Mensen die hun rotzooi zomaar aan de straat gooien.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 16:39 schreef wiwalean het volgende:
Mensen die in andermans spullen gaan neuzen. Pauper.
Precies, bovendien chantagemateriaal pur sang.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 16:40 schreef Poemgirl het volgende:
Daar zou je zoveel plezier mee kunnen hebben![]()
Is toch spannendquote:Op donderdag 26 augustus 2010 16:43 schreef swarmahoer het volgende:
opgeruimd hier
en ts, waar haal je t gore lef vandaan om in andermans afval rond te neuzen
Maar wat nou als je die 2 combineert?quote:Op donderdag 26 augustus 2010 16:52 schreef HSG-BOMBER het volgende:
[..]
Nou nou, een beetje amateurporno en een paar paardenfoto's.
Nou, nou wat een lef. Die shit staat toch buiten op de stoep? Als iemand denk er wat aan te hebben mogen ze het van mijn part meenemen.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 16:43 schreef swarmahoer het volgende:
opgeruimd hier
en ts, waar haal je t gore lef vandaan om in andermans afval rond te neuzen
Amateurpaardenporno?quote:Op donderdag 26 augustus 2010 16:52 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Maar wat nou als je die 2 combineert?
Tssk! Jij leest toch ook andermans afval hier?quote:Op donderdag 26 augustus 2010 16:43 schreef swarmahoer het volgende:
opgeruimd hier
en ts, waar haal je t gore lef vandaan om in andermans afval rond te neuzen
Lekkere inkijk foto's van de 17 jarige dochterquote:Op donderdag 26 augustus 2010 16:56 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Het zal je maar overkomen. TS had al het aanstootgevende materiaal hier moeten posten, though.
Je zet je computer toch niet uit met die knop, dat doe je door hem uit te schakelen.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 17:00 schreef TSI het volgende:
Even los van het de domheid van die mensen, een kapotte aan/uitknop op een pcwat een kwaliteitskast zal dat geweest zijn.
oneens, 1 keer aan/uitknop indrukken en hij sluit af, als ik dat via start toe(of elders via software) zijn dat minstens 2 klikken. (en in vista 120: "weet u het zeker?" "ja echt heel zeker?" "niet liever standby?")quote:Op donderdag 26 augustus 2010 17:07 schreef stroopdoosch het volgende:
[..]
Je zet je computer toch niet uit met die knop, dat doe je door hem uit te schakelen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |