Klinkt gezelligquote:Op maandag 23 augustus 2010 19:36 schreef borisz het volgende:
Wordt nog een regenachtige nacht en helemaal in het noorden. Die boom zal wel plat moeten.
om een boom te kappenquote:Op maandag 23 augustus 2010 19:38 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Klinkt gezellig(als je niet naar buiten moet)
afbeelding achter tekst zetten? (rechtermuisknop, --> Afbeelding opmaken --> Indeling en dan achter tekst aanklikken.)quote:Op maandag 23 augustus 2010 19:53 schreef LieLie het volgende:
Hoe maak ik een word-bestand/pdf, waarbij de afbeelding op de achtergrond ongewijzigd blijft, maar waarin je wel de tekst kunt aanpassen?
d-o-e-nquote:Op maandag 23 augustus 2010 20:01 schreef Sarabi het volgende:
Misschien zaterdag toch nog voor de Restaurantweek naar de Hermitage
houd ik vanquote:Op maandag 23 augustus 2010 19:46 schreef borisz het volgende:
Nou Braam het komende kabinet heeft geen goede plannen voor je werkgever.
Maar dan blijft het mogelijk om die afbeelding te bewerken. En dat moet eigenlijk niet.quote:Op maandag 23 augustus 2010 20:01 schreef borisz het volgende:
[..]
afbeelding achter tekst zetten? (rechtermuisknop, --> Afbeelding opmaken --> Indeling en dan achter tekst aanklikken.)
is t as. vrijdag?quote:Op maandag 23 augustus 2010 20:03 schreef Braamyo het volgende:
[..]
houd ik van
tevens kijk ik nu naar 1 van de gasten die ik bij de opnames van take me out had meegemaakt. Nu komt het wel heel erg dichtbij
Zeg Sun, als je mij nou een beetje lekker zit te maken met SMS-jes over Mumford & Sons he, waar ik dus niet naar toe kan omdat het concert inmiddels is uitverkochtquote:Op maandag 23 augustus 2010 18:50 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
maakt niet uit toch! Als het maar gezellig is.
Wel weer irritant dat smssen niet aan komen, had je namelijk nog wel terug gesmst.. is vaker gebeurd dit weekend
Waarom zet je dan het verkeerde nummer op de sitequote:Op maandag 23 augustus 2010 20:09 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Zeg Sun, als je mij nou een beetje lekker zit te maken met SMS-jes over Mumford & Sons he, waar ik dus niet naar toe kan omdat het concert inmiddels is uitverkocht, stuur ze dan wel naar het goeie telefoonnummer en niet naar het nummer wat op mijn site staat vermeld
Ik gebruik het nummer op mijn website als "zakelijk" nrquote:Op maandag 23 augustus 2010 20:10 schreef LieLie het volgende:
[..]
Waarom zet je dan het verkeerde nummer op de site
* DVDrecorder programmeert.*quote:
Straks Memories.quote:
Ja hé, dat jij het leuk vindt om die 50+ dames op zoek te zien gaan naar het vriendje dat ze hadden toen ze 16 warenquote:
Donequote:
das nogal te vergelijken ja.quote:Op maandag 23 augustus 2010 20:11 schreef golfer het volgende:
En houden ze nu de straten in Amsterdam onder water waren gelopen ook in Pakistan een inzamelingsactie voor ons?
als je de brandweer belt ipv de politie ongeveer een kwartier.quote:Op maandag 23 augustus 2010 19:42 schreef freecell het volgende:
[..]
om een boom te kappen
Nog steeds niemand geweest, hoelang duurt zoiets?
Tja, dan moet je bij Thijs zijn, die had dat nummer in zijn foonquote:Op maandag 23 augustus 2010 20:09 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Zeg Sun, als je mij nou een beetje lekker zit te maken met SMS-jes over Mumford & Sons he, waar ik dus niet naar toe kan omdat het concert inmiddels is uitverkocht, stuur ze dan wel naar het goeie telefoonnummer en niet naar het nummer wat op mijn site staat vermeld
Ah, joh, komt wel goed!quote:Op maandag 23 augustus 2010 20:16 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Done
Vind het nog steeds wel eng, wat moet ik aantrekken en mag je wel foto's maken etc zoveel (domme vragen)
Ho! Ik zei nog dat dat een prive nummer was en dat ik ook nog een zakelijk in de foon had staanquote:Op maandag 23 augustus 2010 20:22 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Tja, dan moet je bij Thijs zijn, die had dat nummer in zijn foon![]()
(ik heb die ander van jou niet meer)
quote:Op maandag 23 augustus 2010 20:23 schreef LieLie het volgende:
[..]
Ah, joh, komt wel goed!En foto's maken mag vaak wel las ik hier ergens (recensietopic?) en je kunt het altijd even aan de bediening vragen.
Waar ga je eten, sterrenrestaurant?quote:Op maandag 23 augustus 2010 20:16 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Done
Vind het nog steeds wel eng, wat moet ik aantrekken en mag je wel foto's maken etc zoveel (domme vragen)
Hermitage in Ridderkerk, 1 sterquote:Op maandag 23 augustus 2010 20:25 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Waar ga je eten, sterrenrestaurant?
Netjes, maar niet te gala
Natuurlijk is dat goed genoeg.quote:Op maandag 23 augustus 2010 20:26 schreef Sarabi het volgende:
Hermitage in Ridderkerk, 1 ster
Netjes heb ik genoeg alleen vriendlief niet, dus hopelijk is een donkere spijkerbroek met blousje goed genoeg om binnen te komen
Wat dat betreft zal het wel een voordeel zijn dat het in de restaurantweek is, dan zijn ze vast wel iets minder kritischquote:Op maandag 23 augustus 2010 20:26 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Hermitage in Ridderkerk, 1 ster
Netjes heb ik genoeg alleen vriendlief niet, dus hopelijk is een donkere spijkerbroek met blousje goed genoeg om binnen te komen
Dat dacht ik ookquote:Op maandag 23 augustus 2010 20:28 schreef LieLie het volgende:
[..]
Wat dat betreft zal het wel een voordeel zijn dat het in de restaurantweek is, dan zijn ze vast wel iets minder kritisch
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |