Dood bloeien is een paradoxquote:Op woensdag 25 augustus 2010 14:33 schreef Diconnected het volgende:
Nou moeten we het topic niet dood laten bloeien ehik ga even douchen
quote:Op woensdag 25 augustus 2010 14:44 schreef Sharana_LV het volgende:
mijn kat is helemaal panish van die laserpen! hij rent als een debiel dor het huis met zijn tong uit zijn bek
Dazzle? Als in OPI DS dazzle?quote:Op woensdag 25 augustus 2010 15:11 schreef IJsdraakje het volgende:
Dazzle wil niet
Ander lakkie dan maar.
Edit: Wie helpt mij kiezen?
https://spreadsheets.goog(...)hkey=undefined#gid=0
Nee, Orly Dazzle.quote:Op woensdag 25 augustus 2010 15:12 schreef kieskleurig het volgende:
[..]
Dazzle? Als in OPI DS dazzle?
Die met die glasbuisjesquote:Op woensdag 25 augustus 2010 15:05 schreef kieskleurig het volgende:
Ik weet niet meer wie het was, maar iemand had hier laatst een lamp geplaatst die op Etsy stond, ik vond die zo geweldig dat ik die besteld heb. En die is nu net op de zaak bezorgd![]()
Nu alleen nog even kijken hoe ik die grote doos mee naar huis krijg. Ik moet zulke dingen toch echt eens van tevoren gaan bedenken
Herman heeft dat ook, die hijgt heel snel. De dierenarts heeft ze laatst nog ff gecheckt en heeft niets gezegd over hartruis ofzo dus hij zal gewoon lui zijn!quote:Op woensdag 25 augustus 2010 14:54 schreef Sharana_LV het volgende:
trouwens voor de mensen met kattne hier, is het normaal dat en kat zo hijgt?
mijn andere kitten rent ook als een malloot achter het laserstipje aan, maar die hijgt niet, en die ander heeft na een paar keer rennen al zijn tong uit zijn bek en zware ademhaling
Dat was ikquote:
Oh in dat geval nog bedanktquote:Op woensdag 25 augustus 2010 15:30 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Dat was ik. Wat tof dat je die besteld hebt! Post je een foto als 'ie hangt?
die vna mij heeft hartruisquote:Op woensdag 25 augustus 2010 15:29 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Herman heeft dat ook, die hijgt heel snel. De dierenarts heeft ze laatst nog ff gecheckt en heeft niets gezegd over hartruis ofzo dus hij zal gewoon lui zijn!
Ik ga er maar vanuit dat als het 'm teveel wordt, hij 't zelf aangeeft. Maar let als 'ie zo hijgt gewoon op dat je ze af en toe ff rust geeftquote:Op woensdag 25 augustus 2010 15:33 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
die vna mij heeft hartruisde dierenarts zei wel dat hij er nog overheen kon groeien omdat hij nog jong is maar al ik hem zo zie hijgn dan vraag ik me af of het minder wordt!
maandag worden ze gecastreerd dus zal het dan gelijk vragen
quote:Op woensdag 25 augustus 2010 15:37 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Ik ga er maar vanuit dat als het 'm teveel wordt, hij 't zelf aangeeft. Maar let als 'ie zo hijgt gewoon op dat je ze af en toe ff rust geeft.
Nubar peacock feathersquote:Op woensdag 25 augustus 2010 15:11 schreef IJsdraakje het volgende:
Dazzle wil niet
Ander lakkie dan maar.
Edit: Wie helpt mij kiezen?
https://spreadsheets.goog(...)hkey=undefined#gid=0
Bwehehehehehehehequote:Op woensdag 25 augustus 2010 16:06 schreef Diconnected het volgende:
Aargh. Heb ik weer. Zit er een ienieministukje tissue vast tussen m'n montuur en glas van m'n brilen krijg het niet weg. Aargh
Heb er nu MO Deep Purple opgesmeerd.quote:
Born to failquote:Op woensdag 25 augustus 2010 16:06 schreef Diconnected het volgende:
Aargh. Heb ik weer. Zit er een ienieministukje tissue vast tussen m'n montuur en glas van m'n brilen krijg het niet weg. Aargh
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.disclaimer
* Duimt *quote:Op woensdag 25 augustus 2010 16:08 schreef Stormqueen het volgende:
tandarts: tot over een week
Er komt nog pus uit, dus het mot open blijven.
Als de kies woensdag nog net zo wiebelt als nu moet ie er uit en ander een kroon!
Duim met mij!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |