Nee. BVO is noodzakelijk.quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 10:16 schreef Guidodon het volgende:
Zeur niet, neem genoeg geld mee! Koop gewoon je biertje.
De vorige methode waarbij je gewoon halve liter blikken kon overschenken kostte minder tijd dat de nieuwe methode, dus neen. Er waren geen rijen, er waren geen irritaties, er was geen extra drukte bij de ingang dus ik snap niet waarom ze voor deze nieuwe, irritante methode hebben gekozen.quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 10:21 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Of ze moeten gewoon dat hele omschenken afschaffen, gewoon een hele bult kliko's neerzetten en niks meer mee mogen nemen het terrein op.
Misschien hebben ze wel voor kleinere glazen gekozen omdat sommige mensen halve liter blikken bier meenamen, dat duurt nogal voordat je dat in een glas hebt overgeschonken. En dat alles om een paar euro te besparen.. Ondertussen houd je de hele rij achter je op.
Wij kregen maar een glas per persoon mee.quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 10:24 schreef Gitaarmat het volgende:
Je kon gewoon 5 beker meenemen ofzo, dat is dan wel genoeg. En ik zag ook heel veel mensen toch nog met flessen en blikken over het terrein lopen.
Ja, maar die vorige methode vond ik ( <- mijn mening dus) ook al irritant, je moest wachten op mensen die aan het overschenken waren, door al die halfvolle blikken in de kliko's ging het er nog erger meuren dan het al deed door die plaskruisen en er kwamen bovendien wespen op af, enz.quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 10:26 schreef HAL9000S het volgende:
De vorige methode waarbij je gewoon halve liter blikken kon overschenken kostte minder tijd dat de nieuwe methode, dus neen. Er waren geen rijen, er waren geen irritaties, er was geen extra drukte bij de ingang dus ik snap niet waarom ze voor deze nieuwe, irritante methode hebben gekozen.
Wachten op mensen uit je eigen groep die aan het overschenken waren bedoel je? Want dat overschenken gebeurde een stuk voor de ingang, over de hele breedte verspreid waardoor er nooit rijen ontstonden. Stank en wespen zijn voor mij persoonlijk geen probleem btw, ik kom er toch maar een paar keer per dag even langs... heb meer medelijden met de mensen die achter de bar staan, daar zijn pas veel wespenquote:Op dinsdag 24 augustus 2010 10:30 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Ja, maar die vorige methode vond ik ( <- mijn mening dus) ook al irritant, je moest wachten op mensen die aan het overschenken waren, door al die halfvolle blikken in de kliko's ging het er nog erger meuren dan het al deed door die plaskruisen en er kwamen bovendien wespen op af, enz.
Neen, niet uit eigen groep. "Anderen", waarvoor de tolerantiegrens sowieso lager ligt natuurlijkquote:Op dinsdag 24 augustus 2010 10:33 schreef HAL9000S het volgende:
Wachten op mensen uit je eigen groep die aan het overschenken waren bedoel je? Want dat overschenken gebeurde een stuk voor de ingang, over de hele breedte verspreid waardoor er nooit rijen ontstonden. Stank en wespen zijn voor mij persoonlijk geen probleem btw, ik kom er toch maar een paar keer per dag even langs... heb meer medelijden met de mensen die achter de bar staan, daar zijn pas veel wespen
Veel artiesten en personeel die nog het terrein op gaat lopen met blikken. Doe je weinig aan.quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 10:24 schreef Gitaarmat het volgende:
Je kon gewoon 5 beker meenemen ofzo, dat is dan wel genoeg. En ik zag ook heel veel mensen toch nog met flessen en blikken over het terrein lopen.
als het zo moet zeker. Die service mensen stonden er nu ook voor Jan Lul bij, het ergste is dat die er nog plezier in haddenquote:Op woensdag 25 augustus 2010 22:09 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Het omschenkpunt moet dood. Klaar.
Toch jammer..... vond het altijd chill om op weg naar het festival ff een koud blikje Grolsch te scoren en die gedeeltelijk om te schenken. Hoef je ook niet gelijk naar de bar enzo als je binnen komt.quote:Op woensdag 25 augustus 2010 22:05 schreef rubbereend het volgende:
Ik ving het vage gerucht op dat dit de opmaat is naar het einde van het omschenken volgend jaar.
Een enkel bordje van de service mensen had wel humer, "serieuze doordrinkers rechtdoor"
Sowieso net iets meer dan een blikje van 33cl inderdaadquote:Op donderdag 26 augustus 2010 00:16 schreef ScottTracy het volgende:
Volgens mij paste er 0,4 liter in.
omdat je ook dorst hebt opweg naar de ingangquote:Op donderdag 26 augustus 2010 00:30 schreef Class het volgende:
Waarom overschenken als het blikje gewoon in je broekzak kan?
Omdat die regels er niet voor niets zijnquote:Op donderdag 26 augustus 2010 00:30 schreef Class het volgende:
Waarom overschenken als het blikje gewoon in je broekzak kan?
heb ik ook gehoord.quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 12:39 schreef guitarist het volgende:
Ik hoorde dat ze volgend jaar het hele omschenken willen afschaffen. Dus alleen nog maar drinken op het festival terein zelf kopen....
maar dat mag ook niet dan hèquote:Op donderdag 26 augustus 2010 15:25 schreef chicken811 het volgende:
[..]
heb ik ook gehoord.
vind het zowiezo onzin. je kan je biertje ook opdrinken voor je op het terrein staat.
je krijgt het in een beker dus die is na 10 min ook op.
ik nam sochtends een pakje sap mee die ik dan een uur of later opdronk
dan heeft het naar mijn idee nog een beetje nut.
weet ik niet je mag geen glas en plastic en blik meenemen maarquote:Op donderdag 26 augustus 2010 15:48 schreef rubbereend het volgende:
[..]
maar dat mag ook niet dan hè
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |