Nee nog nietquote:Op zondag 29 augustus 2010 19:26 schreef computergirl het volgende:
Boris, was die naam al langs gekomen?
op z'n nederlands is het meer een hondennaamquote:Op zondag 29 augustus 2010 19:29 schreef JaapAapSmulPaap het volgende:
Bedoelde je trouwens Caesar op z´n latijn uitgesproken of nl?
Jaaaa maar dat komt alleen maar door dat hondenvoerquote:Op zondag 29 augustus 2010 19:39 schreef computergirl het volgende:
[..]
op z'n nederlands is het meer een hondennaam
Dat was mijn idee!quote:Op zondag 29 augustus 2010 14:23 schreef computergirl het volgende:
[..]
Mijn eigen kater heet Max, maar die naam gebruik ik nooit. Wel Bollie, Vreetzak of Meneer Poes, maar hij luistert toch alleen maar naar het geluid van de koelkast
Andere kat heet Mickey, maar die noem ik Smikkel
Dat heet zelfstandigquote:Op zaterdag 28 augustus 2010 22:00 schreef dalonia het volgende:
[..]
niet dat het veel uitmaakt, als je hem roept komt die niet, alleen als je eten hebt.
ik snap werkelijk waar niet wat mensen leuk vinden aan een kat, onzettend ongezellige ontrouwe beesten.
Aan de andere kant, het alcohol percentage juist weer niet.quote:Op zondag 29 augustus 2010 17:58 schreef JaapAapSmulPaap het volgende:
Je hebt wel gelijk![]()
Maar die a op het eind maakt het ietwat vrouwelijk![]()
4 erbij dan... Vodka en Tequila moeten ookquote:Op zondag 29 augustus 2010 23:03 schreef Mammietje het volgende:
Wat zijn ze schatttttttttttig als ze zo klein zijn!![]()
Bink, Tijger en Chopper vond ik het leukst!![]()
Je zal er twee bij moeten nemen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |