TS kan niet met alcohol omgaanquote:
quote:Op zondag 29 augustus 2010 21:02 schreef Rijstkoker het volgende:
Meestal ga ik dan sporten, Maar sporten dat helpt zeker dan zweet je alles eruit en na een douche ben je weer helemaal fris.
Wat een geleuter dat helpt geen rukquote:Op zondag 29 augustus 2010 21:18 schreef Salatrel het volgende:
ontbijten met bier. dan blijf je de kater voor
Je drinkt maar 1 biertje?quote:Op zondag 29 augustus 2010 23:12 schreef Staatshoofd het volgende:
Vriendin van me heeft dat ook wel eens, maar die zegt dat als ze rustig een appel eet, een pot thee drinkt en een broodje eet het meestal wel weer weg is.
Persoonlijk ben ik meestal al weer nuchter tegen de tijd dat ik thuis gearriveerd ben.
quote:Op zondag 29 augustus 2010 21:04 schreef JaapAapSmulPaap het volgende:
Een biertje pakken en weer doorgaan
ik snap dat echt niet, dat water drinken. ik word echt misselijk van t drinken van waterquote:Op maandag 30 augustus 2010 07:29 schreef gretchenfoxz het volgende:
als ik veel gedronken heb ' savonds, drink ik bij thuiskomst altijd zoiezo 2 glazen water. heb je de volgende dag niet zo'n hoofdpijn, omdat je niet kunt uitdrogen.
Je kunt natuurlijk ook meer glazen drinken, als het erg nodig is.
aan de snats inderdaadquote:Op maandag 30 augustus 2010 12:47 schreef Vincent_1985 het volgende:
een dikke lijn speed opsnuiven...![]()
helpt zowiezo ook prima tijdens het drinken want je zuipt iedereen onder de tafel
DIT! Serieus, werkt echt goed.quote:Op zondag 29 augustus 2010 21:47 schreef ReWout het volgende:
Voordat je gaat slapen aantal augurken eten
Je moeder nog een keer neuken en me omdraaien.quote:Op zondag 29 augustus 2010 21:00 schreef Rawen het volgende:
Wat doen jullie als je dronken wakker wordt? meestal is mijn hele dag naar de klote.
Iemand oplossing?
dus niet minder drinken....
Jij verwerkt een liter wodka in een uur of 8? Knappe jongenquote:Op dinsdag 31 augustus 2010 16:45 schreef IceCreamm het volgende:
Hoe de fuck doe je dat nou weer? Al drink je een hele fles wodka leeg voor het slapen gaan, dronken wakker worden lukt mij nooit.
Ik geef een willekeurig voorbeeld om mijn vraag aan TS duidelijker te maken, minder knappe jongen.quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 16:47 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Jij verwerkt een liter wodka in een uur of 8? Knappe jongen
Oja, dat verklaartquote:Op dinsdag 31 augustus 2010 16:49 schreef IceCreamm het volgende:
[..]
Ik geef een willekeurig voorbeeld om mijn vraag aan TS duidelijker te maken, minder knappe jongen.
heb je dat ooit gedaanquote:Op dinsdag 31 augustus 2010 16:45 schreef IceCreamm het volgende:
Hoe de fuck doe je dat nou weer? Al drink je een hele fles wodka leeg voor het slapen gaan, dronken wakker worden lukt mij nooit.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |