Sollicitatiebrieven zijn over het algemeen ook compleet achterhaald. Stuur gewoon een e-mail en voeg een fotootje bij.quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 20:21 schreef Sylver_ het volgende:
Pasfoto's zijn zo passé. Maak gewoon een foto van jezelf met je foon/webcam/digitale camera en doe die er bij
Eerlijk gezegd heb ik dat nog nooit gedaan en heb ik ook nog nooit van anderen gehoord dat ze er een pasfoto bij doen. Ik begrijp ook niet goed wat dat op een CV te zoeken heeft (behalve als je als model of toneelspeler solliciteert.) Op een CV horen wat contactgegevens en een overzicht van je kwalificaties/kennis/ervaring te staan.quote:Op zondag 29 augustus 2010 21:16 schreef Sessy het volgende:
Volgens mij is het redelijk normaal tegenwoordig dat er een pasfoto op je CV staat. Je kan natuurlijk ook gewoon eentje uitdraaien op de printer of zo, het hoeft niet zo'n foto te zijn volgens al die regeltjes voor de paspoort.
Dan zien ze toch ook hoe je er uitziet...?quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 20:10 schreef BarrieButsers het volgende:
[..]
![]()
Staat alleen erg raar omdat ik de brief persoonlijk aflever
Met mijn allochtone naam heb ik zelf gemerkt dat ik beter wel erachteraan kan bellen om mijn beheersing van het ABN even te demonstreren. Helaas, maar werkgevers discrimineren toch echt nog steeds op uiterlijk en op je taalvaardigheden. Je kan dan wel heel principieel gaan doen, maar daar bereik je voor jezelf niets mee; je kan beter het spelletje meespelen.quote:Op zondag 29 augustus 2010 22:58 schreef stavromulabeta het volgende:
Zolang je uiterlijk niet buitengewoon relevant is voor je functie, zie ik echt geen reden om een pasfoto toe te voegen. Je gaat toch ook geen mp3-tje toevoegen om je beheersing van accentloos ABN en communicatieve kwaliteiten te demonstreren (behalve als je misschien nieuwslezer wilt worden)
Gewoon een glimlach getoverd op deze kutmaandagquote:Op zaterdag 28 augustus 2010 20:10 schreef BarrieButsers het volgende:
[..]
![]()
Staat alleen erg raar omdat ik de brief persoonlijk aflever
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |