Ik dacht ook dat het continu kan. Er zijn trouwens allerlei haken en ogen. Veel maatschappijen doen het nooit en weer andere maatschappijen gooien je meteen weer uit het programma als je de eerste 3 maanden niet (veel) met hen vliegt.quote:Op maandag 11 juli 2011 02:26 schreef static het volgende:
[..]
Kan dat nog? Volgens mij zijn die acties over.
Emirates wordt niet als partner genoemd op de Flying Blue website. In eerste instantie zou ik zeggen dat je geen FB miles verdient bij Emirates. Dat je het FB nummer wel op hun website kan invullen doet echter vermoeden dat er toch een of andere deal is via Korean Air.quote:Op maandag 19 september 2011 20:25 schreef Ali_Ilegali het volgende:
Vraagje,
Ik heb een flying blue kaart van de Klm, maar in Oktober vlieg ik met Emirates.
Je kan wel een flyingblue nr daar invoeren met Korean Air als maatschappij.
Worden deze miles op mijn Flying Blue account bijgeschreven? of zou ik een Skywards team kaart moeten aanschaffen?
Korean Air is lid van Skyteam en Skywards team.
Op Emirates site kan je de 5 of 6 partners kiezen en daarbij je nummer intypen.quote:Op dinsdag 20 september 2011 06:09 schreef jaco het volgende:
[..]
Emirates wordt niet als partner genoemd op de Flying Blue website. In eerste instantie zou ik zeggen dat je geen FB miles verdient bij Emirates. Dat je het FB nummer wel op hun website kan invullen doet echter vermoeden dat er toch een of andere deal is via Korean Air.
Misschien wordt het nummer geaccepteerd omdat het format hetzelfde is als dat van Korean Air miles. Werd de naam "Flying Blue" expliciet vermeld door Emirates ? Het feit dat de invoer wordt geaccepteerd, belooft niets over het uiteindelijk toekennen van de miles.
In ieder geval is wel zeker dat als je iets verdiend voor FB, dat je alleen award miles krijgt en geen level miles. Ik zou daarom van Skywards lid worden indien je verwacht vaker met Emirates te gaan vliegen.
Nee, ik vlieg hooguit 1x per jaar haha.quote:Op dinsdag 20 september 2011 17:38 schreef Individual het volgende:
Heb je al wat voordeel gehad van je pasjes Ali?
Leuk dat het lukte om in te vullen, maar ik denk niet dat je FB miles krijgt. Je moet in het programma van Korean Air zelf zitten.quote:Op dinsdag 20 september 2011 17:33 schreef Ali_Ilegali het volgende:
[..]
Op Emirates site kan je de 5 of 6 partners kiezen en daarbij je nummer intypen.
Ik koos Korean Air en flyingblue nummer dat was de enigste die dat nummer pakte.
Je moet de Skyward miles binnen 3 jaar gebruiken, anders ben je ze kwijt.quote:Misschien beter idd om zo;n kaart aan te vragen. Weet niet of ik in de toekomst veel met Emirates vlieg.
Je kan dan toch ook nog claimen binnen een jaar?
Met Skywards krijg je de punten zeker, met Flying Blue is het maar de vraag. Je krijgt nooit miles voor 2 programma's tegelijk. Ik zou dan meer waarde hechten aan de zekere miles van Emirates dan aan de twijfelachtige miles voor FB.quote:Op woensdag 21 september 2011 08:15 schreef Boterbartje het volgende:
Even wat betreft Flying blue, gewoon invullen en kijken of je de punten krijgt. Altijd mooi meegenomen
quote:Op woensdag 21 september 2011 08:21 schreef static het volgende:
Bijna platinum , nog één vluchtje terug van Wenen naar Amsterdam volgende week.
Klopt.quote:Op woensdag 21 september 2011 08:37 schreef jaco het volgende:
[..]
Met Skywards krijg je de punten zeker, met Flying Blue is het maar de vraag. Je krijgt nooit miles voor 2 programma's tegelijk. Ik zou dan meer waarde hechten aan de zekere miles van Emirates dan aan de twijfelachtige miles voor FB.
Ik denk dat er niets anders op zit dan de economy stoelen te nemen. De Comfort stoelen zullen bezet zijn, waarschijnlijk door Flying Blue of Skyteam Elite leden die na jou hebben geboekt. Anders zou de KLM er niet voor gekozen hebben om je extra betaling hiervoor te weigeren.quote:Op donderdag 13 oktober 2011 17:03 schreef tjiube het volgende:
Mijn vraag aan jullie is nu, hoe ik dit het beste aan kan pakken? Gewoon in de Economy gaan zitten en naderhand mijn geld terugvragen, of valt er misschien wat meer te regelen?
Het is erg vervelend allemaal, helemaal ook omdat mijn vader (en moeder dus ook) een gold card heeft bij de KLM, en die heeft ook de boeking gedaan. Misschien dat ik dat op tafel gooi, en anders moet ik mijn verlies maar pakken en restitutie aanvragen.quote:Op donderdag 13 oktober 2011 17:35 schreef jaco het volgende:
[..]
Ik denk dat er niets anders op zit dan de economy stoelen te nemen. De Comfort stoelen zullen bezet zijn, waarschijnlijk door Flying Blue of Skyteam Elite leden die na jou hebben geboekt. Anders zou de KLM er niet voor gekozen hebben om je extra betaling hiervoor te weigeren.
Het is totaal niet klantvriendelijk en netjes. Volgens de voorwaarden rondom de Economy Comfort stoelen mag de KLM ze echter inderdaad weer terugnemen: http://www.klm.com/travel(...)terms_conditions.htm
Via deze link kun je ook een Restitutieformulier vinden.
Ik zou er niet vanuit gaan dat dit lukt. Hun systeem heeft de prioriteit aan iemand anders gegeven, wellicht een Platinum houder. Datzelfde systeem zal aangehouden worden als je het op Schiphol opnieuw vraagt. Bovendien wil je 3 stoelen: met 1 stoel heb je nog wel wat kans dat er iemand niet komt opdagen.quote:Op donderdag 13 oktober 2011 17:57 schreef tjiube het volgende:
[..]
Het is erg vervelend allemaal, helemaal ook omdat mijn vader (en moeder dus ook) een gold card heeft bij de KLM, en die heeft ook de boeking gedaan. Misschien dat ik dat op tafel gooi, en anders moet ik mijn verlies maar pakken en restitutie aanvragen.
En kijk als je toch op zoek gaat meteen ook even hoeveel minder dit was geweest als je een regulier ticket had geboektquote:Op zaterdag 15 oktober 2011 21:14 schreef static het volgende:
En hoeveel belasting- en administratiekosten moest je betalen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |