto’s van die valse Marinus zien, hoef ik hen alleen die foto te laten zien van mij en een bloedmooie vrouw en dan zal iedereen geloven dat Marinus die foto heeft gephotoshopped en niet andersom.

En die moord van de buurman… Ik denk dat de politie eerder mij zal geloven dan Marinus. Maar ik moet zeker zijn van mijn zaak. Ik moet bewijs verzamelen tegen hem en de notaris. Ik moet onze gesprekken opnemen en een foto of video van Marinus zien te maken. Ik moet er ook achter komen waar hij leeft en wie hij echt is. Wie kan mij daarin helpen?

Ingezonden door keep_walking
Copycatzondag 24 oktober 2010 @ 10:07
Weer bijgelezen.
En het mag gezegd: het is echt leuk geworden!
Rezondag 24 oktober 2010 @ 10:09
we werken langzaam naar een climax toe :9
Snowcoldzondag 24 oktober 2010 @ 15:52
Hey, Ferdy was op de dag dat hij zijn laatste stukje schreef jarig. Ben ik de eerste die dat opmerkt? :P
Rezondag 24 oktober 2010 @ 16:10
:D, ach ja misschien vind tie dat niet zo belangrijk...

ook zijn we nu de tijd aan het inhalen

ik heb trouwens nog een vervanger van keshet, die aangegeven heeft niet te kunnen...

[ Bericht 0% gewijzigd door Re op 24-10-2010 16:42:21 ]
Beachzondag 24 oktober 2010 @ 16:17
quote:
1.gif Op zondag 24 oktober 2010 15:52 schreef Snowcold het volgende:
Hey, Ferdy was op de dag dat hij zijn laatste stukje schreef jarig. Ben ik de eerste die dat opmerkt? :P
Ik denk het :P
Remaandag 25 oktober 2010 @ 07:47
quote:
1s.gif Op maandag 25 oktober 2010 07:46 schreef Re het volgende:
Dinsdag 26 oktober

L.S



Gister ben ik de stad ingegaan om nog een heerlijke borrel te nuttigen en verder na te denken over een goed plan. Het mengen met het plebs, zo dacht ik, zou me goed doen. Tijdens mijn entree van de kroeg “The Jazz” aangekomen trof ik daar PeePee en z'n onversmadelijke zusje aan. In eerste instantie wilde ik me snel omdraaien, maar ineens schoot een briljant plan me te binnen.

Wederom begon PeePee over de toetreding van zijn aanwezige zusje. Haar nader bestuderend begreep ik wel waarom Willem Jan haar eerder het hof gemaakt had. Het meisje had een lief sproeten kopje waar af en toe een lief vertederend lachje op verscheen. Ze liet langzaam haar wijn in haar glas ronddraaien en keek af en toe bedenkelijk tijdens het pleidooi van PeePee. En ik moet toegeven; zijn zusje zou niet misstaan in onze societeit.

Maar wat Willem Jan kan dat kan ik, Ferdinand van Rijckevoorsel natuurlijk beter. Ondanks de onmenselijke vergissing met Tanta Gerda is het toch ook weer een maand geleden dat een vrouw mij zo heeft weten te bekoren. PeePee's zusje was natuurlijk ook gewoon gecharmeerd van mijn intelligente opmerkingen en magnifieke inborst. Dus toen PeePee rond elf uur aankondigde dat hij huiswaarts zou keren meende ik een lichte teleurstelling over zijn zusjes gezicht te zien glijden. Ik gaf haar een van mijn uitmuntende visitekaartjes met de woorden : “ik ben vanavond alleen”.

Nadat ik thuis was aangekomen hoefde ik niet lang te wachten tot er aangebeld werd. Badend in het licht van de hal zag ze er mooi uit en ik was, ondanks mijn plan tevreden met de keuze. Ik nam PeePee's zusje mee naar mijn kamer waar wij ons tegoed deden aan elkaar. Mijn eenpersoonsbed was wel een te nemen obstakel, maar met de aanstaande erfenis zal een degelijk king-size bed niet lang op zich laten wachten.

Nog even twijfelde ik of ik het meisje met een voor mij zo belangrijke taak op kon zadelen, maar ging toch overstag. Ik liet haar weten dat ik wellicht overstag zou gaan met PeePee's plan als zij zich als geschikt zou bewijzen. Ik zou haar een opdracht geven die zij uit zou moeten voeren. Bij een geslaagde uitvoering zal ik tijdens de volgende societeitsvergadering mijn steun geven aan zijn plan om zijn zusje en haar vriendinnen toe te laten. PeePee's zusje was blij met de geboden kans.

Ik legde haar uit dat het de bedoeling is dat zij en haar vriendinnen de handel en wandel van Marinus Verlinde na zullen gaan. Ze zullen me voldoende foto's leveren waar de Nerd mee aan de slag kan. Hopelijk duurt het nog even voordat de politie op de hoogte wordt gesteld van de dood van buurman van Baalen zodat ik compromiterende foto's van Marinus met Tante Gerda ( zijn eigen moeder!!) kan verspreiden door buurmans huis.

Ik deed nog een duit in het zakje door voor te stellen om een van haar (minderjarige ) vriendinnen op de notaris af te sturen. Deze foto's van de notaris zullen me mooi comprimerend bewijs materiaal opleveren! PeePee's zusje twijfelde nog even, maar ik wist haar te overtuigen met het argument dat als ze toe treed tot de societeit ze dan nog vaker van mijn uitermate bedkwaliteiten kan genieten.

Dus, deze nacht heeft (naast de lichamelijke geneugten) ook de fundering voor mijn erfenis plan opgeleverd!

Ferdinand

Ingezonden door Barretje80
Snowcoldmaandag 25 oktober 2010 @ 22:03
Ik hoop niet dat mijn stuk de loop van het verhaal een beetje verknald. :P
cablegunmastermaandag 25 oktober 2010 @ 23:13
Ik ben benieuwd naar het einde als een soap die zich steeds weer ontrafelt ^O^
Beachmaandag 25 oktober 2010 @ 23:15
Het is wel meer een detective geworden :P
Redinsdag 26 oktober 2010 @ 09:55
quote:
1s.gif Op maandag 25 oktober 2010 22:03 schreef Snowcold het volgende:
Ik hoop niet dat mijn stuk de loop van het verhaal een beetje verknald. :P
hij is binnen, zal hem straks ergens plaatsen


We hebben nog iemand nodig die het volgende stukje gaat schrijven omdat degene die moest heeft afgezegd
Jumparounddinsdag 26 oktober 2010 @ 10:33
ik wil me wel opofferen ;-)
maar geen latijn :P
Redinsdag 26 oktober 2010 @ 10:39
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 oktober 2010 10:33 schreef Jumparound het volgende:
ik wil me wel opofferen ;-)
maar geen latijn :P
top! 28ste inleveren na het volgende stukje :), en nee latijn is niet verplicht dat is er een beetje ingeslopen :P
Jumparounddinsdag 26 oktober 2010 @ 10:43
quote:
Op dinsdag 26 oktober 2010 10:39 schreef Re het volgende:

[..]

top! 28ste inleveren na het volgende stukje :), en nee latijn is niet verplicht dat is er een beetje ingeslopen :P
moet je wel opschieten met het volgende stukje ;-)
Copycatdinsdag 26 oktober 2010 @ 10:46
*O*

Go Jump!
Redinsdag 26 oktober 2010 @ 10:59
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 oktober 2010 10:58 schreef Re het volgende:
Woensdag 27 oktober

Ochtend

Verdomme, dies ater. In deze ingewikkelde zaak, die natuurlijk alleen door iemand van mijn caliber kan worden opgelost, heeft mijn intelligentie toch een belangrijk detail over het hoofd gezien. Namelijk de schone, blondgeverfde snol van Van Balen, die natuurlijk in een ijzige schok verkeerde toen ze er zojuist achter kwam dat haar ‘lieftallige’ vader was overleden. Een gore smeerlap, dat was het. Ze moest eens weten wat haar vader allemaal heeft uitgespookt met tante Gerda terwijl zij op een excursie was in het land der Germanen. Ik weet zeker dat ook zij dan over haar nek zou gaan.

Jammer genoeg is hierbij de politie ook ingelicht over de dood van Van Balen, iets waarvan ik gehoopt had dat het nog wat langer zou duren. Tijd voor een plan B, dacht ik toen. Maar terwijl ik een derde sigaar aanstak en het laatste restje whisky in mijn glas schonk, schoot mij een verschrikkelijke gedachte te binnen…

D E F O T O ’ S ! ! !

Marinus, bij de naam alleen al smaakt mijn whisky zuur, had grijnzend gezegd dat de confronterende kiekjes met tante Gerda her en der door het appartement van Van Balen verspreid lagen. Wat dus inhoudt dat de politie ze niet over het hoofd gezien kan hebben. Hieruit kan slechts één conclusie worden getrokken: ik zou Van Balen hebben omgebracht uit angst dat de foto’s zouden uitlekken! Ook al zou ik natuurlijk het bewijsmateriaal vernietigen, zo slim als ik ben. Maar alsnog ben ik het enige aanknopingspunt in deze moordzaak. Meer kopzorgen kan ik op het moment niet gebruiken.

_____________________________________________________________________________


Middag

Hier ga ik even verder op mijn stuk van vanochtend. Daarnet werd er aangebeld, maar er was echter niemand te bekennen. Er lag slechts een enveloppe onder mijn deur door geschoven, waarop met een zeer schoon handschrift mijn naam was geschreven. Met enigszins trillende handen maakte ik de enveloppe langzaam open, waaruit een kort briefje met hetzelfde handschrift tevoorschijn kwam:

‘Mijn vader was dus niet de enige die met haar lag te rotzooien. Maar geen zorgen, je foto’s zijn veilig bij mij. De politie weet van niets. Besef je wel dat hier iets tegenover staat.’

Als bewijs was een van de foto’s meegeleverd in de enveloppe. En ik altijd maar denken dat ze eindelijk een haarkleur had gevonden die haar ietwat hersenloze voorkomen eer aandeed. Fronta nulla fides. Schijn bedriegt.

Geen last dus van de politie. Maar wat zullen de eisen zijn van dit blonde stuk?

Ferdinand

Ingezonden door Snowcold
V.dinsdag 26 oktober 2010 @ 10:59
quote:
Op dinsdag 26 oktober 2010 10:46 schreef Copycat het volgende:
*O*

Go Jump!
V.
Xessivedinsdag 26 oktober 2010 @ 12:16
Snowcold _O_
Jumparounddinsdag 26 oktober 2010 @ 14:18
klaar en aan re ge-pm'd
Jumparounddinsdag 26 oktober 2010 @ 14:40
of was ik te snel? ;(
babette21dinsdag 26 oktober 2010 @ 17:44
Ik moet helaas afhaken -O- . Ga een paar dagen weg en kom daar later van terug dan ik eerst dacht; gaat erg krap worden en wordt daardoor iets teveel "moeten"...
Een vervanger gezocht dus, voor 31 okt - 1 nov... :)
Redinsdag 26 oktober 2010 @ 17:55
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 oktober 2010 14:40 schreef Jumparound het volgende:
of was ik te snel? ;(
een beetje wel ja (en haal er een spellingschecker overheen :P )
Redinsdag 26 oktober 2010 @ 17:56
quote:
1s.gif Op dinsdag 26 oktober 2010 17:44 schreef babette21 het volgende:
Ik moet helaas afhaken -O- . Ga een paar dagen weg en kom daar later van terug dan ik eerst dacht; gaat erg krap worden en wordt daardoor iets teveel "moeten"...
Een vervanger gezocht dus, voor 31 okt - 1 nov... :)
:r
Jumparounddinsdag 26 oktober 2010 @ 18:36
quote:
Op dinsdag 26 oktober 2010 17:55 schreef Re het volgende:

[..]

een beetje wel ja (en haal er een spellingschecker overheen :P )
heat of the moment. en word gaf geen fouten :(
Redonderdag 28 oktober 2010 @ 23:08
quote:
1s.gif Op donderdag 28 oktober 2010 23:07 schreef Re het volgende:
Donderdag 28 oktober

Bij mezelf ten rade gaande had ik dit natuurlijk aan moeten zien komen.

Oké, deze zin klopt van geen meter maar ik denk dat de grote hoeveelheden bier, Wodka, Tequila en een combinatie van speed, XTC en GHC van vanmorgen daar debet aan zijn.

Teruglezend wat ik gisteravond in mijn dagboek heb gepend voordat mijn rukbunker verliet:

De ontdekking dat van Balen's dochter (het harteloze Ijskonijn.. je vader is dood, en je probeert er een slaatje uit te slaan?) een vinger in de pap heeft is een dusdanige grote schok geweest dat ik van schrik de eerste de best kroeg ga induiken om niet alleen dronken, maar gewoon comateus te worden.

Daarna gaat het tijd worden om de echte wereld te confronteren. Ten eerste, op naar het Ijskonijn om een deal te maken. Ten tweede, de foto's oppikken bij PeePee's zus die inmiddels wel klaar is voor de sociëteit. Tenminste, als ze de laatste test ook met vlag en wimpel doorstaat… En dan ten slotte, de erfenis binnenhengelen. Gnagnagna (ik was erg ingenomen met mijzelf).

Het uur van de waarheid was aangebroken en, sadomasochist als ik ben (remember tante Greta) zijn de details uiteraard terug te vinden in mijn Lief Dagboek, dit uiteraard ter meerdere eer en glorie van mijn persoon.

Op naar Ijskonijn. Ze deed lichtelijk aangeschoten de deur open. Aangeschoten! Om 9 uur 's ochtends! Het is toch potdomme geen student! "Hi Fritzie" fluisterde ze hees, “Jij bent snel terug, kom maar snel binnen knul, dan zullen we afmaken waar we gister aan begonnen zijn...”

Hoewel mijn manlijkheid al tekenen van (geveinsde) herkenning begon te vertonen begon er in mijn achterhoofd een onaangenaam vermoeden te ontstaan. Waarom zo opgewekt? En hoezo, nu al terug?

Ijskonijn ging mij voor en trok terwijl ze liep speels wat kledingstukken uit om ala Hans en Grietje een spoor achter te laten wat ik niet kon missen.

Ondertussen begon ik mij door bloedtekort in mijn hersenen mij lichtelijk licht in het hoofd te voelen en de onaangename vermoedens verdwenen dan ook als sneeuw voor de zon.

Zo blij als een ei begon ik van geil plezier bijna te huppelen ware het niet dat deze beweging onmogelijk werd gemaakt door een soort van éénpotige driepoot in mijn buik. 2 Trappen afdalen en op de muur verschenen mooie symmetrische symbolen (vermoeden: afdalen? De meeste slaapkamers zijn toch boven? Manlijk Lid: Afdalen! Neuken! Afdalen! Neuken! Likken! Likken! Likken!) Nog 2 trappen afdalen en de trap werd verlicht door mooie authentieke fakkels en uiteindelijk deed Ijskonijn, nu geheel ontkleed, een grote zware eikenhouten deur open.

Hoewel het moeite kostte om mijn ogen van haar gepiercte tepels en uit haar in een intrigerende pentagram geschoren schaamstreek te houden ontwaarde ik een aangezicht dat mij lang gaat bijblijven.
In het midden op een altaar wat stond in een pentagram met op alle hoeken kaarsen was Marinus naakt vastgebonden als een op zijn kop gekruisigde Jezus.

Zijn gezicht was getrokken in een hoopvolle grimas, maar zodra Ijskonijn in beeld kwam werd het een blik van hopeloze doodsangst. Het weerloze hoopje mens probeerde uit alle macht om onzichtbaar te worden maar door de sterke boeien kon hij geen kant op.

Om hem heen hingen foto's van Van Balen met Tante Greta en Marinus die hand en spandiensten aan het verlenen was voor het in innige omhelzing verkerende verliefde koppeltje.

Brandwonden, blauwe plekken en uitgerukte nagels vertelde een verhaal met een grimmige ondertoon en ergens verwachtte ik een martelwerktuig te zien staan waarmee hij zichzelf uit zijn lijden kon verlossen.

Ik bedacht mij geen moment, gaf Ijskonijn een knietje in haar welgevormde buik waardoor ze even struikelde en trok met alle macht de deur dicht. Het resulterend misselijkmakend geluid van een verbrijzelende schedel galmde door het doodsstille trappenhuis en spookt nog steeds door mijn hoofd.



Mijn god, wat heb ik gedaan.


Ingezonden door Jumparound

*O*
Redonderdag 28 oktober 2010 @ 23:13
ik ben trouwens nog op zoek naar 1 vervanger van babette, de een na laatste schrijver...
Biancaviavrijdag 29 oktober 2010 @ 08:54
Nu is het wel heel ranzig geworden. :')
Jumparoundvrijdag 29 oktober 2010 @ 09:13
even losse eindjes opruimen ;-)
Beachvrijdag 29 oktober 2010 @ 13:54
Hoe gaat de volgende schrijver dit doen :')
Revrijdag 29 oktober 2010 @ 13:55
boze droom ofzo :')
Stevevrijdag 29 oktober 2010 @ 13:58
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 oktober 2010 13:54 schreef Beach het volgende:
Hoe gaat de volgende schrijver dit doen :')
Ik ben op een briljante ingeving aan het broeden. :7
:').
Jumparoundvrijdag 29 oktober 2010 @ 13:58
quote:
10s.gif Op vrijdag 29 oktober 2010 13:58 schreef Steve het volgende:

[..]


Ik ben op een briljante ingeving aan het broeden. :7
:').
'
dat doet me deugd :')
Stevevrijdag 29 oktober 2010 @ 14:07
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 oktober 2010 13:58 schreef Jumparound het volgende:
dat doet me deugd :')
Of het lukt is een tweede. :').
TheVulturevrijdag 29 oktober 2010 @ 17:01
Ik hoor net dat er een gat is gevallen in de programmering.. die wil ik wel opvullen :P

Waar en wanneer moet ik het aanleveren?
Stevevrijdag 29 oktober 2010 @ 17:01
*O*.
Revrijdag 29 oktober 2010 @ 17:21
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 oktober 2010 17:01 schreef TheVulture het volgende:
Ik hoor net dat er een gat is gevallen in de programmering.. die wil ik wel opvullen :P

Waar en wanneer moet ik het aanleveren?
Dag 31 - oktober 31 - november 1 babette21

zij kan blijkbaar niet dus die plek mag je invullen
Revrijdag 29 oktober 2010 @ 17:21
quote:
10s.gif Op vrijdag 29 oktober 2010 17:01 schreef Steve het volgende:
*O*.
jij bent geen gat :6
Stevevrijdag 29 oktober 2010 @ 17:24
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 oktober 2010 17:21 schreef Re het volgende:
jij bent geen gat :6
:').
TheVulturezaterdag 30 oktober 2010 @ 13:59
Begrijp ik het goed dat ik dus de grote finale moet verzorgen als in de laatse pagina van het dagboek?
MissBlisszaterdag 30 oktober 2010 @ 14:02
quote:
10.gif Op zaterdag 30 oktober 2010 13:59 schreef TheVulture het volgende:
Begrijp ik het goed dat ik dus de grote finale moet verzorgen als in de laatse pagina van het dagboek?
Een na laatste, je mag dus een mooie voorzet geven :9
Rezaterdag 30 oktober 2010 @ 14:56
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 oktober 2010 14:55 schreef Re het volgende:
Vrijdag 29 oktober

Ik ben aan het eind van mijn Latijn. Dit dagboek had triomfen moeten bevatten. Uitgebreide verhalen over hoe ik bij elke discussie in de collegezaal als overwinaar zou zegevieren. Hoe anders is het gelopen met deze waanzinnige thriller waar menig schrijver nog een puntje aan zou kunnen zuigen. Ik kon het echt niet meer.

....

Ik was even helemaal van de kaart door wat er met IJskonijn was gebeurd. Mijn gedachten waren helemaal leeg, afgezien van het gevoel dat ik enorm moest urineren. Tijdens het moment van opluchting wat je altijd voelt als alles eruit loopt, bedacht ik me dat ik in 1 klap van IJskonijn én Marinus af was. Marinus ligt nog vastgebonden, voordat die gevonden wordt is ‘ie vast allang dood. Het zou wel duidelijk zijn wie Marinus zo heeft toegetakeld. Toch?



Ik moest alleen zorgen dat niemand denkt dat ik bij IJskonijns en Marinus’ vreemde spelletje betrokken ben geweest... Scelere velandum est scelus, zou dat echt helpen? Ik hoorde net politieserenes, dat gaf niet echt een motiverend gevoel nóg verder te gaan.... Fuck hey, wat als de gendarmerie ineens voor de deur staat?? Niet aan denken niet aan denken niet aan denken.

Ik wist dat ik terug moest gaan. Om het zeker te weten. Alles moet goed zijn. Dus moedig als ik ben, en zorgend dat niemand me zag, ging ik het huis weer in, richting kelder. Niet om iets aan mijn moedigheid in te boeten Dagboek, maar ik voelde toch even een rilling door mijn rug gaan. De deur van de kelder ging niet makkelijk open, ik moest aardig wrikken. Ik ga niet beschrijven hoe alles in de kelder eruit zag, anders moet ik ophouden met schrijven en naar de wc rennen, en dit keer niet om te urineren. Toch keek ik nog even goed rond. Marinus lag er nog net zo hopeloos bij als eerder, en weer die blik van hoop. Durfde ik het aan niets te doen? Ik had nu wel de sterkere positie van de 2.

En toen zag ik het.

Mijn leven zal eindigen als een sprookje, met een mooi eind goed, al goed. Ik weet het zeker. Ik ben het.


Ingezonden door Steve
Rezaterdag 30 oktober 2010 @ 14:57
quote:
10s.gif Op zaterdag 30 oktober 2010 13:59 schreef TheVulture het volgende:
Begrijp ik het goed dat ik dus de grote finale moet verzorgen als in de laatse pagina van het dagboek?
wat MB dus, je mag nu je stukje schrijven voor de een na laatste dag, Zhenar is daarna de afsluiter, dus maak er iets moois van :)
TheVulturezaterdag 30 oktober 2010 @ 15:01
Dat gaat een uitdaging worden :D
cablegunmasterzaterdag 30 oktober 2010 @ 15:02
ze worden elke keer mooier :Y
Beachzaterdag 30 oktober 2010 @ 15:14
Mooi spannend zo.
Jumparoundzaterdag 30 oktober 2010 @ 17:04
lol! mooie ontknoping steve!
babette21zaterdag 30 oktober 2010 @ 17:28
quote:
Op vrijdag 29 oktober 2010 17:21 schreef Re het volgende:
zij kan blijkbaar niet dus die plek mag je invullen
Nou zeg, dat klinkt ook lekker aardig... ik heb 't toch op tijd aangegeven?!
Sorry, maar life comes first (en vakantie al helemaal! :s) )...
TheVulturezaterdag 30 oktober 2010 @ 17:30
Stukje is verstuurd :9
Rezondag 31 oktober 2010 @ 14:10
quote:
1s.gif Op zondag 31 oktober 2010 14:07 schreef Re het volgende:
Zaterdag 30 oktober

Videre Vincere Est (zien is overwinnen)

Geen treffendere spreuk om deze dag mee samen te vatten, in letterlijke en figuurlijke zin.

Toen ik in die donkere kelder mijn compromitterende foto's met Tante Gerda zag bekroop me een onoverwinnelijk gevoel.

Veni Vidi Vici.

Dit was mijn ultieme kans om compleet buiten schot te blijven in dit macabere schimmenspel wat zich de afgelopen weken heeft voltrokken en waarvan de laatste akte zich in de kelder van IJskonijn heeft afgespeeld. Ik heb de foto's van Tante Gerda en mij onder mijn kleding gestopt en later vandaag in de open haard in rook en as doen opgaan.

Het eennlaatste probleem dat op dat moment nog tussen mij en de erfenis in stond, of in zijn geval lag, was Marinus. Ik kon het risico niet nemen dat hij levend de kelder zou verlaten. De dood stond al in zijn ogen maar ik heb Magere Hein een handje geholpen door de verwondingen die IJskonijn reeds had aangebracht nog wat te perfectioneren.Nadat Marinus zijn laatste adem uitblies,Requiescat in pace hufter, heb ik hem naar de trap gesleept.

Met een van de kandelaars die IJskonijn had neergezet voor haar satanische ritueel heb ik haar gespleten schedel nog een paar extra klappen gegeven en de kandelaar bij Marinus in zijn vuist geklemd. De politie zal vast denken dat Marinus is ontsnapt, IJskonijn de schedel heeft ingeslagen maar dat hij helaas aan op de trap aan zijn verwondingen is bezweken. De foto's van Tante Gerda, Van Balen en Marinus zullen genoeg bewijs zijn om IJskonijn een motief te geven. Niemand zal ook maar een seconde aan mij denken!


Nu ik dit verhaal uitschrijf onder het genot van een heerlijke wijn en de zalvende klanken van Bach, Vinum et musica laetificant cor, bekruipt me een orgastisch genot dat het geld van Tante Gerda helemaal van mij alleen is. Ben benieuwd hoeveel het is.... morgen maar langs die rare notaris dat het spel uit is... ik wil hebben waar ik recht op heb: Pacta sunt servanda

Ingezonden door TheVulture
*O*

aan Zhenar om het af te sluiten
Zhenarzondag 31 oktober 2010 @ 21:07
Heb mijn inzending zojuist verstuurd! :s)
Hopelijk vinden jullie het wat. Ik vond het iig erg leuk om het weer allemaal terug te lezen. Gedurende het binnenkomen van alle inzendingen dacht ik een tijdje dat het erg lastig zou gaan worden om alles aan elkaar te knopen en was ik even bang dat ik uiteindelijk keuzes zou moeten maken tussen verschillende verhaallijnen die waren uitgezet. Maar het slothoofdstuk schreef zichzelf eigenlijk wel door al het grondwerk dat er was gelegd; alles paste toch wel heel mooi samen. Hopelijk komt dat er in mijn hoofdstuk ook wel goed uit!
TheVulturezondag 31 oktober 2010 @ 21:52
Ik ben benieuwd Zhenar... ik vond het ook al lastig om richting een ontknoping te schrijven :Y
Rezondag 31 oktober 2010 @ 21:53
Ik ga er zo naar kijken
Beachzondag 31 oktober 2010 @ 22:11
quote:
3s.gif Op zondag 31 oktober 2010 21:07 schreef Zhenar het volgende:
Heb mijn inzending zojuist verstuurd! :s)
Hopelijk vinden jullie het wat. Ik vond het iig erg leuk om het weer allemaal terug te lezen. Gedurende het binnenkomen van alle inzendingen dacht ik een tijdje dat het erg lastig zou gaan worden om alles aan elkaar te knopen en was ik even bang dat ik uiteindelijk keuzes zou moeten maken tussen verschillende verhaallijnen die waren uitgezet. Maar het slothoofdstuk schreef zichzelf eigenlijk wel door al het grondwerk dat er was gelegd; alles paste toch wel heel mooi samen. Hopelijk komt dat er in mijn hoofdstuk ook wel goed uit!
Ik ben benieuwd.
Rezondag 31 oktober 2010 @ 23:02
zit nog niets in de PM inbox.... zit je eigen PM inbox niet vol Zhenar?
Zhenarzondag 31 oktober 2010 @ 23:24
quote:
1s.gif Op zondag 31 oktober 2010 23:02 schreef Re het volgende:
zit nog niets in de PM inbox.... zit je eigen PM inbox niet vol Zhenar?
Ik heb hem niet via pm gestuurd, maar naar je gemaild.
V.maandag 1 november 2010 @ 08:55
Ik ben benieuwd *O*

V.
Jumparoundmaandag 1 november 2010 @ 08:59
Anders ik wel :)
kenwelmaandag 1 november 2010 @ 10:07
Ik ben ook benieuwd - reageer dan wel niet vaak maar lees jullie stukjes wel.
Remaandag 1 november 2010 @ 10:57
quote:
1s.gif Op maandag 1 november 2010 10:54 schreef Re het volgende:
NOTULEN VAN DE ALGEMENE LEDENVERGADERING VAN CARNEADES

Datum: 31 oktober 2010
Locatie: dakterras van Willem Jan
Aanwezig: Peter-Paul Schipper, Willem Jan van de Vreade, Martijn-Gijs Bonckér en aspirant-lid Samara Schipper
Afwezig: Ferdinand van Rijckevorsel

1. Opening om 20.00 uur door vice-voorzitter Peter-Paul Schipper, die bij afwezigheid van de praeses de vergadering zal leiden.

2. Vaststellen agenda:
PP heeft een kanttekening bij de agenda die hij de vorige dag heeft verspreid. Hij stelt voor om met punt 5 (“Lidmaatschap Ferdinand”) te wachten tot Ferdinand er is. Ferdinand heeft ge-smst dat hij onderweg is. Niemand heeft verder wijzigingen ten opzichte van de agenda.

3. Mededelingen:
Omdat in deze vergadering het lidmaatschap van Ferdinand ter discussie staat, stelt Peter-Paul dat het beter is als hij de volledige vergadering zal voorzitten, ook wanneer Ferdinand er is. Hij beroept zich hierbij op artikel 24 lid 3 van de statuten. Martijn-Gijs geeft aan blij te zijn dat de leden eindelijk het nut van zijn zorgvuldig opgestelde statuten inzien.
PP deelt verder mee dat zijn zuster, Samara, aanwezig is omdat zij tot de vereniging wil toetreden. Martijn-Gijs haalt artikel 49 lid 2 sub a van de statuten aan, waarin voorwaarden voor het vrouwelijke kandidaat-lidmaatschap staan waaraan Samara duidelijk niet voldoet. PP stelt dat Samara slechts aspirant-lid is en dus nog niet aan die voorwaarden hoeft te voldoen.

4. Lidmaatschap Ferdinand:
Wordt naar achteren geschoven ivm de nog altijd ontbrekende Ferdinand.

5. Financiën:
De fiscus, Willem-Jan, geeft aan dat Ferdinand al vier maanden zijn contributie niet heeft betaald. Martijn-Gijs merkt echter op dat Ferdinand elk moment een dikke erfenis van zijn hospita kan krijgen, dus dat dat probleem zichzelf zal oplossen. Willem-Jan gelooft niets van het verhaal over de erfenis en vraagt of hij een incassobureau mag inschakelen. PP zegt dat deze discussie geen zin heeft en dat Carneades die twintig euro ook wel kan missen.

20.28 uur: Ferdinand arriveert.
Er ontstaat meteen een discussie zodra Ferdinand de agenda (blijkbaar voor het eerst) leest en ziet dat zijn lidmaatschap ter discussie staat. Ferdinand eist de leiding over de vergadering op en begint te schreeuwen dat hij de belichamilng van Carneades is. Martijn-Gijs kalmeert hem door aan te geven dat ook hij niet blij is met de situatie, maar dat de statuten hier heel duidelijk in zijn. Ferdinand wil eerst weglopen, maar PP overtuigt hem te blijven door aan te geven dat de ledenvergadering korte metten zal maken met iemand die haar rechtsprekende macht niet respecteert.

4. Lidmaatschap Ferdinand:
PP vertelt dat de leden van Carneades twijfelachtige foto’s hebben ontvangen van Ferdinand en zijn hospita Gerda van Linden in copulerende toestand. Hij geeft aan dat hij dit weliswaar schokkend, maar niet onoverkomelijk vond. Willem Jan breekt in door Ferdinand voor gore gerontofiel uit te maken. Martijn-Gijs stelt dat ze allemaal wel eens iemand hebben geneukt waar ze later spijt van hadden en vindt dat Willem Jan juist blij zou moeten zijn dat PP eindelijk weer een kutje heeft gezien, al is het een verschrompeld exemplaar. PP verzoekt de leden om geen obsceen taalgebruik te bezigen gedurende de vergadering.

21.00 uur: nunc est bibendum. De leden mogen hun eerste biertje drinken van de avond.

PP vertelt dat hij ná de dubieuze foto’s nog andere informatie over Ferdinand te weten is gekomen. Daarvoor geeft hij het woord aan Samara.

Samara vertelt dat Ferdinand haar heeft gevraagd om ene Marinus Verlinde te stalken en foto’s van hem te nemen, in ruil waarvoor Ferdinand haar zou helpen lid te worden van Carneades. Ook moest ze een of andere notaris in een compromitterende situatie fotograferen. Onwetend dat Ferdinand dit nooit van haar had mogen vragen, is ze naar het kantoor van deze notaris gegaan, waar Martinus toevallig net naar buiten kwam lopen. Daar werd hij door een blonde vrouw aangesproken. Samara beloot de notaris nog even met rust te laten en het tweetal te volgen naar het huis van de vrouw. Daar bleef ze wachten, omdat ze nog geen goede foto’s had kunnen maken. Marinus kwam echter niet meer naar buiten, maar de vrouw wel. Samara bleef wachten op Marinus. Even later kwam de blonde vrouw weer terug met Ferdinand.

Willem Jan merkt op dat Samara maar een chaotisch verhaal vertelt, met veel teveel personages en vol onwaarschijnlijke toevalligheden. PP maant hem tot stilte. Ferdinand probeert de vergadering te verlaten, maar PP zegt hem op zeer strenge toon dat hij moet blijven, al moeten ze hem daarvoor vastbinden. Ferdinand aarzelt even, maar blijft dan stilzwijgend zitten.

Samara vertelt verder. Ferdinand en de vrouw waren naar binnen gegaan, waarna Ferdinand even later weer hard rennend het huis verliet. Samara begon te vermoeden dat er dingen speelden die Ferdinand haar niet had verteld. Ze durfde zich niet verder in de situatie te mengen en besloot om naar huis te gaan. De volgende avond ging ze naar Ferdinand om hem te vertellen dat ze niet meer wilde meewerken. De achterdeur was open, maar Ferdinand was niet thuis. Wel trof ze in de huiskamer een boekje aan. Dit bleek het dagboek van Ferdinand te zijn, waarin ze gruwelijke dingen had gelezen.

Ferdinand begint, ondanks het eerdere verzoek van PP, te schelden. Hij springt op Samara af, maar PP slaat hem buiten westen.

21.45 uur: de politie arriveert. Ferdinand wordt gearresteerd en afgevoerd, terwijl hij schreeuwt dat hij er is ingeluisd en dat hij terug zal komen en iedereen kapot zal maken en daarna een leven vol fortuin, roem en mooie vrouwen tegemoet zal treden.

In de tussentijd heeft iedereen het walgelijke dagboek gelezen, dankzij de kopieën die Samara heeft meegenomen. PP vraagt de vergadering om Ferdinand van Rijckevorsel, of Ferdy de Rijk, zoals blijkt uit zijn dagboek, te royeren. Dit voorstel wordt unaniem aangenomen, onder luid gejuich. Carneades heeft zich ontdaan van haar oprichter.

6. Kandidaat-lidmaatschap Samara:
PP is van mening dat Samara al heeft bewezen een aanwinst voor Carneades te zijn, door een psychopaat in hun midden te ontmaskeren. Hij vraagt daarom om artikel 49 lid 2 sub b van de statuten te schrappen, zodat vrouwen lid kunnen worden zonder hun haar af te scheren en de decimalen van pi uit hun hoofd te moeten leren. Dit voorstel wordt unaniem aangenomen. Samara wordt vervolgens, zonder bezwaar van een van de leden, benoemd tot eerste vrouwelijke kandidaat-lid van Carneades.

22.30 uur: Bibus semper. Er mag vanaf nu ongelimiteerd worden gedronken. De leden adten meteen een blik bier en Samara een flesje rosébier.

7. WVTTK:
Martijn-Gijs stelt voor om de kopieën van het dagboek van Ferdinand samen met de notulen van deze vergadering toe te voegen aan de archieven van Carneades. De leden stemmen hiermee in.

8. Rondvraag:
PP: vonden jullie dit ook zo’n bizarre vergadering? (antwoord: “Ja!”)
Willem Jan: hoe heette die hospita van Ferdy nou? (antwoord: “Greta” / “Nee, Gerda!”)
Martijn-Gijs: kan Samara mij vertellen wat die notaris nu met het hele verhaal te maken had? (antwoord: “Ik weet het ook niet...”)

9. Sluiting om 22.52 uur.

Ingezonden door Zhenar
En zo dames en heren komt er een eind aan deze versie van Dagboek van een R&P-er.

Ik wilde iedereen bedanken die heeft meegewerkt aan dit project, de schrijvers maar ook de flexibele invallers. Ik ga morgen het stemtopic openen

[ Bericht 0% gewijzigd door Re op 01-11-2010 12:25:56 ]
Copycatmaandag 1 november 2010 @ 11:01
Top Zhenar!

En iedereen die een bijdrage heeft geleverd!

:*

Volgende keer ben ik ook weer van het partijtje, denk ik.
Jumparoundmaandag 1 november 2010 @ 11:04
Ferdi :'(

Goede afsluiter Zhenar!
wordt PP nou gearresteerd op het einde? of toch Ferdinand?
Copycatmaandag 1 november 2010 @ 11:06
quote:
1s.gif Op maandag 1 november 2010 11:04 schreef Jumparound het volgende:
wordt PP nou gearresteerd op het einde? of toch Ferdinand?
Verhipt!
Dat zal wel een typo zijn. Toch?
V.maandag 1 november 2010 @ 11:35
quote:
11s.gif Op maandag 1 november 2010 11:06 schreef Copycat het volgende:

[..]


Verhipt!
Dat zal wel een typo zijn. Toch?
Dat denk ik ook :)

Verder ^O^

V.
TheVulturemaandag 1 november 2010 @ 12:15
Leuke ontknoping ^O^
Zhenarmaandag 1 november 2010 @ 12:20
quote:
Op maandag 1 november 2010 11:04 schreef Jumparound het volgende:
Ferdi :'(

Goede afsluiter Zhenar!
wordt PP nou gearresteerd op het einde? of toch Ferdinand?
Oeps... ik had ergens anders ook al PP staan ipv Ferdy, maar deze heb ik over het hoofd gezien -O-
Mag van mij nog wel aangepast hoor :P
Remaandag 1 november 2010 @ 12:26
gecorrigeerd
V.maandag 1 november 2010 @ 13:11
quote:
14s.gif Op maandag 1 november 2010 12:26 schreef Re het volgende:
gecorrigeerd
^O^

V.
Beachmaandag 1 november 2010 @ 13:17
Maar nu kan de notaris zelf de erfenis houden :P

Verder goed einde.
MissBlissmaandag 1 november 2010 @ 13:33
Goed einde! _O_ :9 *O*

Leuk gedaan zo met die notulen :Y
TheVulturemaandag 1 november 2010 @ 13:38
quote:
14s.gif Op maandag 1 november 2010 13:33 schreef MissBliss het volgende:

Leuk gedaan zo met die notulen :Y
Da's inderdaad erg sterk :Y
Biancaviamaandag 1 november 2010 @ 14:53
Erg knap afgesloten, dat zal zeker niet mee hebben gevallen.
Zhenarmaandag 1 november 2010 @ 15:36
quote:
Op maandag 1 november 2010 13:17 schreef Beach het volgende:
Maar nu kan de notaris zelf de erfenis houden :P

Ik wist gewoon echt niet wat ik met de notaris aanmoest... had er wel een verhaal omheen bedacht, maar om dat ook nog te verwerken was teveel gedoe, dus heb ik dat stuk maar vaag gehouden. Ik vond het ook weer niet kunnen om hem helemaal niet te vermelden... :P
Jumparoundmaandag 1 november 2010 @ 15:58
quote:
1s.gif Op maandag 1 november 2010 15:36 schreef Zhenar het volgende:

[..]

Ik wist gewoon echt niet wat ik met de notaris aanmoest... had er wel een verhaal omheen bedacht, maar om dat ook nog te verwerken was teveel gedoe, dus heb ik dat stuk maar vaag gehouden. Ik vond het ook weer niet kunnen om hem helemaal niet te vermelden... :P
petje af hoor, ik vind het erg sterk :)
Stevemaandag 1 november 2010 @ 16:20
Briljant einde. _O_
TheVulturemaandag 1 november 2010 @ 16:26
quote:
1s.gif Op maandag 1 november 2010 15:36 schreef Zhenar het volgende:

[..]

Ik wist gewoon echt niet wat ik met de notaris aanmoest... had er wel een verhaal omheen bedacht, maar om dat ook nog te verwerken was teveel gedoe, dus heb ik dat stuk maar vaag gehouden. Ik vond het ook weer niet kunnen om hem helemaal niet te vermelden... :P
Je hoeft ook niet alles af te ronden toch... ik vond het al erg sterk hoe je hem toch nog achter de tralies hebt gekregen zonder dat hij dat zelf in zijn dagboek kon melden :D
Zhenarmaandag 1 november 2010 @ 18:44
quote:
Op maandag 1 november 2010 16:26 schreef TheVulture het volgende:

[..]



Je hoeft ook niet alles af te ronden toch... ik vond het al erg sterk hoe je hem toch nog achter de tralies hebt gekregen zonder dat hij dat zelf in zijn dagboek kon melden :D
Thanks! :)
Ik wilde hem vrijwel tot op het einde zichzelf nog laten 'redeemen', maar na jouw hoofdstuk moest Ferdy toch echt boeten voor zijn daden ~O>
TheVulturemaandag 1 november 2010 @ 18:55
quote:
1s.gif Op maandag 1 november 2010 18:44 schreef Zhenar het volgende:

[..]

Thanks! :)
Ik wilde hem vrijwel tot op het einde zichzelf nog laten 'redeemen', maar na jouw hoofdstuk moest Ferdy toch echt boeten voor zijn daden ~O>
Ach hij had toch al iemand koud gemaakt... kon die andere er ook nog wel bij :')
Biancaviadinsdag 2 november 2010 @ 17:37
En komt er nou een stemtopic?
Redinsdag 2 november 2010 @ 17:43
Die komt er vanavond ja :)
V.woensdag 3 november 2010 @ 01:43
Ik kan hem niet vinden :'(

V.
Rewoensdag 3 november 2010 @ 08:10
quote:
1s.gif Op woensdag 3 november 2010 01:43 schreef Verbal het volgende:
Ik kan hem niet vinden :'(

V.
beter kijken :6

Stem op je favo stukje van het Dagboek
V.woensdag 3 november 2010 @ 11:34
Zeg doe eens niet zo onaardig o|O

Had je hem maar eerder moeten plaatsen ~O>

V.
MissBlisswoensdag 3 november 2010 @ 12:50
Oh stemmen! Moeilijk, ik ga er vanavond eens voor zitten :9
Zhenarwoensdag 3 november 2010 @ 15:38
Ben ik heel stom als ik moet vragen wat een "aanmoedigignsprijs" is? :@
Rewoensdag 3 november 2010 @ 15:41
quote:
1s.gif Op woensdag 3 november 2010 15:38 schreef Zhenar het volgende:
Ben ik heel stom als ik moet vragen wat een "aanmoedigignsprijs" is? :@
iemand die heel erg zijn best heeft gedaan en het daarom wel verdient om een prijs te winnen
Biancaviawoensdag 3 november 2010 @ 15:42
Ik heb het geïnterpreteerd als 'leuk en goed geschreven, maar net niet een van de andere categorieën gehaald'.
Rewoensdag 3 november 2010 @ 15:47
quote:
7s.gif Op woensdag 3 november 2010 15:42 schreef Biancavia het volgende:
Ik heb het geïnterpreteerd als 'leuk en goed geschreven, maar net niet een van de andere categorieën gehaald'.
dat valt daar ook idd zeker onder :)
Xessivewoensdag 3 november 2010 @ 21:53
Sjemig wat een lastige keuzes. Nou ja, factum fieri infectum non potest.

:P
V.woensdag 3 november 2010 @ 23:22
Ben nog ernstig aan het nadenken... Drie categorieën... -O-

V.
MissBlisswoensdag 3 november 2010 @ 23:56
Oh er is al op me gestemd :D wat leuk, had ik niet verwacht :@
GlenSpeydonderdag 4 november 2010 @ 00:00
Kan dat stemmentopic niet bij de aankondigingen op de index ? Want het loopt niet erg storm volgens mij :P
Redonderdag 4 november 2010 @ 00:01
Ga ik voor zorgen
cablegunmasterdonderdag 4 november 2010 @ 01:08
Stem op je favo stukje van het Dagboek
Jumparounddonderdag 4 november 2010 @ 08:51
de keuze is gewoon te uitgebreid! De categorieën lijken ook teveel op elkaar :{
Copycatdonderdag 4 november 2010 @ 09:09
Eens. Gewoon simpel één categorie, één winnaar.
Jumparounddonderdag 4 november 2010 @ 09:14
3 in dit geval :)
* Jumparound begint henny huisman te playbacken

*O* met zn allen, met zn allen, met zn alles is het een groot feest *O*
Copycatdonderdag 4 november 2010 @ 09:15
quote:
1s.gif Op donderdag 4 november 2010 09:14 schreef Jumparound het volgende:

*O* met zn allen, met zn allen, met zn alles is het een groot feest *O*
Niet gaan overdrijven, zo vroeg op de dag. Blije.
Redonderdag 4 november 2010 @ 09:18
ja ok, maar zo was het ook de vorige keer, vandaar, komt ook omdat we nu 3 pakketten hebben